Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    dali moze da se razboli

    avatar
    boris


    Broj poruka : 23
    Godina : 51
    ime psa : lana
    ime psa : lana
    Datum upisa : 30.11.2010

    dali moze da se razboli  Empty dali moze da se razboli

    Počalji  boris Pet 17 Dec 2010, 12:46

    pozdrav,zanima me jedna stvar,nemam bas uslova da moju lanicu blesicu drzim uvek u kuci,pogotovu kad nisam u mogucnosti da je vodim negde samnom,pa moram u garazi da je ostavim,zao mi je da je drzim napolju,u garazi ima svoj boksic,malu lepu kutiju sa cebetom,koje doduse vuce stalno negde,u garazi je oko 3 do 5c,sad kad su ovi hladni dani,dali se nece prehladiti,,obozava kolko sam primetio tamo da se igra,inace mi je sve kablove razvukla,pojedine delove itd,mada sam primetio da nece u tom svom boksicu da spava vec nadje neko drugo mesto,strah me je da se nerazboli ili tako nesto,ipak ima 2 mesecaa,isto po nekad i nocu kad se ranije probudi moram da je odvedem u garazu,sama trci tamo cim otvorim vrata od kuce,,meni se spava malo dete imam,,nemogu celu noc da se igram sa njom,necvili niti laje dok je tamo sama, pa eto,kazem opet strah me da nedobije neku reumu nazeb itd,inace napolju se valja po snegu njuska cupka,vidim da joj kao prija... Very Happy
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    dali moze da se razboli  Empty Re: dali moze da se razboli

    Počalji  Berna Pet 17 Dec 2010, 16:36

    Ne znam koja je temperatura u garazi, je l' boks ne moze da se premesti u neku topliju sobu (pretpostavljam da je onaj metalni ili plasticni?). 2 meseca, on je jos dosta mali, a kad su mali su i osetljiviji, drugo je napolju kad trci i u pokretu, a drugo kad mora da bude na hladnom a miruje.
    avatar
    boris


    Broj poruka : 23
    Godina : 51
    ime psa : lana
    ime psa : lana
    Datum upisa : 30.11.2010

    dali moze da se razboli  Empty Re: dali moze da se razboli

    Počalji  boris Pet 17 Dec 2010, 17:00

    pa oko 3 do 5c,napisah,mada nocuu mozda i 0c, sad joj pravim kucicu od drveta i izolacije ali nece biti jos 10tak dana gotova, dok stignem,mnogo posla itd pa nestizem sve da odradim,a nebih voleo da navuce neku reumu ili upalu nazeb itd,
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    dali moze da se razboli  Empty Re: dali moze da se razboli

    Počalji  Berna Pet 17 Dec 2010, 17:07

    Reumu ne verujem da moze da navuce u tim godinama Wink ali je dosta hladno (ja sam mislila da je 3 do 5 Casova u garazi Razz ), ne znam sto se prehlade tice... Zar ne moze da se premesti u topliju sobu dok je mala? Neutral
    avatar
    boris


    Broj poruka : 23
    Godina : 51
    ime psa : lana
    ime psa : lana
    Datum upisa : 30.11.2010

    dali moze da se razboli  Empty Re: dali moze da se razboli

    Počalji  boris Pet 17 Dec 2010, 17:20

    pa preko dana je sa nama u kuci,problem je nocu,kad ustane laje,cvili rezi skakuce igra se ,i naravno hoce da se uneredi na sred ako je nepustimo napolje,ja spavam kao top..ali dete vec ne,a inace evo je trenutno kod mene u krilu,ugnjezdila se i spava u naj vece Very Happy ja se nemrdam, Laughing neka je jos neka spava...
    Ferhatinho
    Ferhatinho


    Broj poruka : 343
    Godina : 38
    Lokacija : Visoko, BiH
    ime psa : Eddie
    ime psa : eddie
    Datum upisa : 05.08.2009

    dali moze da se razboli  Empty Re: dali moze da se razboli

    Počalji  Ferhatinho Pet 17 Dec 2010, 20:19

    napravi joj u kuci jedan manji prostor u kojem ce moci da se uneredi i ogradi ga. jos je mala da je drzis na niskim temperaturama. takodjer opisano je na forumu kako da je ucis da fizioloske potrebe izvrsava vani, a vjeruj da je i njoj draze vani nego unutra. a sto se tice lajanja i cviljenja to traje max. 15 dana od dolaska psa u novo okruzenje i odvajanja od majke.

    Sponsored content


    dali moze da se razboli  Empty Re: dali moze da se razboli

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 18:03