Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    CACIB Bar&CAC Petrovac CACIB&CAC Ohrid 1.-3. Maj.2009.

    TyKy
    TyKy


    Broj poruka : 801
    Godina : 35
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : REA
    ime psa : IGNIS, KALIOPI
    Datum upisa : 13.09.2008

    CACIB Bar&CAC Petrovac CACIB&CAC Ohrid 1.-3. Maj.2009. Empty CACIB Bar&CAC Petrovac CACIB&CAC Ohrid 1.-3. Maj.2009.

    Počalji  TyKy Sre 29 Okt 2008, 10:25

    Kinološki savez Crne Gore i Kinološki savez Makedonije nude vam veoma interesantan program za prvomajske praznike naredne godine. Za samo tri dana bićete u prilici da osvojite dvije kandidature za međunarodnog šampiona i ostvarite dva šampionata: Crne Gore i Makedonije.

    Dana 01. maja bice organizovane dvije izlozbe u Crnoj Gori i to u Baru u jutarnjim satima međunarodna i Petrovcu (udaljen 20 km od Bara) u večernjim satima nacionalna, sa mogucnoscu da ostvarite sampionat Crne Gore osvajanjem dva CAC-a na ovim izlozbama a isto vazi za mlade pse koji osvoje dve JCAC titule.

    Sledećeg dana 02. maja u Ohridu u večernjim satima bice organizovana nacionalana izložba a 03. maja ujutro na istim terenima u Ohridu međunarodna izložba, sa istom mogucnoscu osvajanja sampionata Makedonije osvajanjem dva CAC-a ili osvajanjem titule mladog sampiona Makedonije ako pas dobije dvije titule JCAC.

    Veoma je važno napomenuti da na izlozbama u Crnoj Gori i Makedoniji mozete dobiti CAC u svim razredima i to: intermedia, otvoreni, radni i šampioni.

    Rastojanje između Bara i Ohrida iznosi 300 kilometara i kolima se taj put prelazi za oko 5 sati. Važno je napomenuti da za Crnu Goru i Makedoniju nijesu potrebne vize. Da bi došli iz Bara do Ohrida put nas vodi preko Albanije. Tranzitne vize za Albaniju dobijaju se na granici, a cijena tranzitne vize iznosi samo 1.00 (jedan) €. Takođe vas obavještavamo da za sve one koji to žele taj put mogu preći u organizovanom kinološkom karavanu koji će predvoditi organizatori, a polazak iz Bara je 02. maja u 8 časova.

    Naravno, ima puno mogucnosti kako ćete doci do tih mjesta. Kolima (kamperi nisu losa ideja), na nekim djelovima puta mozete koristiti trajekt, i naravno avion. Ako planirate da putujete kolima i ako vam je potreban jeftin smjestaj, molimo vas da rezervisete na vrijeme.

    Samo da vas podsjetimo da ćete tokom putovanja do Crne Gore i Makedonije biti u prilici da uživate u divnim predjelima crnogorske obale i obalama Ohridskog jezera jednog od najljepših u svijetu, što znaci da cete nekoliko dana uzivati u izvanrednim plažama, suncu i čistom moru i jezeru. Očekivane temperature za taj vremenski period iznose oko 25 °C.

    Molimo vas da pronadjete sve informacije vezane za prijavljivanje, sudije, smještaj i sve ostalo na sajtu:http://www.kscg.co.me


    Poslednji put izmenio TyKy dana Pon 02 Feb 2009, 15:54, izmenio ukupno 2 puta
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    CACIB Bar&CAC Petrovac CACIB&CAC Ohrid 1.-3. Maj.2009. Empty Re: CACIB Bar&CAC Petrovac CACIB&CAC Ohrid 1.-3. Maj.2009.

    Počalji  jasmina79 Sre 29 Okt 2008, 19:39

    Iako se puno putuje a sigurno ce biti i vruce meni djeluje kao prava avantura.Opet je predaleko za mene Sad
    TyKy
    TyKy


    Broj poruka : 801
    Godina : 35
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : REA
    ime psa : IGNIS, KALIOPI
    Datum upisa : 13.09.2008

    CACIB Bar&CAC Petrovac CACIB&CAC Ohrid 1.-3. Maj.2009. Empty Re: CACIB Bar&CAC Petrovac CACIB&CAC Ohrid 1.-3. Maj.2009.

    Počalji  TyKy Sre 29 Apr 2009, 11:07

    Evo se blizi izlozba!
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    CACIB Bar&CAC Petrovac CACIB&CAC Ohrid 1.-3. Maj.2009. Empty Re: CACIB Bar&CAC Petrovac CACIB&CAC Ohrid 1.-3. Maj.2009.

    Počalji  johnyAstor Sre 29 Apr 2009, 14:32

    i meni je daleko...
    i ja mislim da ce biti super...
    i ja mislim da je ce biti vruce...
    i ja mislim da ima puno da se putuje...

    Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D
    sta bi vjestica sada sve rekla...Very Happy

    Sponsored content


    CACIB Bar&CAC Petrovac CACIB&CAC Ohrid 1.-3. Maj.2009. Empty Re: CACIB Bar&CAC Petrovac CACIB&CAC Ohrid 1.-3. Maj.2009.

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 12:45