Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
Bobi
Jepur0
6 posters

    Pitbull napao Laba

    Jepur0
    Jepur0
    moderator


    Broj poruka : 534
    Godina : 29
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 09.01.2010

    Pitbull napao Laba Empty Pitbull napao Laba

    Počalji  Jepur0 Pon 06 Sep 2010, 23:41

    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Pitbull napao Laba Empty Re: Pitbull napao Laba

    Počalji  Bobi Uto 07 Sep 2010, 00:48

    Strasno Sad
    shma
    shma


    Broj poruka : 843
    Godina : 34
    Lokacija : Obrenovac
    ime psa : Beck's
    Datum upisa : 01.12.2009

    Pitbull napao Laba Empty Re: Pitbull napao Laba

    Počalji  shma Uto 07 Sep 2010, 07:45

    Ovo se desilo skoro ispred moje zgrade,samo sto nije zrtva bio lab nego neka lutalica.Bilo je jos gore nego ovo,razdvajali su ih oko 10 - 15 min.Udarali palicama prskali vodom ali ne pomaze to kod pita.Krajnji ishod lutalici uvo pocepano izujedan po vratu i glavi,a pit bull mislim da je gore prosao...njega tj. nju su nalupali palicama i sutirali da bi pustila tako da je bilo i preloma.Na kraju jedan savet ukliko a ne daj Boze dodje do toga da vam je pas napadnut od strane pit bulla.Nikad ga ne prskajte vodom,ne udarajte ili bilo sta tako posto mu se tako jos povecava nagon da napada i tada nikad nece pustiti.Najbolje bi bilo da ukoliko nece da pusti pridjete sa njegove zadnje strane (naravno ako ste prisebni i hrabri u tom trenutku) i uhvatite ga malo pre zadnjih nogu tj. izmedju zadnjih nogu i stomaka i podignete taj deo i povucete ga.Njima snaga dolazi iz zadnjih nogu tako da on misli da je izgubio oslonac i u tom polozaju popusta ugriz.Ako ni to ne uspeva najbolje je razdvojiti ih stapum u obliku noza tj. brake stick koji se gurne sa strane medju celjusti i sistemom poluge otvori usta....

    p.s.Udavio sam vas! study
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    Pitbull napao Laba Empty Re: Pitbull napao Laba

    Počalji  Sasska Pet 10 Sep 2010, 13:14

    shma ::ne udarajte ili bilo sta tako posto mu se tako jos povecava nagon da napada i tada nikad nece pustiti.Najbolje bi bilo da ukoliko nece da pusti pridjete sa njegove zadnje strane (naravno ako ste prisebni i hrabri u tom trenutku) i uhvatite ga malo pre zadnjih nogu tj. izmedju zadnjih nogu i stomaka i podignete taj deo i povucete ga.

    Bernadinka Medi mi se nije podnosila sa komsijskim vucijakom, jednom prilikom je razvalila vrata boxa i potukle su se na ulici. Pokusali smo da ih razdvojimo tim sistemom, vucijak je pusila Medi ali se onda okrenula i ujela za lice svog gazdu. Tako da iz licnog iskustva to ne preporucujem. Pre sam za onu drugu

    Ako ni to ne uspeva najbolje je razdvojiti ih stapum u obliku noza tj. brake stick koji se gurne sa strane medju celjusti i sistemom poluge otvori usta....
    bojdzo.kv
    bojdzo.kv


    Broj poruka : 183
    Godina : 40
    Lokacija : Kraljevo
    ime psa : Maza
    Datum upisa : 13.07.2010

    Pitbull napao Laba Empty Re: Pitbull napao Laba

    Počalji  bojdzo.kv Pet 10 Sep 2010, 13:33

    shma ::Ovo se desilo skoro ispred moje zgrade,samo sto nije zrtva bio lab nego neka lutalica.Bilo je jos gore nego ovo,razdvajali su ih oko 10 - 15 min.Udarali palicama prskali vodom ali ne pomaze to kod pita.Krajnji ishod lutalici uvo pocepano izujedan po vratu i glavi,a pit bull mislim da je gore prosao...njega tj. nju su nalupali palicama i sutirali da bi pustila tako da je bilo i preloma.Na kraju jedan savet ukliko a ne daj Boze dodje do toga da vam je pas napadnut od strane pit bulla.Nikad ga ne prskajte vodom,ne udarajte ili bilo sta tako posto mu se tako jos povecava nagon da napada i tada nikad nece pustiti.Najbolje bi bilo da ukoliko nece da pusti pridjete sa njegove zadnje strane (naravno ako ste prisebni i hrabri u tom trenutku) i uhvatite ga malo pre zadnjih nogu tj. izmedju zadnjih nogu i stomaka i podignete taj deo i povucete ga.Njima snaga dolazi iz zadnjih nogu tako da on misli da je izgubio oslonac i u tom polozaju popusta ugriz.Ako ni to ne uspeva najbolje je razdvojiti ih stapum u obliku noza tj. brake stick koji se gurne sa strane medju celjusti i sistemom poluge otvori usta....

    p.s.Udavio sam vas! study


    Ovako dve stvari......prvo,kada pridjete od pozadi mozete ga uhvatiti za predeo stomaka sto je jako tesko moj savet je za kozu ledja ali ok pri cemu obavezno treba drzati glavu bilo za kozu na vratu,najbolje bi bilo predeo izmedju usiju, cime bi mu jakim stiskom onemogucili okretanje glave prema vama,a pri tom treba podici psa od zemlje zbog vec navedenog od strane shma...

    Drugo,ako ste bas hrabri mozete uhvatit psa za larinx(tj grkljan) i energicno gurnuti prste prema unazad pri cemu bi ste kompresijom na karotidne arterije doveli psa do kratkotrajnog gubitka svesti ili osamucenosti....Video sam u praksi,ali nisam siguran da je jednostavno kako izgleda sa strane. tako


    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    Pitbull napao Laba Empty Re: Pitbull napao Laba

    Počalji  Sasska Pet 10 Sep 2010, 13:43

    dobar savet! Smile
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Pitbull napao Laba Empty Re: Pitbull napao Laba

    Počalji  Berna Pet 10 Sep 2010, 15:26

    Ko cita engleski, ima ovde saveta kako da razdvojite 2 psa u zaru borbe

    http://leerburg.com/dogfight.htm?utm_source=nlist&utm_medium=email&utm_campaign=05102010


    Inace sam videla video i to je UZASNO koliko niko od tih ljudi tamo, a pogotovo vlasnici pasa sede i gledaju i ne rade nista da bi ih razdvojili!

    Sponsored content


    Pitbull napao Laba Empty Re: Pitbull napao Laba

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 05:45