Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Pomozite :-)

    Vlada
    Vlada


    Broj poruka : 3
    Godina : 36
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Bady
    ime psa : Bady
    Datum upisa : 15.10.2009

    Pomozite :-) Empty Pomozite :-)

    Počalji  Vlada Čet 22 Okt 2009, 02:31

    Cao. Imam labradora od 2 meseca i hranim ga sa granulama Pedigree i povremeno mu dajem svasta nesto kuvano, sve jede ne odbija hranu pa jel moze neko da mi kaze koja kolicina granula je dovoljna za jedan obrok? Hvala unapred. Pozz.
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    Pomozite :-) Empty Re: Pomozite :-)

    Počalji  johnyAstor Čet 22 Okt 2009, 08:48

    dobrodosli....
    Sve zavisi od vrste granula,ali na SVAKIM na dzaku ima tablica i tu sve pise... Very Happy Very Happy
    Vlada
    Vlada


    Broj poruka : 3
    Godina : 36
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Bady
    ime psa : Bady
    Datum upisa : 15.10.2009

    Pomozite :-) Empty Re: Pomozite :-)

    Počalji  Vlada Čet 22 Okt 2009, 14:49

    Znam da ima tablica. Ali tu i jeste problem njemu ta kolicina granula nije dovoljna. Hvala u svakom slucaju. Pozz
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Pomozite :-) Empty Re: Pomozite :-)

    Počalji  jasmina79 Čet 22 Okt 2009, 15:06

    Na svakoj hrani ima tabela o kolicini hrane i broju obroka za odredjenu dob psa.to ne mora uvijek biti dovoljna kolicina....nekad je to malo a nekad i previse....sve zavisi od aktivnosti psa....cak i pasmine.Najbolje je da zapocnete sa preporucenom dozom koju cete nakon par dana(kada vidite kako napreduje)sami prilagoditi.
    Ja psa hranim sa Pedigree hranom od prvog dana...u programu junior preporucene doze su bile dovoljne...zavisno od aktivnosti psa....godisnjeg doba....varirale su 10-20 grama vise ili manje.
    Evo sad je star 3.5 god i njegov obrok je skoro upola manji od preporucene kolicine

    Sponsored content


    Pomozite :-) Empty Re: Pomozite :-)

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 13:43