Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    voda za pice

    share
    share


    Broj poruka : 546
    Godina : 34
    ime psa : Beni
    ime psa : Beni
    Datum upisa : 28.07.2010

    voda za pice Empty voda za pice

    Počalji  share Pon 11 Okt 2010, 09:18

    kakvu vodu dajete vasim psima u ovim malo hladnijim uslovima? Da li voda za pice treba da bude hladna ili toplija?
    Tin
    Tin


    Broj poruka : 62
    Godina : 40
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Zex
    ime psa : Zex
    Datum upisa : 20.08.2010

    voda za pice Empty Re: voda za pice

    Počalji  Tin Pon 11 Okt 2010, 09:32

    Pa ako ti je pas stalno napolju kao moj ne vidim nacin da vodu odrzavas toplom..ali ono na sta ja jako pazim jeste da kad se vratimo iz setnje tj.trcanja nikad ne pije hladnu vodu vec mlaku.
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    voda za pice Empty Re: voda za pice

    Počalji  milica88 Pon 11 Okt 2010, 15:15

    E da...cula sam da su labovima osetljivi krajnici...e sada,koliko je to tacno...za sada ne preduzimam nista,a zimi cu verovatno morati cesce da mu menjam kako se ne bi ledila...i verovatno cu mu sipati mlaku tada...
    avatar
    ogithepas


    Broj poruka : 433
    Godina : 26
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Ogi
    ime psa : Aron
    Datum upisa : 25.05.2010

    voda za pice Empty Re: voda za pice

    Počalji  ogithepas Pon 11 Okt 2010, 16:46

    joj secam se prosle zime, kad je aron bio u dvoristu,pre skole mu ja sipam vodu a kad se vratim ona zaledjena affraid sva sreca sto je aron uglavnom unutra i pije iz cesme Very Happy
    SerbiaN|EaglE
    SerbiaN|EaglE


    Broj poruka : 52
    Godina : 31
    Lokacija : Cacak,Srbija
    ime psa : Megi
    ime psa : Maggie The Black Lab
    Datum upisa : 17.10.2010

    voda za pice Empty Re: voda za pice

    Počalji  SerbiaN|EaglE Sre 10 Nov 2010, 20:21

    STOP!U ciniju obavezno sipajte vodu sa cesme(mislim na temperaturu vode sa cesme),jer je dokazano da se topla voda brze zaledi od hladne(ja ne razumem zasto,ako iko zna nek kaze)...Mlakom vodom sebi postavljate sebi obavezu da svakih 30-45 min menjate vodu psu...U prevodu 2x vise cete menjati vodu psu pa vi kako hocete...

    Sponsored content


    voda za pice Empty Re: voda za pice

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Ned 19 Maj 2024, 16:44