Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Snimak kukova

    laby
    laby


    Broj poruka : 86
    Godina : 73
    ime psa : Laby
    ime psa : Laby
    Datum upisa : 12.09.2009

    Snimak kukova Empty Snimak kukova

    Počalji  laby Sub 19 Sep 2009, 20:32

    Pozdrav svima,imam stene od 8 nedelja,pa me zanima kada treba snimati kukove i laktove i kakvom ishranom se moze suzbiti displazija,ako je to ikako moguce Smile
    Luthiena
    Luthiena


    Broj poruka : 257
    Datum upisa : 13.09.2008

    Snimak kukova Empty Re: Snimak kukova

    Počalji  Luthiena Sub 19 Sep 2009, 21:53

    snimak se radi kad pas napuni godinu dana, tada mozes dobiti sertifikat.
    pazi da ga pravilno hranis, nemoj ga pregojiti, nemoj ga istrcavati preterano dok je mlad, bolje vodi na plivanje, to je zdravo - ne opterecuje zglobove a razvija misice.
    nek se ne kliza po parketu i slicnim povrsinama i tamo negde do 4 meseca izbegavajte preterano pentranje po stepenicama. eto toliko od mene Smile
    jesu li njegovim roditeljima snimljeni kukovi?
    laby
    laby


    Broj poruka : 86
    Godina : 73
    ime psa : Laby
    ime psa : Laby
    Datum upisa : 12.09.2009

    Snimak kukova Empty Re: Snimak kukova

    Počalji  laby Pon 21 Sep 2009, 13:57

    Luthiena ::snimak se radi kad pas napuni godinu dana, tada mozes dobiti sertifikat.
    pazi da ga pravilno hranis, nemoj ga pregojiti, nemoj ga istrcavati preterano dok je mlad, bolje vodi na plivanje, to je zdravo - ne opterecuje zglobove a razvija misice.
    nek se ne kliza po parketu i slicnim povrsinama i tamo negde do 4 meseca izbegavajte preterano pentranje po stepenicama. eto toliko od mene Smile
    jesu li njegovim roditeljima snimljeni kukovi?
    O.k hvala ti na odgovoru,za roditelje zaista neznam video sam ih,deluju prilicno zdravo,stim da je otac pregojen jer je otimao hranu majci,koja je opet dobijala pojacanu hranu zbog dojenja,covek im kuva hranu izbegava granule,pored roditelja poseduje i 3 kuje,svi psi lepo izgledaju stim da se tipski razlikuju jer je majka od steneta i jos jedna kuja ameriski tip a otac i ostale dve englaski,pa tako i naznam sta bih mogao da ocekujem od malca u buducnosti,nadam se da ce biti zdrav sve ostalo me odprilike i ne zanima!
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Snimak kukova Empty Re: Snimak kukova

    Počalji  jasmina79 Pon 21 Sep 2009, 14:33

    Tako i treba....zdravlje uvijek na prvom mjestu
    avatar
    Bozidar


    Broj poruka : 3
    Godina : 44
    ime psa : Bozidar
    Datum upisa : 04.10.2012

    Snimak kukova Empty Re: Snimak kukova

    Počalji  Bozidar Pet 11 Okt 2013, 12:53

    [quote="jasmina79"]Tako i treba....zdravlje uvijek na prvom mjestu[/quote]
    Molim vas da ovo podelite sa svim vasim prijateljima I prijateljima vasih prijatelja koji imaju pse I da pomenete svaki put kad se povede prica o displaziji, jer cete tako pomoci psu kojeg je neko od rodjenja osudio na drugaciji zivot. Zelim samo da kazem nesto sto nama nijedan od tri veterinara nije znao da kaze, a to je da sve velike rase pasa MOZETE I TREBATE da snimate I pre prve godine u slucaju da sumnjate u displaziju kukova I da postoji profesor dr. Jugoslav Vasic (hvala bogu pa postoji bar neko) koji vam vec sa tri meseca moze reci da li kod psa postoji sansa da oboli od displazije kukova (u nasem slucaju), a onda se obavi jedna laserserska kulturna operacija i ne znam zastosvi savetuju da cekate godinu dana I onda salju psa na jednu mesarsku operaciju, a oporavak je bolan I traje godinu dana. Verujte da je ovo jako korisna informacija, zato I ako bar jedan pas prodje na laksi nacin zahvaljujuci ovom postu I vasoj pomoci ja cu biti srecna.

    Sponsored content


    Snimak kukova Empty Re: Snimak kukova

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Čet 02 Maj 2024, 23:59