Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    ASTOR JUNIOR

    svetlana.petelinsek
    svetlana.petelinsek


    Broj poruka : 59
    Godina : 58
    Lokacija : Beograd
    ime psa : ASTOR
    Datum upisa : 12.10.2012

    ASTOR JUNIOR Empty ASTOR JUNIOR

    Počalji  svetlana.petelinsek Čet 08 Nov 2012, 12:30

    sunny Ovakvi smo bili kad smo došli kući.
    ASTOR JUNIOR 004qoz
    A sada izgledamo ovako:ASTOR JUNIOR 029otASTOR JUNIOR 009qxASTOR JUNIOR 028ev
    Ja sam Svetlana a ovo je Astor.Došao je u našu kuću kao poklon dragih nam prijatelja i zauvek osvojio naša srca.Trenutno ima 3 meseca i tek malo više od 6 kilograma.Bilo je malo problema i nesrećnog spleta okolnosti:kerušica nije imala mleka pa par dana nije jeo,sa mesec i po je došao do nas sa malo drugara buvica.Da bi smo ih iskorenili,sipali smo mu kapi protiv buva onako kako su nam preporučili i tako ga otrovali da je čak i veterinar mislio da neće preživeti. Agonija je trajala 3 dana,Astor je sa 4kg spao ponovo na 2kg koliko je imao kad je došao.Međutim,naš veliki borac je uspeo i mi sada imamo jedno prelepo kuče koje napreduje fantastično,pun je energije i čini sve da unese radost u naše živote.
    Mnogo je nestašan i stalno pokušava da radi neke stvari koje mu ne dozvoljavamo,kopa cveće,trči kroz baštu,jede zemlju,grize,grebe,...Čini sve da privuče našu pažnju!
    Velika je maza i raduje se svima.

    Pozdrav svim članovima!
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    ASTOR JUNIOR Empty Re: ASTOR JUNIOR

    Počalji  Ben_Bella Čet 08 Nov 2012, 13:04

    Pravi mali slatkis I love you , ako imate papire za njega, slikajte rodovnik, mozda smo rodjaci. Veliki pozdrav! Smile
    svetlana.petelinsek
    svetlana.petelinsek


    Broj poruka : 59
    Godina : 58
    Lokacija : Beograd
    ime psa : ASTOR
    Datum upisa : 12.10.2012

    ASTOR JUNIOR Empty Re: ASTOR JUNIOR

    Počalji  svetlana.petelinsek Čet 08 Nov 2012, 13:31

    Ben_Bella ::Pravi mali slatkis I love you , ako imate papire za njega, slikajte rodovnik, mozda smo rodjaci. Veliki pozdrav! Smile
    Nemamo na žalost rodovnik ali možda se jednom upoznamo pa budemo prijatelji!
    zampa
    zampa


    Broj poruka : 260
    Godina : 40
    ime psa : Badu
    Datum upisa : 29.04.2012

    ASTOR JUNIOR Empty Re: ASTOR JUNIOR

    Počalji  zampa Čet 08 Nov 2012, 21:30

    Divan je Astor, divne okice, presladak je, maza mala Smile !
    svetlana.petelinsek
    svetlana.petelinsek


    Broj poruka : 59
    Godina : 58
    Lokacija : Beograd
    ime psa : ASTOR
    Datum upisa : 12.10.2012

    ASTOR JUNIOR Empty Re: ASTOR JUNIOR

    Počalji  svetlana.petelinsek Pet 09 Nov 2012, 07:51

    Juče nam je veterinar rekao da je debeo!
    Od danas pojačavamo treninge!
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    ASTOR JUNIOR Empty Re: ASTOR JUNIOR

    Počalji  Ben_Bella Pet 09 Nov 2012, 10:36

    svetlana.petelinsek ::Juče nam je veterinar rekao da je debeo!
    Od danas pojačavamo treninge!
    Meni uopste ne deluje tako, a rekli ste da sa 3 meseca ima 6kg sto je mozda i malo za njegov uzrast, a i stene je, nista mu nece faliti ako je malo buckast. Tako da je moje misljenje da ostane takav kakav je, ali ako gresim ispravite me...
    svetlana.petelinsek
    svetlana.petelinsek


