Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    ponasanje steneta

    JOKA33
    JOKA33


    Broj poruka : 5
    Godina : 48
    ime psa : Viktorija
    ime psa : Viktorija
    Datum upisa : 11.12.2011

    ponasanje steneta Empty ponasanje steneta

    Počalji  JOKA33 Uto 20 Dec 2011, 22:35

    Moze li neko da mi kaze kako se ponasa stene staro mesec ipo dana? Viktorija spava od mogucih 24h bar 20h. Vrlo malo jede, ne znam ni sta da joj dam jer mi se cini da joj nista ne odgovara. Najvise me brine sto kad jede pocne da se trese i onda jedva hoda, bukvalno dopuzi do svog cebenceta.Inace hoda normalno.Kad smo bili na vakcinaciji veterinar je rekao da je ok, ali meni ne izgleda tako. doduse prvi put imam stene pa mozda i previse brinem
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    ponasanje steneta Empty Re: ponasanje steneta

    Počalji  Berna Sre 21 Dec 2011, 08:55

    Nije normalno da se stene trese kad jede, ja bih na vasem mestu potrazila misljenje drugog veterinara.

      Sada je Ned 19 Maj 2024, 22:29