Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+5
ViPns
Bobi
Berna
yovanna
milica88
9 posters

    Anegdote

    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Anegdote Empty Anegdote

    Počalji  milica88 Sre 02 Jun 2010, 12:55

    Verujem da svako od nas ima mali milion anegdota, pa... ne budite lenji,podelite to sa nama Smile

    Evo jedne moje od pre nekoliko dana:

    Scena 1.: (oko 9 ujutru) moj dragi brat :"Jao, Micek,vidi tata ostavio kapiju i Ben izasao napolje" Ben stoji ispred kapije i smeska se sav radostan...ja izlazim i najlepse ga zamoljavam da DODJE,no, moj divni pas se okrece i sprint!

    Scena2.: Bul 12. februar (inace prometna ulica) ja u pidzami i kucnim papucama jurim dragog mi ljubimca u stilu
    https://www.youtube.com/watch?v=2UU9H-VSnz8&feature=related
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  yovanna Sre 02 Jun 2010, 13:25

    lol! lol! lol!
    Izvini ali mogu samo a zamislim ovu drugu scenu!U pidzami! lol! lol!
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  Berna Sre 02 Jun 2010, 16:30

    Kuki u svom repertoaru ima sledece:

    1. Sa 3 meseca nasao hleb u parku i odjurio do drugog kraja parka sa hlebom, a ja za njim, isto u stilu Marley&Me Laughing (sad je smesno ali tad mi nije bilo do smeha)

    2. Sa oko 5-6 meseci, spazio je drugog psa i oborio mog oca sa klupe. Sa oko godinu dana, spazio je bratovu devojku pre mog brata i tako ga je povukao naglo da mu je izasla ruka iz ramena (bukvalno).

    3. 2 oborene kafe i par oborenih piva, jedna drugarica mokra od kafe, i 3 momaka mokra od piva (sto je najgore ovi momci nam nisu bili poznanici nego su prosto imali tu nesrecu da sede za stolom do). Srecom, nijedna casa nije bila slomljena.

    4. Jednom mu je na keju struja odnela dragu flasu dalje od obale, on je naravno krenuo za njom. Na nesrecu, struja je odnela flasu blizu ribara koji su tu pecali. Kuki je jednom ribaru upropastio udicu, ali se srecom nije zakacio na nju jer je mogao sebi kozu da iskida Rolling Eyes

    5. Primera "maltretiranja" drugih kucica, a pogotovo zenki i u tom cilju bezanja od mene na pretek. Onda sam ga odvela na dresuru i glava je prestala da me boli. Cool

    6. Ova nije povezana sa Kukijevim nestaslucima, vec sa neznanjem jedne gospodje koja je htela da se pravi pametna

    Gospodja (prilazi Kukiju): Jaooooo, sto je slaaadaaaak! Jaooo, je li to zlatni retriver?
    Ja: Nije, to je labrador.
    Gospodja: Labrador? Pa jao. Ne lici mi na labradora. (razocaranje u glasu)
    Ja: Labrador je.
    Gospodja: A jeste li mu sekli rep?
    Ja: Ne, labradorima se ne sece rep.
    Gospodja: A kako moj prijatelj ima labradora kome su isekli rep.
    Ja (vec gubim strpljenje): Mozda vas prijatelj ima rotvajlera.
    Gospodja: A jao da! Rotvajlera! Ja sam pobrkala. A znaci ima zutih labradora? Ja sam mislila da su samo crni!
    Ja: ......

    Ako se setim jos nekih... alien
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  milica88 Sre 02 Jun 2010, 17:53

    lol! lol! lol! lol!
    3. 2 oborene kafe i par oborenih piva, jedna drugarica mokra od kafe, i 3 momaka mokra od piva (sto je najgore ovi momci nam nisu bili poznanici nego su prosto imali tu nesrecu da sede za stolom do). Srecom, nijedna casa nije bila slomljena.

    zato ja ne smem sa Benom u kafic :)verujem da bi nadmasio Kukija Smile Sto se "gospodje" tice...slusam i ja takve komentare,postali su habituelni "labrador retriver" i "zlatni retriver" je njima isto i to je to,pa mi je pas i debeo i mirsav i "cudan"...

