Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    15. Anketa,Novembar 2009. - Da li biste vratili vreme na period kada Vam je ljubimac bio stene?

    Anketa

    Da mozete,da li biste vratili vreme na period kada Vam je ljubimac bio stene?

    [ 4 ]
    15. Anketa,Novembar 2009. - Da li biste vratili vreme na period kada Vam je ljubimac bio stene? I_vote_lcap36%15. Anketa,Novembar 2009. - Da li biste vratili vreme na period kada Vam je ljubimac bio stene? I_vote_rcap [36%] 
    [ 5 ]
    15. Anketa,Novembar 2009. - Da li biste vratili vreme na period kada Vam je ljubimac bio stene? I_vote_lcap45%15. Anketa,Novembar 2009. - Da li biste vratili vreme na period kada Vam je ljubimac bio stene? I_vote_rcap [45%] 
    [ 2 ]
    15. Anketa,Novembar 2009. - Da li biste vratili vreme na period kada Vam je ljubimac bio stene? I_vote_lcap18%15. Anketa,Novembar 2009. - Da li biste vratili vreme na period kada Vam je ljubimac bio stene? I_vote_rcap [18%] 

    Ukupno Glasova: 11
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    15. Anketa,Novembar 2009. - Da li biste vratili vreme na period kada Vam je ljubimac bio stene? Empty 15. Anketa,Novembar 2009. - Da li biste vratili vreme na period kada Vam je ljubimac bio stene?

    Počalji  johnyAstor Sub 19 Dec 2009, 10:53

    1. opcija - Da,naravno,uvek
    2. opcija - Ne znam
    3. opcija - Ne,nikako
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    15. Anketa,Novembar 2009. - Da li biste vratili vreme na period kada Vam je ljubimac bio stene? Empty Re: 15. Anketa,Novembar 2009. - Da li biste vratili vreme na period kada Vam je ljubimac bio stene?

    Počalji  Berna Pon 04 Jan 2010, 21:43

    Dobro pitanje! Ali odgovor na njega nije jednostavan...

    Htela bih sad jedno stene, naravno, stenad su preslatka. Ali... moj odnos sa mojim psom nije isti kao onda kad je bio stene, naime, sad sam mnogo vezanija za njega i mnogo ga vise volim. Stene je nesto novo, pa ne mozes odmah ni da se vezes za njega... a jako brzo i porastu. Shocked

      Sada je Pon 29 Apr 2024, 12:25