Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+4
Straja
jasmina79
TyKy
johnyAstor
8 posters

    objavljena prva slika filma "marli i ja"

    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    objavljena prva slika filma "marli i ja" Empty objavljena prva slika filma "marli i ja"

    Počalji  johnyAstor Ned 12 Okt 2008, 19:43

    Objavljena je prva fotografija iz filma "Marli i ja".

    „Marli i ja“ je filmska adaptacija bestselera Džona Grogana o njegovom nepopravljivom psu sa Ovenom Vilsonom i Dzenifer Eniston u glavnim ulogama.

    Marli je žuti labrador koga su usvojili Grogan i njegova supruga. Želeli su da mu pruže topli dom, pažnju i ljubav, ali pas se pokazao kao veoma nestašan. Uništavao je sve po kući, izbačen je iz „vaspitne škole“ i postajao sve gori kako su deca pristizala, ali je ipak ostao nezamenljiv član porodice.

    Rezija filma je poverena Dejvidu Frankelu a u ostalim ulogama se nalaze Alan Arkin i Erik Dejn.

    Film ’Marli i ja’ ce u nasim bioskopima poceti da se prikazuje od 05. marta, 2009 godine.



    tuck
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    objavljena prva slika filma "marli i ja" Empty Re: objavljena prva slika filma "marli i ja"

    Počalji  johnyAstor Pon 25 Maj 2009, 14:50

    e,isao sam da gledam film,dobar je,ali je knjiga mnoooooogo bolja... Very Happy
    TyKy
    TyKy


    Broj poruka : 801
    Godina : 35
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : REA
    ime psa : IGNIS, KALIOPI
    Datum upisa : 13.09.2008

    objavljena prva slika filma "marli i ja" Empty Re: objavljena prva slika filma "marli i ja"

    Počalji  TyKy Pon 25 Maj 2009, 23:16

    Posto znaju kakav sam, preporucili su mi da ga ne gledam, i ja sam ih poslusao!
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    objavljena prva slika filma "marli i ja" Empty Re: objavljena prva slika filma "marli i ja"

    Počalji  johnyAstor Uto 26 Maj 2009, 13:33

    zbog jaaaaaaaaaaaaaaaaaako tuznog kraja? ja sam hteo da crknem...ali,nisam Vam rekao samo da bi ga gledali,jer pored svega vredi videti...
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    objavljena prva slika filma "marli i ja" Empty Re: objavljena prva slika filma "marli i ja"

    Počalji  jasmina79 Sub 30 Maj 2009, 10:31

    Hoce li nam neko ispricati o cemu se radi?
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    objavljena prva slika filma "marli i ja" Empty Re: objavljena prva slika filma "marli i ja"

    Počalji  johnyAstor Pon 01 Jun 2009, 11:10

    nisi cula za knjigu Marli i ja?
    mladi bracni par dzon i dzeni grogan odlucuju da dobiju decu,ali posto imaju lose iskustvo sa odrzavanjem bailjaka nisu sigurni kako bi bilo sa decom.odlucuju da kupe psa - labradora,posto su da su oni naj,naj i sa decom i mirnu su i sve(sto je i istina Very Happy )ali,marli nije ni blizu labradora iz opisa... bio je psihopata sa dobrom dusom,zavoleli su ga svi takvog kakav je,skola poslusnosti nije pomogla,marlija su izbacili,bio je i kastriran zbog... evo dao sam uvod,a ti citaj knjigu i gledaj film...
    Straja
    Straja


    Broj poruka : 344
    Godina : 28
    Lokacija : Srbija, Beograd
    ime psa : Astor
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 11.06.2011

    objavljena prva slika filma "marli i ja" Empty Re: objavljena prva slika filma "marli i ja"

    Počalji  Straja Pet 01 Jul 2011, 13:21

    ja sam gledao film u bioskopu, ali hocu opet da ga gledam ima li neko link filma...?
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    objavljena prva slika filma "marli i ja" Empty Re: objavljena prva slika filma "marli i ja"

    Počalji  Berna Pet 01 Jul 2011, 16:45

    Straja
    Straja


    Broj poruka : 344
    Godina : 28
    Lokacija : Srbija, Beograd
    ime psa : Astor
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 11.06.2011

    objavljena prva slika filma "marli i ja" Empty Re: objavljena prva slika filma "marli i ja"

    Počalji  Straja Pet 01 Jul 2011, 18:38

    Saša
    Saša


    Broj poruka : 120
    Godina : 39
    Lokacija : Velika Plana-Zemun
    ime psa : Baster
    Datum upisa : 25.03.2011

    objavljena prva slika filma "marli i ja" Empty Re: objavljena prva slika filma "marli i ja"

    Počalji  Saša Sre 13 Jul 2011, 09:52

    vrhunski film... i 50% slicnosti mog zivota... mozda i vecine....
    LORD
    LORD


    Broj poruka : 12
    Godina : 34
    ime psa : Rex
    Datum upisa : 08.12.2011

    objavljena prva slika filma "marli i ja" Empty Re: objavljena prva slika filma "marli i ja"

    Počalji  LORD Ned 25 Dec 2011, 21:19

    odlican film....
    Tomas Srbija
    Tomas Srbija


    Broj poruka : 43
    Godina : 35
    Lokacija : Sombor
    ime psa : Bos
    Datum upisa : 07.06.2011

    objavljena prva slika filma "marli i ja" Empty Re: objavljena prva slika filma "marli i ja"

    Počalji  Tomas Srbija Pon 26 Dec 2011, 23:40

    Devojka i ja smo malopre završili sa gledanjem filma i oduševio nas je. Ona je kraj filma odgledala u suzama pošto je takve stvari uvek rasplaču.

    Sponsored content


    objavljena prva slika filma "marli i ja" Empty Re: objavljena prva slika filma "marli i ja"

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 11:56