    btw Ben je upravo zakopao o5 kosku u saksiju,mislim da ce me majka izbaciti iz kuce zajedno sa njim Smile Otkako je lepi Jova (cvet ljubimac moje mame) procvetao Ben ga je merkao...i merkao...cupkao list po list (za svaki je dobijao "batine") i onda je prestao...pustio ga je dve nedelje da cveta,a onda Very Happy vracamo se jednom kuci- lepog Jove nema,a Ben sedi u saksiji,kao neka kvocka sav musav od zemlje flower
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  Bobi Sre 02 Jun 2010, 20:18

    Evo i od nas jedne,koja se dogodile pre sat vremena.Spremio sam hranu Bobiju,i otisao do vrata da odnesem ciniju majci,da mu sipa vodu.Kad sam se vratio,Bobi je ,ne znam kako,uspeo da dohvati ciniju sa kucice,oborio ju je,granule su bile svuda po betonu,i tako je Bobi vecerao sa betona,a ne iz tanjira...to je bilo najsvezije,kad se setim jos necega pisem Smile


    sad se setih,isto je bilo danas,bobi je uzeo jedno parce etiosna,koje nije smeo da dira,i ja sam se namucio dok sam ga uhvatio.Bezao je kao lud,i gleda u mene,cim mu se problizim a on pobegne.Tako da sam ze zaista namucio dok sam ga uhvatio i oteo etioson,malo sam ga i lupio pruticem po guzi.I sve to nekako proslo,ja se namucio da mu objasnim da to ne sme da dira,da bi posle nekoliko sati,moja majka izasla da se igra sa njim.Ja izlazim,a on Bobi drzi parce etisona u ustima,

    ja:majka pa st si mu to dala?
    Majka:pa neka ga nek se igra

    i cemu onda moj trud da ga naucim da nesto ne sme,kad mu otac i majka sve dozvoljavaju(zaista cudno za roditelje) ,samo mu ne daju ono sto ja zelim ,a to je da bude snama u kuci!
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  yovanna Sre 02 Jun 2010, 21:21

    Meni je stao mozak sto se tice Beinih anegdota.Jedina koju sam se setila ,je proslo jeto imala je oko 4 meseca.Bili smo kod beinog brata pravio se kotlic tako da je bilo veliko drustvo Bea i Maks (mesanac jazavicara i terijera) bobinog brata pas.nazalost vise nije medju zivima,udario ga je auto Crying or Very sad Crying or Very sad .Ali da ne skrecem sa teme...
    Drustvo uziva napolju,kuce se igraju,a Srdjan koji je bio zaduzen za kotilic i riblju corbu je otisao do wc-a,vraca se iz wc-a nema kutlace drvene.Pretrazili smo celo dvoriste dok nismo skontali da Bea nesto zvace kada smo prisli ona je pojela celu kutlacu ostalo je samo drvce! Shocked
    Dobila je "batine",ali ni to nije pomoglo jer kada smo otisli da veceramo u kucu,ostalo je riblje corbe u kotlicu na terasi ona je uspela i to da pojede...ja izlazim da vidim sta rade a njoj samo guzica viri iz kotlica!! Shocked Shocked
    E to govori koliko su alavi!Ne moze te da verujete kolika je bila!Bila je veca u sirinu nego u duzinu! lol!
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  ViPns Sre 02 Jun 2010, 22:16

    Nama danima misteriozno nestaju stvari po kuci....cak i njene igracke,danas nestane njena posuda za hranu,te se mi dadosmo u potragu. Nadjosmo je ispod frizidera,zajedno sa dve gumene igracke,kutijom za jaja,varjacom,papucom jednom i svacim jos...nista sem posude nisam uspeo da izvucem dok nisam izmakao frizider,nije mi jasno kako je "kretenka" uspela da sve to tamo nabije,a ni zasto?
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  milica88 Sre 02 Jun 2010, 23:09

    Meni je Ben skoro pojeo novi otirac Smile ali moja mama nije rekla "pusti ga neka se igra" Smile i ja imam isti problem,ni Ben ne sme unutra :/

    Yovana,mogu da je zamislim samo kako viri iz kotlica lol! lol! lol!


