Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    Pozdrav od meke njuške iz Mostara

    sheila23
    sheila23


    Broj poruka : 22
    Godina : 30
    ime psa : Nex-Bart
    ime psa : Nex-Bart
    Datum upisa : 01.12.2013

    Pozdrav od meke njuške iz Mostara Empty Pozdrav od meke njuške iz Mostara

    Počalji  sheila23 Pon 02 Dec 2013, 23:22

    Pozdrav svima.Naš grad je Mostar.Dobila sam labradora na poklon prije god i 7mj.Zove se Nex-Bart. Sad će on vama da se predstavi:

    Nex-Bart
    Pozdrav svim mojim krznenim prijateljima meke njuške.Zovem se Nex-Bart i živim u Mostaru.Mužjak sam i krzno mi je žućkaste boje.Imam 27.5kg neki dan me gazdarica vagala kod veterinara jer misli da sam mršav Crying or Very sad pa me stalno vaga.Ja ne volim to i nikad nisam miran.Volim da mašem repom i ostali ukućani uvijek nastradaju:lol:  pa kažu Nex "Mjesto" ja se napravim lukav pa se za neko vrijeme opet puzeći vratim ispod stola Rolling Eyes .Kod mene u kući drže još i ribice i upale mi svijetlo i ja ih uvijek gledam.Volim ih jer su male pa mi ne mogu ništa Basketball Ne volim susjedovog psa koji je mužjak klao sam se sa njim dosta puta,al zato volim susjedovu ženkicu pekinezera,samo gazdarica kaže da je ona mala za mene Crying or Very sad .Dominatan sam i ne podnosim muške psiće ni male ni velike cheers zato moja gazdarica muku muči s tim .Very Happy Imam dosta igračkica,i uvijek ih ponesem u park da se može gazdarica zabavit tražeći.Od igračaka više volim drvene štokove to sam sa 4 mj "proglođao ".Ulazim u sve kapije koje su otvorene da vidim k'o kuva šta ručku:bounce:  Volim drveća i nedavno sam ogulio susjedov šipak.Naljutio se i na kraju se i odselio.Kaže mojoj gazdarici da sam baksuz i da sve ona od mene to radi.Moja gazdarica na sve to se slatko nasmije,dopušta mi sve,kupa me u kadi i imam gumene patkice Embarassed spavam sa njom u krevetu malo nam je tjesan pošto ja rastem al nadam se da će nam kupiti neki novi malo veći al to nas ne može spriječiti da se i dalje NEIZMJERNO VOLIMO.I love you I love you 
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Pozdrav od meke njuške iz Mostara Empty Re: Pozdrav od meke njuške iz Mostara

    Počalji  ViPns Pon 02 Dec 2013, 23:51

    Hahaha super predstavljanje,najbolji je sa komsijinim sipkom Laughing , dobro dosli cheers  ocekujemo i koju slicicu tog "mrsavka" u delu "predstavite svog labradora"!
    sheila23
    sheila23


    Broj poruka : 22
    Godina : 30
    ime psa : Nex-Bart
    ime psa : Nex-Bart
    Datum upisa : 01.12.2013

    Pozdrav od meke njuške iz Mostara Empty Re: Pozdrav od meke njuške iz Mostara

    Počalji  sheila23 Pon 02 Dec 2013, 23:54

    Hvalaaaa vam:cheers: cheers cheers  bit će slika,nemojte samo napadati gazdaricu ako vidite da "mršavko"nije mršavko hahahahaha:D 
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Pozdrav od meke njuške iz Mostara Empty Re: Pozdrav od meke njuške iz Mostara

    Počalji  Berna Uto 03 Dec 2013, 08:31

    Dobrodosli!
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Pozdrav od meke njuške iz Mostara Empty Re: Pozdrav od meke njuške iz Mostara

    Počalji  Ben_Bella Uto 03 Dec 2013, 14:43

    Odlicno predstavljanje, dobrodosli! Very Happy  cheers 
    sheila23
    sheila23


    Broj poruka : 22
    Godina : 30
    ime psa : Nex-Bart
    ime psa : Nex-Bart
    Datum upisa : 01.12.2013

    Pozdrav od meke njuške iz Mostara Empty Re: Pozdrav od meke njuške iz Mostara

    Počalji  sheila23 Sre 04 Dec 2013, 15:31

    Hvala vam na dobrodoslici,pozz za sve nase prijatelje I love you I love you I love you cheers 
    Cone*
    Cone*


    Broj poruka : 405
    Godina : 27
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : Lea
    Datum upisa : 01.02.2012

    Pozdrav od meke njuške iz Mostara Empty Re: Pozdrav od meke njuške iz Mostara

    Počalji  Cone* Čet 05 Dec 2013, 12:21

    dobrodosao "mrsavko",predstasvljanje ti je super,tacno kao da te gledamo Very Happy 
    sheila23
    sheila23


    Broj poruka : 22
    Godina : 30
    ime psa : Nex-Bart
    ime psa : Nex-Bart
    Datum upisa : 01.12.2013

    Pozdrav od meke njuške iz Mostara Empty Re: Pozdrav od meke njuške iz Mostara

    Počalji  sheila23 Čet 05 Dec 2013, 12:50

    Hvala na dobrodoslici prijateljii I love you I love you 

    Sponsored content


    Pozdrav od meke njuške iz Mostara Empty Re: Pozdrav od meke njuške iz Mostara

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Pon 20 Maj 2024, 09:13