Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    stenci labradora na prodaju.

    zorica
    zorica


    Broj poruka : 14
    Godina : 67
    Lokacija : nis
    ime psa : besi
    ime psa : berta
    Datum upisa : 13.02.2011

    stenci labradora na prodaju. Empty stenci labradora na prodaju.

    Počalji  zorica Ned 13 Feb 2011, 22:59

    Odgajivacnica Kingdom of Labrador,prodaje vrhunske stence kanadskog labradora.Roditelji stranog porekla sa mnogobrojnim nagradama,otac internacionalni sampion,dokumentacija uredna i kompletna. 0638715599,0694332202, 018616346, www.kingdomoflabrador.info
    avatar
    Labradori


    Broj poruka : 2
    Godina : 51
    ime psa : Tito
    Datum upisa : 20.02.2011

    stenci labradora na prodaju. Empty Re: stenci labradora na prodaju.

    Počalji  Labradori Ned 20 Feb 2011, 01:29

    Vrlo zanimljivo. Ja bih vas zamolio da ovu gomilu gluposti i lazi obrisete odmah! Kakve veze ovi labradori imaju sa Kanadom pobogu? Pa kakav Eboni internacionalni sampion da li vi znate o cemu pricate uopste? Ovakve lazi su neverovatne i ne znam kome ih pokusavate prodati. Ne znam da li Bojana, vlasnica Ebonija zna da pisete ovakve stvari a ako zna a ne upozorava vas onda stvarno sramota i za nju.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    stenci labradora na prodaju. Empty Re: stenci labradora na prodaju.

    Počalji  Berna Ned 20 Feb 2011, 09:29

    Svako ima pravo da da oglas i da napise koju god reklamu hoce u njemu. O ostalom nek sude potencijalni kupci. Ako se ovo parenje sa Ebony-jem nije dogodilo i ako to vlasnici Ebony-ja smeta, neka nam se javi da obrisemo oglas.
    avatar
    Labradori


    Broj poruka : 2
    Godina : 51
    ime psa : Tito
    Datum upisa : 20.02.2011

    stenci labradora na prodaju. Empty Re: stenci labradora na prodaju.

    Počalji  Labradori Ned 20 Feb 2011, 12:16

    Ne razumete me ocito. Ne znam ja da li je parenja bilo i ne interesuje me ali niti ovi labradori imaju trunku kanadskog niti je Eboni internacionalni sampion!!!!! Ne smete podrzavati lazne oglase i niste u pravu.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    stenci labradora na prodaju. Empty Re: stenci labradora na prodaju.

    Počalji  Berna Ned 20 Feb 2011, 12:31

    Mi ne snosimo nikakvu odgovornost za ono sto clanovi pisu na forumu.
    avatar
    gotsrb


    Broj poruka : 2
    Godina : 39
    ime psa : Arta
    Datum upisa : 20.02.2011

    stenci labradora na prodaju. Empty Nesporazum

    Počalji  gotsrb Ned 20 Feb 2011, 16:26

    Postovani korisnice Labradori,

    Videli smo Vase komentare. Ja sam administrator sajta odgajivacnice Kingdom Of Labrador, i voleo bih da razjasnimo situaciju. Vidim da se bunite oko porekla i oko Ebonijevog statusa.

    Svi labradori su Kanadskog porekla.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Labrador_Retriever

    Dodatno, napisali smo Kanadskog jer su nasi labradori viseg rasta u odnosu na engleske.


    Ebony-Royal-Standard - Pogledajte informacije na sledecem linku:
    http://www.southernstar-labradors.com/ebony_royal_standard.html


    Ako Vam jos nesto nije jasno ili imate neki problem, slobodno nas kontaktirajte da razjasnimo situaciju. Vidim da ste ovde napisali kako smo lazovi, molim Vas daj nam objasnite sta smo i kako slagali, u suprotnom molim administratore foruma da obrisu ovog korisnika i postove.

    Labradori ::Ne razumete me ocito. Ne znam ja da li je parenja bilo i ne interesuje me ali niti ovi labradori imaju trunku kanadskog niti je Eboni internacionalni sampion!!!!! Ne smete podrzavati lazne oglase i niste u pravu.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    stenci labradora na prodaju. Empty Re: stenci labradora na prodaju.

    Počalji  Berna Ned 20 Feb 2011, 16:35

    Posto stvarno ne volim da se pise svasta, a kad je polemika vec zapoceta, gledala sam pedigree vasih labradora i jedino sto mogu da kazem je da blage veze sa Kanadom nemaju. Vidim nepoznate srpske pse (bar su tako registrovani JR... Lab) i par pasa iz odgajivacnice Rocheby. Da li vasi psi imaju pretke iz Kanade i koji su to? To sto su visi od ostalih labradora znaci samo da su prerasli standard, te me onda zanima kako su dobili pozitivnu ocenu na izlozbi da bi njihovi stenci imali "urednu papirologiju". Hvala
    avatar
    gotsrb


    Broj poruka : 2
    Godina : 39
    ime psa : Arta
    Datum upisa : 20.02.2011

    stenci labradora na prodaju. Empty Re: stenci labradora na prodaju.

    Počalji  gotsrb Ned 20 Feb 2011, 17:34

    Berna ::Posto stvarno ne volim da se pise svasta, a kad je polemika vec zapoceta, gledala sam pedigree vasih labradora i jedino sto mogu da kazem je da blage veze sa Kanadom nemaju.
    Majka vodi poreklo od Simonis koja je poreklom iz Kanade.


    Vidim nepoznate srpske pse (bar su tako registrovani JR... Lab) i par pasa iz odgajivacnice Rocheby. Da li vasi psi imaju pretke iz Kanade i koji su to? To sto su visi od ostalih labradora znaci samo da su prerasli standard, te me onda zanima kako su dobili pozitivnu ocenu na izlozbi da bi njihovi stenci imali "urednu papirologiju". Hvala[/quote]

    Nasi psi ispunjavanju standarda F.C.I. No 122. Visina muzjaka je 0.565m, zenka 0.55m masa od 25 do 30kg...

    http://www.vdh.de/tl_files/media/lexikon/293/LABRADOR%20RETRIEVER%20122g08-en.pdf


    Da li mogu da odgovorim na jos neka pitanja?
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    stenci labradora na prodaju. Empty Re: stenci labradora na prodaju.

    Počalji  Berna Ned 20 Feb 2011, 18:04

    Od kad je Simonis poreklom iz Kanade? Simonis odgajivacnica je uvezla pse iz Britanije. Dajte mi molim vas ime psa koji je uvezen iz Kanade.

    Napisali ste

    Dodatno, napisali smo Kanadskog jer su nasi labradori viseg rasta u odnosu na engleske.

    A sad kazete

    Nasi psi ispunjavanju standarda F.C.I. No 122. Visina muzjaka je 0.565m, zenka 0.55m masa od 25 do 30kg...

    Sta je od ovoga tacno?

    Ne morate da mi postavljate linkove vrlo dobro poznajem standard...

    Sponsored content


    stenci labradora na prodaju. Empty Re: stenci labradora na prodaju.

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 07:55