Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Kako se ponasati

    bobang
    bobang


    Broj poruka : 12
    Godina : 71
    ime psa : Rei
    Datum upisa : 21.12.2013

    Kako se ponasati Empty Kako se ponasati

    Počalji  bobang Pon 17 Avg 2015, 14:58

    Pre dva dana pokupili su psa od mog druga koji je slucajno izasao van dvorista. Bio je petak. Po podne, kada je video da pas ne dolazi kuci pozvao je komunalnu inspekciju i utvrdio da su dolazili, Ne znam kako se zovu ali ih mi nazivamo sintari i odveli ga u Novo Selo kod Vrnjacke Banje. Kako nisu radili u subotu i nedelju otisli smo u ponedeljak da ga uzmemeo, Kada su ga doveli iz dela gde drze pse bilo je vise nego strasno, Imam cak i slike koje sam napravio. Pas, inace zlatni retriver nije licio ni na sta, Izgladneo, pljav i smrad se osecao na pet metara. Jedan od radnika je video da sam slikao u njihovom dvoristu kako izgleda pas pa je bio veoma neprijatan i cak je i on slikao nas. Ima li moj drugar pravo da prijavi to ili da bude srecan sto je pas ipak ziv. Kako bi ste se vi ponasali.
    Pozdrav
    Kako se ponasati 28c2hxg
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Kako se ponasati Empty Re: Kako se ponasati

    Počalji  Berna Uto 18 Avg 2015, 08:55

    Tesko da tu mozete bilo sta da uradite, sem da bolje obezbedite kapiju i da pas ne izlazi van dvorista.

    Moglo je da mu se desi nesto gore.

      Sada je Pon 06 Maj 2024, 12:57