Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Lojalnost!

    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Lojalnost! Empty Lojalnost!

    Počalji  Bobi Uto 01 Jun 2010, 05:03

    https://www.youtube.com/watch?v=P3s11acb7Z8

    Pogledah ovaj video,i ostao sam jako dirnut,pa se dadoh u razmisljanje,sta je ,tj.kakav je odnos potreban,da se razvije sa psom,da bi se doslo do ovakve odanosti.Inace ,ovaj film je radjen po istinitom dogadjaju,postoji i americka verzija,i zaista prikazuje,neverovatnu odanost psa ,svom gospodaru.Preporucujem svim da pogledaju,i naravno da prodiskutujemo o tome,kako izgraditi,takav odnost sa psom,znam da nisu sve rase naklonjene tome,ali bez obzira.
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    Lojalnost! Empty Re: Lojalnost!

    Počalji  yovanna Uto 01 Jun 2010, 09:37

    Film je fenomenalan ,bar americka verzija mi se svidela.Japanska kazu da je bolja,ali kada skupim energije odgledacu,posto sam se za americku bas potresla,verujem da bi za ovu jos vise!Inace smo na forumu vec pricali o filmu.Bas sam ja otvorila temu kada sam odgledala americku verziju. evo linka: labradorfanclub.serbianforum.info/pricaonica-f12/hachiko-a-dog-s-story-t411.htm
    pozz
    P.S.Slazem se sa tobom ovaj film bi trebalo svi da pogledaju! Smile
    avatar
    bankar


    Broj poruka : 30
    Godina : 43
    Lokacija : Obrenovac
    ime psa : Laki
    ime psa : Laki
    Datum upisa : 22.08.2010

    Lojalnost! Empty Re: Lojalnost!

    Počalji  bankar Ned 22 Avg 2010, 20:54

    Rasplakah se... Sad Dirnuta sam...

    Negde sam pročitala : " Što više ljubavi daješ više ti se vraća! I to je tačno !

    Moj LAKI ima tek pet meseci- medjusobno poverenje tek zadobijamo...ali ću navesti primer svog psa u selu...Moj deda se nedavno okliznuo pored njegove kućice i pao. Gari ( dedin pas ), ga je istog momenta uhvatio za košulju pokušavajući da ga podigne...to su zaista neverovatne stvari ! Ali se, ubedjena sam dešavaju kada je prisutna APSOLUTNA ljubav i pažnja vlasnika prema svom vernom prijatelju.

    Sponsored content


    Lojalnost! Empty Re: Lojalnost!

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 08:50