Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+8
milanlab
Sasska
milica88
paun
rico76
Jagoda
JovanaJoja
mladen83
12 posters

    Drontal plus!!!!!

    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Drontal plus!!!!! - Page 2 Empty Re: Drontal plus!!!!!

    Počalji  ViPns Sub 24 Avg 2013, 13:22

    Poslusajte Bernu,to sa pirincem deluje!
    misaleksandra
    misaleksandra


    Broj poruka : 30
    Godina : 52
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Aša
    Datum upisa : 26.05.2013

    Drontal plus!!!!! - Page 2 Empty Re: Drontal plus!!!!!

    Počalji  misaleksandra Sub 24 Avg 2013, 14:41

    hvala vam puno. Uspela sam uz pomoć aktivnog uglja da joj zaustavim proliv. Jede samo pirinač sa piletinom i malo supice. Dajem joj duobiotic i vitamin B.
    Po pretpostavci vetrinara stolica odražava problem sa jetrom. Verovatno je smazala nešto gadno na ulici. A neko je ostavio ogromno parče slanine ispred naših vrata. Jedva smo joj izvadili iz usta i na svu sreću bilo je toliko veliko da nije mogla da ga proguta. Tako da sumnjam na komšiluk....
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Drontal plus!!!!! - Page 2 Empty Re: Drontal plus!!!!!

    Počalji  Berna Sub 24 Avg 2013, 22:23

    Ne mora pas da smaze nesto gadno da bi dobio proliv, moze da ima intoleranciju na neke namirnice ili da mu ne odgovaraju neke vrste granula.

    Sto si tice jedenja stvari sa ulice, eliminisite to sto pre. Vidite u kakvom svetu zivimo. Da je stvarno otrovana ne bi imala proliv, vec mnogo gore simptome.
    misaleksandra
    misaleksandra


    Broj poruka : 30
    Godina : 52
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Aša
    Datum upisa : 26.05.2013

    Drontal plus!!!!! - Page 2 Empty Re: Drontal plus!!!!!

    Počalji  misaleksandra Sub 24 Avg 2013, 22:33

    nadam se da će se sve regulisati narednih dana. Ona jede Brit Care i vrlo je srećna sa njim. Već drugi mesec joj dajem jagnjetinu a pre toga je bila na lososu. Čak ni prilikom postepenog prelaska na novu hranu nije odreagovala.
    Što se krađe hrane na ulici tiče to je uradila dva puta da ja znam. Nakon drugog puta kad je smazala neku crkotinu dobila je takvu dreku i verbalnu torturu da joj ne pada na pamet da priđe bilo kojim ostacima dok je posmatram. Jedino kad je pustim sa lanca ako ne vidim u trenutku kad je iza mene ili kada ispred mene dohvati parče slanine sa praga kad izlazi iz kuće...
    hvala vam puno puno puno

    Sponsored content


    Drontal plus!!!!! - Page 2 Empty Re: Drontal plus!!!!!

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 14:47