Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+6
gogy83
jasmina79
yovanna
Hudini
Berna
cronaldo
10 posters

    Tuga :(((

    cronaldo
    cronaldo


    Broj poruka : 63
    Godina : 35
    Lokacija : Kragujevac
    ime psa : Tara
    ime psa : tara
    Datum upisa : 09.09.2009

    Tuga :((( Empty Tuga :(((

    Počalji  cronaldo Čet 17 Jun 2010, 03:57

    Dva labradora ustreljena iz karabina i potom bačena u reku

    Novi Sad - Pokušavajući da pronađe svoja dva labradora, nestala iz dvorišta njene porodične kuće u utorak po podne, Anka Purić iz Beočina pronašla ih je nekoliko sati kasnije ustreljene lovačkim karabinom i potom bačene u Dunav. Šokirana prizorom, vlasnica je pozvala policiju koja je obavila uviđaj i traga za počiniocima ovog zlodela nad životinjama.

    Tuga :((( 48334_nslabradorifotoshutterstock_f

    Labradori poznati kao umiljata rasa, a bili su i uredno čipovani
    Još u neverici, Anka Purić priča da joj se niko nikada nije požalio na pse jer su, kao što je i svojstveno ovoj pasmini, izuzetno umiljate i zahvalne životinje i da su ih deca jako volela.

    - Oni su bili mahom u dvorištu i igrali se, a kako je neko ostavio otvorenu kapiju, odlutali su. Unuk je odmah seo na bicikl i pošao da ih traži. Našao ih je na smetlištu, a dok se vratio kući po povoce, tamo ih više nije bilo. Pogledao je malo okolo i onda ih primetio u Dunavu. Došao je kući sav uplakan i rekao mi da su se udavili. Objašnjavajući mu da nema šanse da se to dogodi, jer labradori umeju da plivaju, otišla sam do reke i videla ih kako plutaju pored obale. Dovukla sam ih i imala šta da vidim: mužjak je imao rupu na vratu, a ženka prostrelnu ranu na plećki - priča Anka Purić.

    Zbog ovog nesvakidašnjeg zločina, porodica je pozvala policiju, napravljen je i zapisnik, ali im za sada još ništa nije javljeno.

    - Nismo bili u stanju ništa sami da uradimo, pa su komunalci došli da iznesu tela pasa i da ih pokopaju. Toliko ima pasa lutalica koji su zaista opasni, a moje pse, uredne i čipovane, neko je u roku od pola sata karabinom ubio usred bela dana! Evo, unuci i dalje plaču za njima - priča vlasnica labradora.

    Ona labradore, kaže, gaji već 17 godina.

    - Prvo sam imala labradorku 13 godina, a ovu, eto, već četiri godine. Radi parenja smo doveli i mužjaka od jednog prijatelja i oni su se stalno igrali, malo po kući malo po dvorištu. Moj pas nikad nikog nije ni uplašio, a kamoli napao. Niko mi se od ljudi nikad nije ni požalio na to što držim psa - kaže Anka Purić, očekujući da se pronađu osobe sposobne za ovakav zločin nad životinjama.

    Ne mogu ni da zamislim kako je vlasnicima ovih neduznih pasa Sad
    A za pocinioce je najveca kazna sto su tako umnobolni i retardirani i sto ako takvi moraju da zive...
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Tuga :((( Empty Re: Tuga :(((

    Počalji  Berna Čet 17 Jun 2010, 08:54

    Joj, uzas Crying or Very sad
    Zasto bi ih neko ubio?? Nije mi jasno... Crying or Very sad

    Jedino sto mozes je da pazis svoje pse kao oci u glavi... i paznja sa kapijama...
    Hudini
    Hudini


    Broj poruka : 126
    Lokacija : Kikinda
    Datum upisa : 14.09.2008

    Tuga :((( Empty Re: Tuga :(((

    Počalji  Hudini Čet 17 Jun 2010, 09:26

    Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad
    Nemam reci. Ubiti pse koji ukoliko osete da se neko boji sa posebnom paznjom prilaze da ne uplase nikog.

    Jednom prilikom jos dok je bila mala (oko pola godine) ugladala je u daljini malo dete sa bakom. Otrcala je do njih a posto je dete pokazivalo znake plasenja ona je usporila i na kraju puzila do njih.

