Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
Berna
johnyAstor
6 posters

    21. Anketa,Maj 2010. - Da li ste vodili svog psa s' Vama na uranak?

    Anketa

    Da li ste vodili svog psa sa Vama na uranak?

    [ 3 ]
    21. Anketa,Maj 2010. - Da li ste vodili svog psa s' Vama na uranak? I_vote_lcap43%21. Anketa,Maj 2010. - Da li ste vodili svog psa s' Vama na uranak? I_vote_rcap [43%] 
    [ 1 ]
    21. Anketa,Maj 2010. - Da li ste vodili svog psa s' Vama na uranak? I_vote_lcap14%21. Anketa,Maj 2010. - Da li ste vodili svog psa s' Vama na uranak? I_vote_rcap [14%] 
    [ 3 ]
    21. Anketa,Maj 2010. - Da li ste vodili svog psa s' Vama na uranak? I_vote_lcap43%21. Anketa,Maj 2010. - Da li ste vodili svog psa s' Vama na uranak? I_vote_rcap [43%] 

    Ukupno Glasova: 7
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    21. Anketa,Maj 2010. - Da li ste vodili svog psa s' Vama na uranak? Empty 21. Anketa,Maj 2010. - Da li ste vodili svog psa s' Vama na uranak?

    Počalji  johnyAstor Pon 03 Maj 2010, 11:44

    1. opcija - Da
    2. opcija - Ne
    3. opcija - Nisam nigde isao/la na uranak

    Ne misli se bukvalno na uranak, moze i prvomajski izlet, ili sta vec... Very Happy


    Poslednji izmenio johnyAstor dana Pet 20 Avg 2010, 13:42, izmenjeno ukupno 1 puta
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    21. Anketa,Maj 2010. - Da li ste vodili svog psa s' Vama na uranak? Empty Re: 21. Anketa,Maj 2010. - Da li ste vodili svog psa s' Vama na uranak?

    Počalji  Berna Pon 03 Maj 2010, 11:53

    Nisam nigde isla za 1. maj, ali da jesam, naravno da bih ga povela Smile
    Jepur0
    Jepur0
    moderator


    Broj poruka : 534
    Godina : 29
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 09.01.2010

    21. Anketa,Maj 2010. - Da li ste vodili svog psa s' Vama na uranak? Empty Re: 21. Anketa,Maj 2010. - Da li ste vodili svog psa s' Vama na uranak?

    Počalji  Jepur0 Pon 03 Maj 2010, 12:24

    Nisam nigde isao za uranak, ne znam da li bi ga poveo sa sobom, zavisi gde idem. Very Happy


    Poslednji izmenio Jepur0 dana Pon 03 Maj 2010, 20:32, izmenjeno ukupno 1 puta
    VLADA M
    VLADA M


    Broj poruka : 147
    Godina : 42
    Lokacija : Valjevo
    ime psa : Dolly
    Datum upisa : 22.11.2009

    21. Anketa,Maj 2010. - Da li ste vodili svog psa s' Vama na uranak? Empty Re: 21. Anketa,Maj 2010. - Da li ste vodili svog psa s' Vama na uranak?

    Počalji  VLADA M Pon 03 Maj 2010, 12:26

    Vodili smo je na izložbu Rolling Eyes . Oporavljamo se od tog užasa ( čega smo se sve nagledali ). Btw iako je dobila etiketu "nije retriver" apsolutno je sigurno da je privlačila najveću pažnju posetilaca, a naročito dece... Svi su hteli da je pomaze! Very Happy
    shma
    shma


    Broj poruka : 843
    Godina : 34
    Lokacija : Obrenovac
    ime psa : Beck's
    Datum upisa : 01.12.2009

    21. Anketa,Maj 2010. - Da li ste vodili svog psa s' Vama na uranak? Empty Re: 21. Anketa,Maj 2010. - Da li ste vodili svog psa s' Vama na uranak?

    Počalji  shma Pon 03 Maj 2010, 19:51

    Moje prase je bilo na uranku.Odvalio se od cevapa i kobasica. Laughing ...ludak je uleteo u Savu sa svojim drugarom i izblatnjavio se,a potom je uskocio u auto sa sve blatom na sebi...mozete samo da predpostavite na sta mi kola sad lice iznutra... Rolling Eyes ...prasence moje malo zuto... Very Happy
    thedule
    thedule


    Broj poruka : 400
    Godina : 44
    Lokacija : Pozarevac
    ime psa : Alba
    ime psa : Bardo
    Datum upisa : 30.11.2009

    21. Anketa,Maj 2010. - Da li ste vodili svog psa s' Vama na uranak? Empty Re: 21. Anketa,Maj 2010. - Da li ste vodili svog psa s' Vama na uranak?

    Počalji  thedule Pon 03 Maj 2010, 20:06

    bili u golupcu...

    alba pokupila oko 200 krpelja (bukvalno, bez preterivanja) a ja samo jednog i to na ledjima...

    sad sam malo u tripu... a jos uvek iz albe izviruju krpelji...

    na svu srecu frontline radi pa se jos ni jedan nije zabio u nju, ali mile joj maltene po celom telu. a mene je gricnuo i to posteno... sad pijem antibiotike...

    Sponsored content


    21. Anketa,Maj 2010. - Da li ste vodili svog psa s' Vama na uranak? Empty Re: 21. Anketa,Maj 2010. - Da li ste vodili svog psa s' Vama na uranak?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon 29 Apr 2024, 10:11