Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Garancija na kukove

    Hana
    Hana


    Broj poruka : 5
    Godina : 42
    ime psa : Hana
    ime psa : Hana
    Datum upisa : 08.02.2010

    Garancija na kukove Empty Garancija na kukove

    Počalji  Hana Sub 13 Feb 2010, 11:09

    Verujem da ste ve negde obradjivali ovu temu, al nisam mogla da je nadjem.
    Elem, ja sam moje stene jeftino platila , rodovnik sam dobila a i nisam nesto imala love da kupim kod velikih odgajivaca.
    Prijateljica iz Trebinja me zamolila da joj nadjem jednog belog muzjaka i da joj cena nije problem. Nazvala sam naravno velike odgajivace i nasla za 250 evra. Sto i nije neka cena. E sad za te pare dobijas kuce, rodovnik i garanciju za kukove! Ludilo, sta to znaci da mogu da ga vratim za jedno 5-6 godina ako pokaze neke simptome. Laughing
    I sto je najbolje za 50 evrica ce ga odvesti do Trebinja jer je pasos vec spreman.
    Znam da oni ukrstanjem pokusavaju da uklone gen za lose kukove ali garancija zar nije malo preterano!? Moje prethodno kuce (labrador) je imalo taj problem i u kasnijim godinama kad se ukoci, jadnicak je dobijao boce direkt u kukove Sad Imalo je efekta za narednih 5-6 meseci. Sve je zavisilo od vremena kao i od njegove aktivnosti.
    Ova moja mala bila je jeftina i nemam garanciju pa je zezam na veliko.
    Kad sam veterinaru rekla, zezao me je kao lud Smile)) I rekao da je vratim ili da trazim garanciju Smile
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Garancija na kukove Empty Re: Garancija na kukove

    Počalji  jasmina79 Sub 13 Feb 2010, 14:57

    I smijesno i tuzno....ma ko bi vratio psa nakon par godina....kamo srece da svi koji uzgajaju labove obrate paznju na ukrstanje.....i da ne pare jedinke sa displazijom...

      Sada je Ned 19 Maj 2024, 15:13