Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    opada dlaka

    Manuela
    Manuela


    Broj poruka : 9
    Godina : 35
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Arsa
    ime psa : Arsa
    Datum upisa : 11.08.2010

    opada dlaka Empty opada dlaka

    Počalji  Manuela Sub 14 Avg 2010, 11:19

    Ja se nadam da mi neko moze pomoci, problem je sto mom psu (koji ima samo 6 nedelja) opada dlaka na nekim mestima, uglavnom sapama i ostaju fleke, tj mesta bez dlake. Vodila sam ga kod veterinara, rekao je da ovo nije bas tipicno ali da je verovatno od kupanja samponom (u cemu sam verovatno preterala jer je imao buve). Kao terapiju dobili smo flogocid mast, za sada ne vidim poboljsanje... Sad
    share
    share


    Broj poruka : 546
    Godina : 34
    ime psa : Beni
    ime psa : Beni
    Datum upisa : 28.07.2010

    opada dlaka Empty Re: opada dlaka

    Počalji  share Sub 14 Avg 2010, 13:46

    nisi trebala da ga kupas tako malog. Ja sam isto uzeo malo stene,sa samo 5 nedelja,nisam imao tih problema ali ga nisam kupao i ne planiram jos,bar do treceg meseca,sad ima 8 nedelja. Ne znam zaista kako da pomognem,vidi sa nekim drugim veterinarom...
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    opada dlaka Empty Re: opada dlaka

    Počalji  jasmina79 Sub 14 Avg 2010, 14:30

    Koliko dugo koristite propisanu terapiju?
    Manuela
    Manuela


    Broj poruka : 9
    Godina : 35
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Arsa
    ime psa : Arsa
    Datum upisa : 11.08.2010

    opada dlaka Empty Re: opada dlaka

    Počalji  Manuela Sub 14 Avg 2010, 16:16

    pa tek 2 dana traje terapija a cak se i pojavljuju nova mesta koja su bez dlake :/
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    opada dlaka Empty Re: opada dlaka

    Počalji  jasmina79 Sub 14 Avg 2010, 22:25

    Dva dana je premalo vremena da se vide rezultati....pogotovo ako se radi o masti....pricekaj bar jos jednu sedmicu....ako ne bude bolje opet posjeti veterinara...
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    opada dlaka Empty Re: opada dlaka

    Počalji  Berna Čet 26 Avg 2010, 22:14

    Evo i mene, ja se izvinjavam sto kasnim sa odgovorom, nadam se da ste do sad resili problem i da je malisa dobro. Da li su uradjene analize krvi?
    Manuela
    Manuela


    Broj poruka : 9
    Godina : 35
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Arsa
    ime psa : Arsa
    Datum upisa : 11.08.2010

    opada dlaka Empty Re: opada dlaka

    Počalji  Manuela Sub 28 Avg 2010, 12:01

    Ne, veterinar nije predlozio analizu krvi. Dlaka je pocela da raste na tim mestima mada bas sporo (sto je normalno,kako su mi rekli). Samo se nadam da mu nece stalno opadati na tim mestima,da nije trajno ostecena koza... Sad
    westman
    westman


    Broj poruka : 4
    Godina : 51
    ime psa : Boni
    Datum upisa : 16.10.2011

    opada dlaka Empty Re: opada dlaka

    Počalji  westman Pon 28 Nov 2011, 21:43

    pozdrav, i moj pas koji je star 4 meseca ima isti problem kao i par jos pasa iz njegovog okota, i ja sam dobio flogocid i pocecu da mu dajem vitamine, a voleo bih da znam da li je vas pas bolje i da li je ta terapija uspesna? Mislim da mu je dlaka polako pocela da raste onako sporadicno ali se plasim da mu ne budu ostecenja trajnija. Njegova sestra je dobila od drugog veterinara terapiju antibioticima i vitaminima pa cekam da vidim da li ima efekta. Zanimljivo je da koza nije crvena, da ne prouzrokuje svrab ili bilo kakvo druge promene u organizmu, apetit je isti, pas je veseo. Hvala na pomoci unapred

    Sponsored content


    opada dlaka Empty Re: opada dlaka

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 11:00