Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Otežano kretanje na jednoj nozi

    avatar
    kosovic123


    Broj poruka : 1
    Godina : 65
    ime psa : loti
    ime psa : loti
    Datum upisa : 27.04.2010

    Otežano kretanje na jednoj nozi Empty Otežano kretanje na jednoj nozi

    Počalji  kosovic123 Uto 27 Apr 2010, 12:08

    Opisaću šta se desilo sa mojom labradorkom sada starom četiri godine. U toku igre, pri laganom trčanju odjedanput je pala, poslije toga nije mogla da se osloni na obje zadnje noge niti da maše repom. Kod veterinara nijesu mogli da utvrde, poslije cjelokupnog snimnja, o čemu se radi, nema nikakvih limova. Poslije nekih dvedesetak dana polako joj se počele da vraćaju funkcije, ali ni danas poslije godinu dana nijesu se vratile sve funkcije. Naime i dalje se zadnja lijeva noga nekontrolisano kreće, posebno kada se brže kreće. Ako neko ima slično iskustvo volio bi da se javi, da razmjenimo ovo iskustvo i pomognemo ako možemo našim ljubimcima.
    Sve mi je to ličilo kao kod čovjeka kada doživi moždanu kap, međutim to veterinar isključuje.
    nera
    nera


    Broj poruka : 108
    Godina : 58
    Lokacija : Nis
    ime psa : nera
    ime psa : nera
    Datum upisa : 15.04.2010

    Otežano kretanje na jednoj nozi Empty Re:Otežano kretanje na jednoj nozi

    Počalji  nera Uto 27 Apr 2010, 13:41

    Ukoliko nije bilo preloma, a vet. tvrdi to posle snimanja, nije mi jasno kako nije pomislio da je vezano za mozak?! Po svemu što opisuješ, kao laik, bih rekla da je neki neurološki poremećaj. Upravo sam sinoć upoznala šar-planinca kojem se desilo nešto slično (neuro-poremećaj u mozgu), bio je pod terapijom nekoliko meseci, sada je mnogo bolje, ali ostale su posledice, primećuje se pri hodu, pri igri. Šta misliš da priupitaš drugog vet.-a?
    Jepur0
    Jepur0
    moderator


    Broj poruka : 534
    Godina : 29
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 09.01.2010

    Otežano kretanje na jednoj nozi Empty Re: Otežano kretanje na jednoj nozi

    Počalji  Jepur0 Uto 27 Apr 2010, 16:27

    ja sam imao isti proble, ali posle nekih 10-15minuta je bio oK.

    Sponsored content


    Otežano kretanje na jednoj nozi Empty Re: Otežano kretanje na jednoj nozi

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 15:12