Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    Zemljotres!

    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Zemljotres! Empty Zemljotres!

    Počalji  Berna Sre 03 Nov 2010, 08:39

    Dve osobe poginule su u noćašnjem zemljotresu u naselju Grdice kod Kraljeva, izjavio je ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić.

    Aparati Seizmološkog zavoda Srbije registrovali su u 01.56 snažan zemljotres magnitude 5,4 po Rihteru, sa epicentrom 10 kilometara severno od Kraljeva u selu Vitanovci.

    Intenzitet potresa bio je izmedju 7 i 8 stepeni Merkalijeve skale, posle čega je usledilo još nekoliko manjih potresa tokom smirivanja tla.

    Prema izveštajima ekipa RTS-a koje se nalaze na terenu, zemljotresom je najteže pogođeno Kraljevo, gde je veliki broj kuća pretrpeo oštećenja, odnosno popucali su zidovi, a po stanovima su padali delovi nameštaja. U nekim delovima tog grada nema struje i vode.

    Zemljotres se osetio i u Beogradu, Kragujevcu, Pirotu... a prema još nepotvrđenim informacijama, potres se osetio i u susednoj Hrvatskoj.

    Potres od 5,0 do 5,9 stepeni Rihterove skale se smatra umerenim. Udar te jačine može teško oštetiti loše izgradjene zgrade u malom području oko epicentra. Godišnje se u svetu dogodi prosečno 800 zemljotresa te jačine.

    Mene je probudio, jos su i ptice poludele od straha i udarale u kavez (ja sam mislila da padaju stvari po kuci), a moj brat i Kuki su spavali k'o topovi!

    Kako ste vi ostali?
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    Zemljotres! Empty Re: Zemljotres!

    Počalji  Sasska Sre 03 Nov 2010, 09:10

    moji svi spavali pa i Ra jedino sam se ja probudila pogledala decu i vratila se da spavam.
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    Zemljotres! Empty Re: Zemljotres!

    Počalji  Bobi Sre 03 Nov 2010, 10:46

    Ja nisam spavao,gledao tv,samo kad odjednom poce da se ljulja lol! ,izasao sam odmah da vidim sta je sa Bobijem,i on je vec bio budan,osetio je verovatno pre nas Smile
    share
    share


    Broj poruka : 546
    Godina : 34
    ime psa : Beni
    ime psa : Beni
    Datum upisa : 28.07.2010

    Zemljotres! Empty Re: Zemljotres!

    Počalji  share Sre 03 Nov 2010, 10:46

    ja nisam osetio...
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Zemljotres! Empty Re: Zemljotres!

    Počalji  milica88 Sre 03 Nov 2010, 13:38

    Smile kako je moja kuca do same pruge,ali bukvalno! ja svakodnevno imam zemljotrese...sada sam osetila da se ljulja,a nema voza i bilo je "wow,zemljotres!",ali kod mene je brzo stao,u zgradama se duze osecao Smile Moji su svi spavali,zajedno sa Benom...kazu pas bi trebao prvi da oseti,moj je navikao verovatno...njemu je mukici box bas do same pruge,tako da on najvise oseca Smile
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    Zemljotres! Empty Re: Zemljotres!

    Počalji  Sasska Sre 03 Nov 2010, 13:43

    mnogima se nocas krevet tresao... doduse zbog zemljotresa.... (jedan od statusa na FB)

    lol! lol! lol!
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Zemljotres! Empty Re: Zemljotres!

    Počalji  milica88 Sre 03 Nov 2010, 13:50

    lol! lol! lol!
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Zemljotres! Empty Re: Zemljotres!

    Počalji  Berna Sre 03 Nov 2010, 14:06

    lol! lol! lol!

    Sponsored content


    Zemljotres! Empty Re: Zemljotres!

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 09:37