    Broj poruka : 59
    Godina : 58
    Lokacija : Beograd
    ime psa : ASTOR
    Datum upisa : 12.10.2012

    ASTOR JUNIOR Empty Re: ASTOR JUNIOR

    Počalji  svetlana.petelinsek Pet 09 Nov 2012, 11:23

    Ben_Bella ::
    svetlana.petelinsek ::Juče nam je veterinar rekao da je debeo!
    Od danas pojačavamo treninge!
    Meni uopste ne deluje tako, a rekli ste da sa 3 meseca ima 6kg sto je mozda i malo za njegov uzrast, a i stene je, nista mu nece faliti ako je malo buckast. Tako da je moje misljenje da ostane takav kakav je, ali ako gresim ispravite me...
    Slažem se!Astor jede po tabeli i dosta vremena provodi napolju.Doduše pre podne,kad je sa svekrom ne znam koliko trči,ali kad mi dođemo kući,posle 5 h,ja se trudim da se dobro istrči i izigra.
    Stvarno ima malo veći stomak,mislim vidi se,ali se njemu još uvek tačno primećuje dok jede kako mu stomak raste.A jede 4 x dnevno!Računam da će stomak nestajati kako raste pošto mu se fizionomija menja iz sata u sat,raste na očigled.
    Ja lično,kao i svaka osoba koja brine o nekome mislim da uvek može da bude još malo deblji,da nije dovoljno pojeo,...
    Problem je što ćemo morati stvarno da baš vodimo računa o kilaži jer od stana do dvorišta imamo 36 stepenika koje on mora da pređe.Za sada ga većinom nosimo ali postaje sve teži.
    Razmišljali smo o kućici,ali smo mi kod kuće tek posle 5 popodne a odlazimo u 6 i 30 ujutru,ionako bi bio sa nama u stanu a išao napolje na spavanje,ovo je prihvatljivija varijanta.
    Kako god okreneš stepenice su tu.
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    ASTOR JUNIOR Empty Re: ASTOR JUNIOR

    Počalji  Ben_Bella Pet 09 Nov 2012, 18:37

    svetlana.petelinsek ::
    Ben_Bella ::
    svetlana.petelinsek ::Juče nam je veterinar rekao da je debeo!
    Od danas pojačavamo treninge!
    Meni uopste ne deluje tako, a rekli ste da sa 3 meseca ima 6kg sto je mozda i malo za njegov uzrast, a i stene je, nista mu nece faliti ako je malo buckast. Tako da je moje misljenje da ostane takav kakav je, ali ako gresim ispravite me...
    Slažem se!Astor jede po tabeli i dosta vremena provodi napolju.Doduše pre podne,kad je sa svekrom ne znam koliko trči,ali kad mi dođemo kući,posle 5 h,ja se trudim da se dobro istrči i izigra.
    Stvarno ima malo veći stomak,mislim vidi se,ali se njemu još uvek tačno primećuje dok jede kako mu stomak raste.A jede 4 x dnevno!Računam da će stomak nestajati kako raste pošto mu se fizionomija menja iz sata u sat,raste na očigled.
    Ja lično,kao i svaka osoba koja brine o nekome mislim da uvek može da bude još malo deblji,da nije dovoljno pojeo,...
    Problem je što ćemo morati stvarno da baš vodimo računa o kilaži jer od stana do dvorišta imamo 36 stepenika koje on mora da pređe.Za sada ga većinom nosimo ali postaje sve teži.
    Razmišljali smo o kućici,ali smo mi kod kuće tek posle 5 popodne a odlazimo u 6 i 30 ujutru,ionako bi bio sa nama u stanu a išao napolje na spavanje,ovo je prihvatljivija varijanta.
    Kako god okreneš stepenice su tu.
    Nista mu nece faliti od hodanja po stepenicama, samo morate da pazite da se ne oklizne i povredi noge, tj. zglobove, ne mora bas da juri niz stepenice i uz stepenice...
    avatar
    dusan1


