Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    mala pomac

    avatar
    boris


    Broj poruka : 23
    Godina : 51
    ime psa : lana
    ime psa : lana
    Datum upisa : 30.11.2010

    mala pomac  Empty mala pomac

    Počalji  boris Čet 02 Dec 2010, 19:34

    pozdav svima,imam par pitanja pa ako moze par odgovora...
    par slatkih muka Very Happy
    kako da je naviknem da piski napolju, kaki napolju sama trazi na vrata da izadje, inace ima oko 45dana, ali da piski nikako, mozda je jednostavno samo mala,neznam,probao sam i novine da potapam i da iznosim napolju, utapao njusku ma nista...
    nece da se seta,stavim joj povodac,neznam dali je rano ili nije,ali nece da krene,ukopa se sa sve cetri u mestu i ni makac,probah da je povucem ma nece,nekako je namamim da dodje do mene,pa opet da krenemo,ma nece dalje,ja se odmaknem i ona nista,predpostavljam da ima neki rik ali ga ja ocigledno neznam,inace jos je kao sto rekoh mala,spava u kuci danju je samnom u garazi,pravi mi drustvo,hranim je granulama potopljenim u jogut,i dam joj po jedno malo parce junetine,ociscena je od parazit,cekamo jos malo pa da je spricamo itd,posto je kum veterinar,
    neznam dali je za hvalu ali mi je sve cipele pogrickala pa sad sklanjamo patike cipele,papuce,itd itd Very Happy
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    mala pomac  Empty Re: mala pomac

    Počalji  milica88 Čet 02 Dec 2010, 19:47

    O svemu tome smo vec pisali...https://labradorfanclub.serbianforum.info/dresura-f5/
    avatar
    boris


    Broj poruka : 23
    Godina : 51
    ime psa : lana
    ime psa : lana
    Datum upisa : 30.11.2010

    mala pomac  Empty Re: mala pomac

    Počalji  boris Čet 02 Dec 2010, 21:00

    uh,dok se snadjem malo .. Sad
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    mala pomac  Empty Re: mala pomac

    Počalji  Bobi Pet 03 Dec 2010, 09:06

    Sto se tice male nuzde to ce biti malo teze,jer oni kad su mali jos ne mogu da trpe,imaju slabu besiku,i onda cim ih potera,gde se zadese tu i obave Smile .Kada malo porastu onda ce moci da trpe pa ce tada lakse nauciti.Sto se tice setnje,prvo joj stavite ogrlicu i povodac onako neka ga nosa po kuci,dok se ne navikne,pa kasnije poksajte sa setnjom.
    avatar
    boris


    Broj poruka : 23
    Godina : 51
    ime psa : lana
    ime psa : lana
    Datum upisa : 30.11.2010

    mala pomac  Empty Re: mala pomac

    Počalji  boris Pet 03 Dec 2010, 10:37

    nosi po kuci ogrlicu,ali kad vidi povodac bezi,pa ja sad necu na silu da probam,da se ne naplasi, nece jos se vuce unazad, polako valjda ce se privici ,jos je mala nema ni dva meseca.
    Bobi
    Bobi


    Broj poruka : 655
    Godina : 33
    Lokacija : Lazarevac
    ime psa : Bobi
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 18.05.2010

    mala pomac  Empty Re: mala pomac

    Počalji  Bobi Pet 03 Dec 2010, 10:41

    probaj kad se igras sa njim,pa recimo kada legne i ti ga mazis,pa uzmi polako povodac,pa mozes i da mu das neke poslastice dok ima povodac,tj dok ti drzis povodac,uglavnom treba da se navikne na njega i da zna da to nije nista strasno,treba kada vidi povodac da bude srecan jer ce znati da ide setnja
    avatar
    boris


    Broj poruka : 23
    Godina : 51
    ime psa : lana
    ime psa : lana
    Datum upisa : 30.11.2010

    mala pomac  Empty Re: mala pomac

    Počalji  boris Sre 29 Dec 2010, 15:28

    na povodac smo se navikli,hoce rado u setnju,mada sad je i vakcinisana pa ibegavam jos par dana nekuu setnju, nuzdu...pa naucili smo da grebemo na vrata..mislim lana je naucila mada joj se omaklo jednom prekjuce Very Happy ali valjda nece vise Very Happy Very Happy Very Happy
    jos da naucimo da negrickamo ama bas sve po kuci i sve ce biti ok
    Very Happy
    Ferhatinho
    Ferhatinho


    Broj poruka : 343
    Godina : 38
    Lokacija : Visoko, BiH
    ime psa : Eddie
    ime psa : eddie
    Datum upisa : 05.08.2009

    mala pomac  Empty Re: mala pomac

    Počalji  Ferhatinho Čet 30 Dec 2010, 09:22

    boris ::pozdav svima,imam par pitanja pa ako moze par odgovora...
    par slatkih muka Very Happy
    kako da je naviknem da piski napolju, kaki napolju sama trazi na vrata da izadje, inace ima oko 45dana, ali da piski nikako, mozda je jednostavno samo mala,neznam,probao sam i novine da potapam i da iznosim napolju, utapao njusku ma nista...
    nece da se seta,stavim joj povodac,neznam dali je rano ili nije,ali nece da krene,ukopa se sa sve cetri u mestu i ni makac,probah da je povucem ma nece,nekako je namamim da dodje do mene,pa opet da krenemo,ma nece dalje,ja se odmaknem i ona nista,predpostavljam da ima neki rik ali ga ja ocigledno neznam,inace jos je kao sto rekoh mala,spava u kuci danju je samnom u garazi,pravi mi drustvo,hranim je granulama potopljenim u jogut,i dam joj po jedno malo parce junetine,ociscena je od parazit,cekamo jos malo pa da je spricamo itd,posto je kum veterinar,
    neznam dali je za hvalu ali mi je sve cipele pogrickala pa sad sklanjamo patike cipele,papuce,itd itd Very Happy

    Sto se tice nuzde jos je rano da nauci, ali stalno i cesto izvodjenje vani ce joj razviti naviku i sama ce da nauci gdje i sta treba da radi. Pa i njoj je draze da joj je mjesto stalnog boravka cisto.

    Za setnju je rano, pogotovo sa povocem, mada nije lose da je navikavas i da nadjes neki nacin da je stimulises tokom setnje.

    A za gtrickanje...jos si i dobar ako nemas rane po rukama (patike su potrosna roba Smile)

    Sponsored content


    mala pomac  Empty Re: mala pomac

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon 20 Maj 2024, 18:55