    Ljudi su najgori.
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    Tuga :((( Empty Re: Tuga :(((

    Počalji  yovanna Čet 17 Jun 2010, 10:14

    E takve ljude treba ubiti!To nisu ljudi!!! Evil or Very Mad
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Tuga :((( Empty Re: Tuga :(((

    Počalji  jasmina79 Čet 17 Jun 2010, 10:52

    Sad Sad Sad Sad Sad Sad
    gogy83
    gogy83


    Broj poruka : 92
    Godina : 41
    ime psa : Lora
    Aska
    Rem
    Datum upisa : 11.06.2009

    Tuga :((( Empty Re: Tuga :(((

    Počalji  gogy83 Čet 17 Jun 2010, 23:07

    Nemogu da verujem da se tako nesto desilo,dakle stvarno u ovoj zemlji vlada totalno ludilo!katastrofa,nemam reci Sad Sad Sad Sad
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    Tuga :((( Empty Re: Tuga :(((

    Počalji  johnyAstor Pet 18 Jun 2010, 11:51

    Strasno, nemam reci... Sad Sad
    avatar
    ogithepas


    Broj poruka : 433
    Godina : 26
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Ogi
    ime psa : Aron
    Datum upisa : 25.05.2010

    Tuga :((( Empty Re: Tuga :(((

    Počalji  ogithepas Uto 22 Jun 2010, 14:31

    Ne mogu da verujem da postoje ovakvi ljudi! Sad
    ikica163
    ikica163


    Broj poruka : 115
    Godina : 34
    Lokacija : Vršac
    ime psa : Bella
    ime psa : Luna
    Datum upisa : 11.06.2010

    Tuga :((( Empty Re: Tuga :(((

    Počalji  ikica163 Uto 22 Jun 2010, 14:41

    Sad Idiotizam!
    U Americi bi sada posebna policija za životinje vec prikupljala dokaze i jurila zločinca. Mogu da se kladim da će ovaj slučaj ostati nerešen jer ovo je Srbija. Stvarno jadno i žalosno! Sad
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Tuga :((( Empty Re: Tuga :(((

    Počalji  Berna Uto 22 Jun 2010, 14:54

    ikica163 ::Sad Idiotizam!
    U Americi bi sada posebna policija za životinje vec prikupljala dokaze i jurila zločinca. Mogu da se kladim da će ovaj slučaj ostati nerešen jer ovo je Srbija. Stvarno jadno i žalosno! Sad

    Hm. Ne bih se bas kladila. Evo sta rade americki policajci.

    ikica163
    ikica163


    Broj poruka : 115
    Godina : 34
    Lokacija : Vršac
    ime psa : Bella
    ime psa : Luna
    Datum upisa : 11.06.2010

    Tuga :((( Empty Re: Tuga :(((

    Počalji  ikica163 Uto 22 Jun 2010, 15:32

    Zaista okrutno!Izivljavanje nad životinjama je prisutno svuda samo se o tome manje ili više govori i zna. Bitno je koliko se radi na tome da se svaki takav prestup sankcioniše. Malopre sam komentarisala bazirajuci se na emisije koje se prikazuju na AnimalPlanet-u u kojima policija za životinje savesno radi svoj posao. Ok, to je tv ali kod nas nema ni toliko.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Tuga :((( Empty Re: Tuga :(((

    Počalji  Berna Uto 22 Jun 2010, 18:22

    U Americi je dobro to sto postoje organizacije koje se bore za razna prava, pa eto, i prava zivotinja. Kod nas slabo ima takvih organizacija, ne postoji policija za zivotinje, a ne postoji ni razvijen taj mentalitet. Sad malopre sam bila kod drugarice u cijoj zgradi neki retard psihopatski baca macice sa terase Neutral U Americi bi mu policija zakucala na vrata, a ovde kod nas jedino komsije mogu da lepe plakate po liftovima... ostale boli uvo... No
    ikica163
    ikica163


    Broj poruka : 115
    Godina : 34
    Lokacija : Vršac
    ime psa : Bella
    ime psa : Luna
    Datum upisa : 11.06.2010

    Tuga :((( Empty Re: Tuga :(((

    Počalji  ikica163 Uto 22 Jun 2010, 18:59

    Upravo to sam mislila. I kako čovek kao pojedinac da pomogne životinji? Ovu našu policiju kad bi nazvao samo bi se nasmejali i iskulirali. Ok, nisu ni oni za sve nadležni ali upravo to je problem, što kaže Berna, ne postoji nikakva organizacija kojo bi se obratili. Naše ljude samo po džepu treba kazniti a još uvek nema ko to da sprovede! Mad
    Jepur0
    Jepur0
    moderator


    Broj poruka : 534
    Godina : 29
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 09.01.2010

    Tuga :((( Empty Re: Tuga :(((

    Počalji  Jepur0 Sre 23 Jun 2010, 22:33

    Jao kakvih ljudi ima, eto zasto ja ne pustam Lea da bude sam u dvoriste, stalno je u boksu, naravno setam ga i to

    Sponsored content


    Tuga :((( Empty Re: Tuga :(((

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 07:31