Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Dechak proprichao prvo sa labradorom!!!Istinita pricha,Srem(regija Vojvodine,severna Srbija)

    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    Dechak proprichao prvo sa labradorom!!!Istinita pricha,Srem(regija Vojvodine,severna Srbija) Empty Dechak proprichao prvo sa labradorom!!!Istinita pricha,Srem(regija Vojvodine,severna Srbija)

    Počalji  johnyAstor Uto 02 Jun 2009, 10:31

    Supruga i ja smo kod nas u kuci napravili omanju kinezi salu za vezbanje.Moram odmah da kazem da je Kinezi-terapija terapija pokretom.Posto sam ja malo posustao sa vezbanjem resili smo da odrzimo dobrotvornu akciju i besplatno vezbamo decu i savetujemo roditelje dece sa raznim problemima koji mogu da se rese kinezi terapijom ili makar spreci ubrzana progresija bolesti,stanja...Da vam nepricam sa kakvim problemima smo se sretali,uglavnom smo edukovali roditelje i pokazivali im kako da makar ublaze ili rese problem.Posto su akciju propratili lokalni mediji,odziv je bio ogroman.Bilo je raznih patologija bolesti,stanja...Cak je supruga vezbala decu koja su bolovala od jako retkih bolesti,recimo od registrovanih 5 na planeti dva decaka su dolazila na vezbe kod nas.Moram da pomenem da moja supruga predaje fizioterapeytima 8 predmeta iz prakse i ima dugogodisnje klinicko iskustvo!
    Izdvojio se jedan decak rodjen sa 6 meseci koji je bio u ocajnom motornom stanju!Supruga je videla da ima tracak nade i bacila se na posao i posle zavrsetka nase akcije nastavila je da ga vezba.Decak je rastao (proslo je par godina) i uz dosta muke i vezbanja je prohodao!Medjutim,postojao je jedan problem!Mada je znao da kaze poneku rec,onako za sebe,odbijao je komunikaciju sa ljudima!Jednostavno nije se obracao i odazivao nikome...Posto po pobosanju motornog razvoja,detetu se i svest razvija,ocekivalo se da "proprica" ali nikako!!!Nece ni sa ostalom decom,roditeljima ma sa nikim da prica.Ideja se rodila kada sam predlozio da nabavi labradora.Medjutim roditelji su odbili!Bojali su se da ga pas ne povredi...Posle jedno godinu dana slucajno njegov otac kupi stene labradora!!!Decak je za mesec dana propricao skroz!Skoro sam video trce ulicom njih dvojica a mali ne da prica nego urla a od psa se ne razdvaja...Objavio bih njihovu sliku ali ne bi bilo ok da otkrivam njihov identitet...

    tekst od stanley-a
    Sladja
    Sladja


    Broj poruka : 537
    Godina : 50
    Lokacija : okolina Lazarevca
    ime psa : Sem,Dasha,Allegra
    ime psa : Crni,Bello,Megy
    Datum upisa : 14.09.2008

    Dechak proprichao prvo sa labradorom!!!Istinita pricha,Srem(regija Vojvodine,severna Srbija) Empty Re: Dechak proprichao prvo sa labradorom!!!Istinita pricha,Srem(regija Vojvodine,severna Srbija)

    Počalji  Sladja Uto 02 Jun 2009, 13:08

    Stvarno ne znam sta reci na ovakvu pricu,mislim da je bilo kakav komentar suvisan..
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Dechak proprichao prvo sa labradorom!!!Istinita pricha,Srem(regija Vojvodine,severna Srbija) Empty Re: Dechak proprichao prvo sa labradorom!!!Istinita pricha,Srem(regija Vojvodine,severna Srbija)

    Počalji  jasmina79 Uto 02 Jun 2009, 17:20

    Zalosna ali lijepa prica.Uvijek sam govorila da pas kao kucni ljubimac moze da ucini cuda.Mislim da to nikad nije i nece imati negativni ucinak ni na jednog clana porodice.
    TyKy
    TyKy


    Broj poruka : 801
    Godina : 35
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : REA
    ime psa : IGNIS, KALIOPI
    Datum upisa : 13.09.2008

    Dechak proprichao prvo sa labradorom!!!Istinita pricha,Srem(regija Vojvodine,severna Srbija) Empty Re: Dechak proprichao prvo sa labradorom!!!Istinita pricha,Srem(regija Vojvodine,severna Srbija)

    Počalji  TyKy Uto 09 Jun 2009, 10:06

    What a Face

    Sponsored content


    Dechak proprichao prvo sa labradorom!!!Istinita pricha,Srem(regija Vojvodine,severna Srbija) Empty Re: Dechak proprichao prvo sa labradorom!!!Istinita pricha,Srem(regija Vojvodine,severna Srbija)

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 09:15