Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Pomada

    Jepur0
    Jepur0
    moderator


    Broj poruka : 534
    Godina : 29
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 09.01.2010

    Pomada Empty Pomada

    Počalji  Jepur0 Uto 11 Maj 2010, 21:44

    Danas kada sam dosao kuci, naso sam lea kako lize pomadu, sigurno je pojeo celu pomadu.Jel vam se desilo nekad?jel ne moze nesto da mu bude?
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    Pomada Empty Re: Pomada

    Počalji  yovanna Sre 12 Maj 2010, 08:51

    E ja bih ti ovde rado pomogla,ali ne znam kako...posto nam se to nije desilo.Mozda neko ima iskustva sa ovakvim slucajem.
    nera
    nera


    Broj poruka : 108
    Godina : 58
    Lokacija : Nis
    ime psa : nera
    ime psa : nera
    Datum upisa : 15.04.2010

    Pomada Empty Re:Pomada

    Počalji  nera Sub 22 Maj 2010, 01:13

    I dan danas kada namažem ruke pomadom Nera me liže!!! Nemam pojma zbog čega!!! Imam sreću (ne znam odakle i kako) ali mogu da je ostavim kući satima samu-ne dira ništa. Ali, zato je lab moje drugarice smazao njenu omiljenu L'OREAL-ovu kremu, tek kupljenu, i nije mu bilo ništa. Prvo je otkačila da mu ne bude nešto, a onda zbog kreme, jer nije baš jeftina. Tako da se nadam da će biti sve u redu!!!! Javi...A, da, isti taj druškan je pojeo i jednu njenu senku... Shocked i opet je dobro prošao...
    Jepur0
    Jepur0
    moderator


    Broj poruka : 534
    Godina : 29
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 09.01.2010

    Pomada Empty Re: Pomada

    Počalji  Jepur0 Sub 22 Maj 2010, 09:44

    Nije mu nista od pomade Wink

    Sponsored content


    Pomada Empty Re: Pomada

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 07:59