Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    cao drugari

    milanCE
    milanCE


    Broj poruka : 2
    Godina : 44
    Lokacija : NIS
    ime psa : MARLI
    ime psa : MARLI
    Datum upisa : 28.02.2010

    cao drugari Empty cao drugari

    Počalji  milanCE Uto 02 Mar 2010, 21:50

    moze li mi neko reci gde da okacim slikice i kako,nov sam a ne snalazim se jos...hvala
    shma
    shma


    Broj poruka : 843
    Godina : 34
    Lokacija : Obrenovac
    ime psa : Beck's
    Datum upisa : 01.12.2009

    cao drugari Empty Re: cao drugari

    Počalji  shma Sre 03 Mar 2010, 07:55

    Odete na ovaj link
    http://imageshack.us/
    Videcete opciju Browse i kliknete na to,selektujete sliku koju hocete da postavite kliknete ok.Ispod toga cete videti opcije za podesavanje velicine slike ja preporucujem 640 x 480 i zatim kliknete Upload.Kad se Uploadovanje zavrsi kopirate link pod nazivom Forum code koji se nalazi ispod (3. od gore) i taj link pastujete gde zelite da postavite sliku.
    Ako nesto nije jasno slobodno pitajte... Wink
    Pozdrav!

      Sada je Pon 20 Maj 2024, 14:07