    Broj poruka : 6
    Godina : 27
    Datum upisa : 09.10.2012

    ASTOR JUNIOR Empty Re: ASTOR JUNIOR

    Počalji  dusan1 Sub 10 Nov 2012, 22:34

    Ja sam svog psa odvojio od majke jos dok je imao 23 dana jer nije htela vise da ih hrani, odbacivala ih je, i jeo je dobro mada upocetku nije bas znao da jede (pio je mleko). A koliko vidim drzicete ga u kuci, a to ce da bude veliki problem svakih 10 minuta mora da piski pa ce da smrdi i to mnogo :D :D
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    ASTOR JUNIOR Empty Re: ASTOR JUNIOR

    Počalji  Ben_Bella Sub 10 Nov 2012, 22:51

    dusan1 ::Ja sam svog psa odvojio od majke jos dok je imao 23 dana jer nije htela vise da ih hrani, odbacivala ih je, i jeo je dobro mada upocetku nije bas znao da jede (pio je mleko). A koliko vidim drzicete ga u kuci, a to ce da bude veliki problem svakih 10 minuta mora da piski pa ce da smrdi i to mnogo Very Happy Very Happy
    NE Bih bas rekla da nuzdu obavlja na svakih deset minuta, moji psi su od malena uceni da obavljaju nuzdu ujutru, popodne i uvece...
    avatar
    dusan1


    Broj poruka : 6
    Godina : 27
    Datum upisa : 09.10.2012

    ASTOR JUNIOR Empty Re: ASTOR JUNIOR

    Počalji  dusan1 Pon 12 Nov 2012, 13:19

    [quote="Ben_Bella"]
    NE Bih bas rekla da nuzdu obavlja na svakih deset minuta, moji psi su od malena uceni da obavljaju nuzdu ujutru, popodne i uvece...[/quote]

    Da, ali ti verovatno imas odrasle pse, a ovaj je jos stene, pa nista ne razume. A valjda kad poraste naucice.
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    ASTOR JUNIOR Empty Re: ASTOR JUNIOR

    Počalji  Ben_Bella Pon 12 Nov 2012, 21:00

    dusan1 ::
    Ben_Bella ::
    NE Bih bas rekla da nuzdu obavlja na svakih deset minuta, moji psi su od malena uceni da obavljaju nuzdu ujutru, popodne i uvece...

    Da, ali ti verovatno imas odrasle pse, a ovaj je jos stene, pa nista ne razume. A valjda kad poraste naucice.
    Pa dobro, tu si upravu, ali brzo uce tako da ce se to sigurno popraviti... Smile
    svetlana.petelinsek
    svetlana.petelinsek


    Broj poruka : 59
    Godina : 58
    Lokacija : Beograd
    ime psa : ASTOR
    Datum upisa : 12.10.2012

    ASTOR JUNIOR Empty Re: ASTOR JUNIOR

    Počalji  svetlana.petelinsek Uto 13 Nov 2012, 09:35

    dusan1 ::
    Ben_Bella ::
    NE Bih bas rekla da nuzdu obavlja na svakih deset minuta, moji psi su od malena uceni da obavljaju nuzdu ujutru, popodne i uvece...

    Da, ali ti verovatno imas odrasle pse, a ovaj je jos stene, pa nista ne razume. A valjda kad poraste naucice.
    Ako se o mom Astoru radi,on više nije štene koje ništa ne razume ima 3 i po meseca.Ume da kontroliše nuždu već jedno mesec dana.Od 2 meseca izdrži do do 3-4 ujutru,zavisi koliko vode je popio pre spavanja,ali sad ne traži napolje dok mi ne ustajemo da idemo na posao.Nekad me budi oko 4 sata ali da se igra (razmazili smo ga priznajem!)pa ga ja izvedem napolje.
    Trenutno,pošto je još uvek lepo vreme više provede napolje nego unutra da bi se istrčao.

    Sponsored content


    ASTOR JUNIOR Empty Re: ASTOR JUNIOR

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 12:40