    ViPns,moj Ben samo koske krije i zakopava Smile nije tako krio stvari dok je bio u kuci Smile
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  ViPns Sre 02 Jun 2010, 23:21

    mani je, ova je skroz luda! Smile
    Koliko ja znam svi psi koji hoce da izadju kroz vrata,prvo grebu na njih u nadi da ce im neko otvoriti, bar su tako radili svi psi koje poznajem,ali ne i ona! Ona to radi krajnje divljacki i samouvereno. Prvo trci u krug, a onda se svom snagom zaleti u vrata Shocked
    prvo mi je trebalo 3 minuta da dodjem sebi od smeha,misleci da se blenta zanela u igri,a ona je to ponovila tri puta dok ja najzad nisam shvatio da samo zeli da izadje napolje!!! Shocked
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  milica88 Sre 02 Jun 2010, 23:30

    hahahahahahaha.....kakva blesavica Smile i moj je u pocetku tako,mada...kada bolje razmislim i dalje to radi ponekad kada mu je dosadno...sada je naucio da otvara vrata od garaze posto ona nemaju kvaku- udari u njih i pomeri se i ona se sama otvore i onda on vrslja tamo Smile jednom sam se uplasila da ga nije neko ukrao i vidim otvorena garaza i imam tamo sta i da vidim cyclops zakljucavam kapiju,vrata,zica za ves je morala da se podigne posto gospodin skida ves-pobaca dole i legne na njega Evil or Very Mad krijemo i metle,cetke,papuce...sve vas to ceka Smile bar je ovaj mj tvrdoglav ako naumi da nesto unisti-unistice ga kad-tad Smile
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  Bobi Sre 02 Jun 2010, 23:52

    milica88 ::Meni je Ben skoro pojeo novi otirac Smile ali moja mama nije rekla "pusti ga neka se igra" Smile i ja imam isti problem,ni Ben ne sme unutra :/

    Yovana,mogu da je zamislim samo kako viri iz kotlica lol! lol! lol!


    ViPns,moj Ben samo koske krije i zakopava Smile nije tako krio stvari dok je bio u kuci Smile

    dobro je da jos neko ima problem kao i ja.Ne mogu da opisem koliko bih voleo da ga drzim u kuci,da 24 h budem zajedno sa njim,ali moji ne daju nikako Sad
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  milica88 Čet 03 Jun 2010, 00:35

    ni meni.. Sad ja nisam spavala dve noci kada sam ga uzela koliko sam bila srecna,jos je on od prvog dana bio nemirko,a tako sam zelela da spavam sa njim...no to nije bilo moguce Smile i kada je presao u box,tako mi je neka tuga bila kao da je na kraj sveta...budila sam se tako i gledala kroz prozor da li je dobro,da se nije upiskio ili sta vec pa da se umaze...potpuno te razumem kako ti je Smile veruj mi Smile
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  Bobi Čet 03 Jun 2010, 01:09

    milica88 ::ni meni.. Sad ja nisam spavala dve noci kada sam ga uzela koliko sam bila srecna,jos je on od prvog dana bio nemirko,a tako sam zelela da spavam sa njim...no to nije bilo moguce Smile i kada je presao u box,tako mi je neka tuga bila kao da je na kraj sveta...budila sam se tako i gledala kroz prozor da li je dobro,da se nije upiskio ili sta vec pa da se umaze...potpuno te razumem kako ti je Smile veruj mi Smile

    isto tako i ja,ja jos uvek kroz prozor pogledam ,da vidim sta radi.Vec poslednjih nekoliko dana,Bobi kada hoce da se pusti,ili da vrsi nuzdu,gleda u prozor i laje hehe
    ali da je u kuci,sve bi bilo drugacije,al sta da se radi.Mojima je najveci problem dlake,iako sam im govorio da bih ja usisavao,ne vredi,kazu:"ne mozemo da gledamo dlake po kuci,i kako da jedemo,a dlake svuda oko nas" Smile
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  milica88 Čet 03 Jun 2010, 01:10

    Isto Smile
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  yovanna Čet 03 Jun 2010, 09:38

    .Mojima je najveci problem dlake,iako sam im govorio da bih ja usisavao,ne vredi,kazu:"ne mozemo da gledamo dlake po kuci,i kako da jedemo,a dlake svuda oko nas" Smile
    Ima i za to resenje,pogledaj koliko kosta furminator,kazu da je to jako dobar cesalj skida svu poslaku. Very Happy
    Mi bi trebali da dobijemo furminaor uskoro,treba nam zato sto mi Beu drzimo u stanu.Stoji da je puno dlaka,ali meni je to zanemarljivo s obzirom koliko je volimo.Dlake se usisaju. Very Happy
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  Berna Pet 04 Jun 2010, 09:47

    Ima i za to resenje,pogledaj koliko kosta furminator,kazu da je to jako dobar cesalj skida svu poslaku.

