Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    krv u stolici

    avatar
    anitabojic94@gmail.com


    Broj poruka : 15
    Godina : 29
    ime psa : zlatni retriver
    Datum upisa : 18.11.2013

    krv u stolici Empty krv u stolici

    Počalji  anitabojic94@gmail.com Ned 26 Apr 2015, 15:26

    Hitno mi treba POMOC! Pas mi vec dva dana povraca,ima dijareju i slabo jede. A danas šok. Uopste nece da jede, povraca, a u stolici vidim i krv. A sto je najgore vidim i u mokraci krv. Odvela bih ga veterinaru kad bi neki hteo da ga primi. Pre dva meseca je imao gljivicno oboljenje usiju i tokom terapije poceo je da rezi na veterinara, odemo kod drugog opet ista stvar sve dok nije skocio na jednog da ga napadne. Na svu srecu reagovala sam na vreme pa nije bilo povreda. Ali sad je problem jer ni jedan veterinar ne zeli da ga leci i razumem ih. Ako neko zna koju tabletu bih mogla da mu dam i sta bi moglo da bude u pitanju molim vas da mi kazete znam da niko ne moze biti siguran ali bolje da bar pokusam sa necim nego da ga pustim da se muci. Pre tri dana sam mu izvadila krpelja i to bas velikog a sad mi neda da ga diram. Mozda ima jos nekog ali ne mogu da ga pregledam. Pas je zlatni retriver koji je agresivan kad je bolestan. Tako da od veterinara nema nista ako iko moze da mi kaze bilo kakav savet kako da mu pomognem molim vas da mi kazete. Hvala.

      Sada je Uto 07 Maj 2024, 13:01