Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Parenje i problemi

    Vanjica77
    Vanjica77


    Broj poruka : 81
    Godina : 47
    Lokacija : Zaječar
    ime psa : Marley
    ime psa : Marley
    Datum upisa : 27.09.2010

    Parenje i problemi Empty Parenje i problemi

    Počalji  Vanjica77 Uto 11 Sep 2012, 14:57

    Crying or Very sad Pozdrav svima. Nisam se odavno javljala, ali pratim dešavanja (koliko mogu). Imam jedno pitanje i bila bih zahvalna ako neko može da mi da odgovor. Moj Maki je star 2,5g. Par puta mi je bežao,tako da ne znam da li se pario ili ne. Uglavnom pitanje je: Da li može da ima problema jer ga ja nisam vodila na parenje. I on je živo biće, ne znam kako to ide kod kučića? Hvala
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Parenje i problemi Empty Re: Parenje i problemi

    Počalji  Berna Uto 11 Sep 2012, 15:02

    Ako imas problema sa bezanjem, sterilisi psa pod hitno ili obezbedi prostor kako ne bi mogao da bezi.

    Drugo, pas nije covek. Pomirite se sa tim. U jednom coporu vukova, pare se samo najjace jedinke, ostale nemaju to "pravo". Dakle, psu se apsolutno nista nece desiti ako se ne pari. Problemi se javljaju kada je u blizini zenka u teranju (tad dolazi do izrazaja seksualni nagon), razliciti psi razlicito reaguju u takvim situacijama.

    Vanjica77
    Vanjica77


    Broj poruka : 81
    Godina : 47
    Lokacija : Zaječar
    ime psa : Marley
    ime psa : Marley
    Datum upisa : 27.09.2010

    Parenje i problemi Empty Re: Parenje i problemi

    Počalji  Vanjica77 Uto 11 Sep 2012, 15:12

    Znači ne moram da brinem da nema nekih zdravstvenih problema. Inače smo mu obezbedili prostor u kome je,tako da nema više bežanja. Zdravi smo i veseli. Hvala puno. Pozzz
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Parenje i problemi Empty Re: Parenje i problemi

    Počalji  Ben_Bella Uto 11 Sep 2012, 19:38

    Vanjica77 ::Znači ne moram da brinem da nema nekih zdravstvenih problema. Inače smo mu obezbedili prostor u kome je,tako da nema više bežanja. Zdravi smo i veseli. Hvala puno. Pozzz
    Drago mi je da to cujem, valjda nece vise bezati! cheers

    Sponsored content


    Parenje i problemi Empty Re: Parenje i problemi

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet 17 Maj 2024, 04:03