Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+37
Uros13
NajboljiPasNaSvetu
Nade
Nives_Rea
natabaj
ekolog
tami_lab
Andrija (Bleki)
Ben_Bella
AleksandraSo
Senada
Leo III
Straja
Milla333
Bojan 86 Vrnjacka Banja
VeskoHN
Sasska
Astor The Great King
DarkoNS
share
Bobi
Jepur0
IgorKiM
milica88
Zverka
marijana
nera
art-producer
shma
yovanna
zvonchica
Luthiena
Berna
__Witch__
TyKy
jasmina79
johnyAstor
41 posters

    BUVE - nasi veciti ne prijatelji

    nebojsa1
    nebojsa1


    Broj poruka : 30
    Godina : 55
    Lokacija : Bgd
    ime psa : Tara
    Datum upisa : 30.07.2014

    BUVE - nasi veciti ne prijatelji - Page 7 Empty Re: BUVE - nasi veciti ne prijatelji

    Počalji  nebojsa1 Ned 12 Apr 2015, 13:23

    Kao prvo:
    Molio bih vas (kad kazem VAS-mislim na mnozinu!) da mi ne persirate, osecam se kao deda koji je zalutao na forum... Evil or Very Mad

    Kao drugo:
    Ne, ne planiram izlozbe, ne zato sto mislim da nebi prosla ili nesto osvojila, vec zato sto je ona clan porodice, a mi porodicno nismo nesto raspolozeni da nas drugi ocenjuju! Zadovoljni smo, cak prezadovoljni sobom, i to je dovoljno... Wink

    Kao trece:
    Da, stolice su joj u razmaku od 10-ak minuta, i vrlo je moguce da je razlog uzbudjenje?!

    Cetvrto:
    Jedan cen belog luka dnevno mozda je dobra doza, plasim se samo da nas ne pogusi "opojnim mirisima"?! Rolling Eyes Dva cena nedeljno je TAMAN! Wink

    And finaly:
    Kad je tako kao sto napisaste, ne menjam Foresto!!! cheers
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    BUVE - nasi veciti ne prijatelji - Page 7 Empty Re: BUVE - nasi veciti ne prijatelji

    Počalji  Berna Ned 12 Apr 2015, 13:47

    Hahaha nisam napisala Vi vec vi Laughing

    Kad sam krenula da dajem beli luk mom psu, imao je uzasan zadah pale No to je sve doslo na svoje. Jedan cen dnevno bi bio maksimalna doza, ja dajem jedan cen svaki drugi dan. Obicno je jedan cen dnevno doza za zastitu od ektoparazita, ali ja se, ponavljam, ne bih oslanjala na to.

    Sto se tice stolice, sem ako nije potpuno tecna nekoliko dana, uopste se ne uzrujavam. Normalno je da nece uvek biti iste konzistencije Wink

      Sada je Pon 13 Maj 2024, 22:59