Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    46. C.A.C.I.B. BEOGRAD - 14. FEBRUAR 2010.

    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    46. C.A.C.I.B. BEOGRAD - 14. FEBRUAR 2010. Empty 46. C.A.C.I.B. BEOGRAD - 14. FEBRUAR 2010.

    Počalji  yovanna Ned 14 Feb 2010, 23:27

    Pa da cujemo utiske!!Kako je bilo,dajte i slicice i havlite se kako je proslo?!Da vam mi koji nismo bili malo zavidimo.Smile
    Sladja
    Sladja


    Broj poruka : 537
    Godina : 50
    Lokacija : okolina Lazarevca
    ime psa : Sem,Dasha,Allegra
    ime psa : Crni,Bello,Megy
    Datum upisa : 14.09.2008

    46. C.A.C.I.B. BEOGRAD - 14. FEBRUAR 2010. Empty Re: 46. C.A.C.I.B. BEOGRAD - 14. FEBRUAR 2010.

    Počalji  Sladja Pon 15 Feb 2010, 12:35

    Eh Jovana,bilo je hladno.Mi smo prosli odlicno,slike nemam.Ako je jos neko bio pa ima neku sliku neka postavi...
    thedule
    thedule


    Broj poruka : 400
    Godina : 44
    Lokacija : Pozarevac
    ime psa : Alba
    ime psa : Bardo
    Datum upisa : 30.11.2009

    46. C.A.C.I.B. BEOGRAD - 14. FEBRUAR 2010. Empty Re: 46. C.A.C.I.B. BEOGRAD - 14. FEBRUAR 2010.

    Počalji  thedule Pon 15 Feb 2010, 13:55

    Kao sto rekoh, nisam se odusevio...

    Bilo je OK...

    Inace planiram da vodim Albu u Jagodinu sledeceg meseca, pa cemo videti, samo da je malo obucim za ring.
    Filip
    Filip


    Broj poruka : 14
    Godina : 32
    Lokacija : Beograd
    ime psa : SMOKI(TOM SIMONIS)
    ime psa : SMOKI
    Datum upisa : 15.10.2009

    46. C.A.C.I.B. BEOGRAD - 14. FEBRUAR 2010. Empty Re: 46. C.A.C.I.B. BEOGRAD - 14. FEBRUAR 2010.

    Počalji  Filip Pon 15 Feb 2010, 17:46

    ja sam razocaran jel mislim da sudija nije dobro sudio imao je velike propuste, jedini koji odlican je pobednik pasa u razredu mladih...ja sam mislio da cemo smoki i ja lagano proci jer znam kakve moj pas ima sposobnosti i znam da ima dobru ring dresuru i slusao sam kako su se ljudi zapanjili kad je izbacio mene i mog psa...jer smo mi u decembru postigli dobar rezultat za prwu izlozbu gde je bilo vise pasa i kvalitetnijih tako da...nemam reci i dobivsi ocenu 4 za sta ocena 4??/slike cemo kasnije stavljati

    Sponsored content


    46. C.A.C.I.B. BEOGRAD - 14. FEBRUAR 2010. Empty Re: 46. C.A.C.I.B. BEOGRAD - 14. FEBRUAR 2010.

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Uto 07 Maj 2024, 06:54