    Poddlaka postoji sa razlogom kod nekih pasa, zimi stiti psa od hladnoce, a leti od toplote. Tako da nikad nisam razumela kako skidanje sve poddlake moze da bude dobro za psa. Pre cu da usisavam 10 puta dnevno... Neutral
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  yovanna Pet 04 Jun 2010, 10:03

    Ne znam kako funkcionise sve to,ali mi bi trebali da dobijemo furminator,probacemo pa cemo vam javiti da li je tako kao sto pricaju...dali skida svu podlaku ili ne.Ja sam gledala neki video pa sam dosla do zakljucka da stvarno to i radi.Naravno nije preporucljivo koristiti ga svaki dan nego valjda jednom u mesec dana.
    avatar
    ogithepas


    Broj poruka : 433
    Godina : 26
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Ogi
    ime psa : Aron
    Datum upisa : 25.05.2010

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  ogithepas Pet 04 Jun 2010, 11:34

    setila sam se do sada 3 anegdote:
    1.kad je imao 3 meseca-dohvatio ciniju za hranu punu granula sa stola i rucao sa poda

    2.isto sa 3 meseca,kada smo isli u zemunski park u setnju, nasao je neku sugavu lutalicu da se igra Rolling Eyes ...kad odjednom, skine povodac i pocne da jurca!jurila sam ga isto u stilu marlie and me, i pretrcala ceo park!

    3. sa 2.5 meseca-igrali se moj brat od ujaka i Ogi kad odjednom ode brat, otvori kapiju otrcali oni do kraja ulice!srecom neki covek ih je vratio, zivi blam me pojeo Embarassed
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  ViPns Pet 04 Jun 2010, 17:56

    Da li pas sme da pojede sapun?
    Sme nista mu nece faliti....provereno,juce je blenta pojela pola decijeg sapuna,drugu polovinu sam uspeo da joj otmem,mi se uspanicili,zvali veterinara,a njoj ...nista.I dalje pravi pizdarije.
    P.S. mozda je ovaj post trebao da ide u temu o ishrani? lol!
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  yovanna Sub 05 Jun 2010, 10:29

    lol! lol!
    E, jesu alavi!
    Jepur0
    Jepur0
    moderator


    Broj poruka : 534
    Godina : 29
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 09.01.2010

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  Jepur0 Sub 05 Jun 2010, 12:38

    Kada sam se vratio iz skole nasao lea kako lize kutiju od pomade, i kada sam mu uzeo i video da je prazna uplasio sam se da ne bude nesto sa njim, ali sve je ok! Tako da ako nemate nista da mu date da jede dajte mu pomadu! Sala mala Smile
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  milica88 Pon 14 Jun 2010, 13:58

    Izadjem ja juce u dvoriste da vidim sta mi radi pas,i vidim ima nesto u ustima i ceka moju reakciju (da li je smeo da uzme to ili ne) kada sam se priblizila vidim viri nesto kao rep od misa,ali mi ni na kraj pameti nije bilo da je to stvarno mis! E pa jeste...moj Ben je ulovio nekog malog misa i strpao ga u usta...pojma nemam gde ga je nasao,jedva sam ga naterala da ga pusti,posto stvarno nisam toliko hrabra da mu vadim misa rukom Very Happy kada ga je napokon pustio mis mokar skroz(pokiso mis Smile ),ali ziv Smile e onda sam morala da ga obuzdam da misic pobegne kako ga Ben ne bi o5 strpao u usta i ne daj Boze pojeo,a on mukica posle satima njuskao po travi i trazio misa lol!
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  Bobi Pon 14 Jun 2010, 15:32

    Haha,meni se desilo slicno,stim sto je bobi uzeo mrtvog misa,ja sam se uplasio da nije mis slucajno bio otrovan,i jedva sam mu ga izvadio iz usta,ja sam smeo rukom ,al Bobi je cvrsto stegao zube i nije hteo da pusti,jedva sam uspeo Very Happy Very Happy

    p.s. ovo vreme ubija ,kako vam izdrzavaju psi?
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  milica88 Pon 14 Jun 2010, 15:42

    Ben je pre sat vremena dobio bazen i sreci nije bilo kraja,rashladio se i odmah promena raspolozenja,trckara i sl,a do tada je samo spavao!
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  Bobi Pon 14 Jun 2010, 15:49

    Haha,opet slicnosti,ja evo bas sada razgovaram sa roditeljima da uzmemo neki bazen,bas zbog Bobija?Jeste vi uzeli neki manji bazencic,ili veci,i koliko kosta?

    Sponsored content


    Anegdote Empty Re: Anegdote

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 09:14