Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Don :*

    Zvoncica
    Zvoncica


    Broj poruka : 8
    Godina : 37
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : Don
    Datum upisa : 22.10.2013

    Don :*  Empty Don :*

    Počalji  Zvoncica Pet 04 Apr 2014, 13:36

    Prije svega pozdrav svima  Smile 

    Posto sam se ja odavno predstavila vrijeme je da predstavim svog najboljeg cetvoronoznog prijatelja  Smile 

    Don je ostenjen 18.10.2013.god. a u nas dom je stigao 10.12.2013.god. i od tada nam svaki dan cini ljepsim. Vrlo brzo smo naucili da nuzdu obavljamo napolju jer je kao i svi labradori velika pametnica , kiksevi su nam se desavali naravno ali nista strasno brzo smo ih zaboravili  Wink  Sada sa punih 5 i po mjeseci zna da sjedne, legne, da da jednu i drugu sapu, dolazi na poziv ( mada ne perfektno jer je u zadnje vrijeme poceo gluv da se pravi kad su mu tu drugi psi ili vidi nesto njemu interesantno  Smile  ), zna tkdj. ne, fuj to ( kad nesto uzme u usta ), dolje, zna da baci pet ( kad je na ledjima kazem mu baci pet i on me sapom takne po dlanu ). Bukvalno sve sto zna smo naucili kroz igru, bez ikakvog forsiranja, i jos uvek me iznova iznenadjuje kako brzo kapira stvari. Zna da ide pored kad setamo ali uzas vuce kad vidi drugog psa...Obozava loptice, setnje i igru kako sa svojim drugarima tako i samnom...Prava je dobrica, sa svim psima je ok bez obzira na pol, cekamo sad taj famozni pubertet i nadamo se da se nece promijeniti  ...A da zaboravila sam da hranu ne jede nego usisava, haos je halapljiv  Shocked 

    Ja inace nisam nikakav strucnjak kad je odgoj pasa u pitanju ( Don je moj prvi pas ) ali se trudim  study  Ovdje moram da se javno zahvalim Petru na savjetima jer mi je zaista puno,puno pomogao...

    Sto se zdravlja tice nismo imali nekih velikih problema, sa tri mjeseca je dobio buve ujela ga je alergicna buva ( ako sam se dobro izrazila ) pa se cesao uzasno, ali smo se brzo rijesili tih napasti, tako da sada sa redovnom zastitom nemamo problema. I jednom je nesto pojeo na ulici ( sta nisam saznala nikad ) pa je dva dana povracao i imao proliv, bas se namucio, mada smo brzom posjetom veterinaru i uz par injekcija i to rijesili.

    To je sve za pocetak, slike postavljam samo kad se malo snadjem  Smile 

    Pozdrav od Dona i Tamare iz Podgorice
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Don :*  Empty Re: Don :*

    Počalji  Ben_Bella Sub 05 Apr 2014, 09:11

    Dobrodosliiiiiiiiii! cheers Sto se tice puberteta, nastavite da radite sve kroz igru i sve ce biti ok. Verovatno ce nekada napraviti neku glupost, ali svi smo kroz to prosli i nista nam ne fali! Wink Puno srece! I love you Postavite koju slicicu! Very Happy
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Don :*  Empty Re: Don :*

    Počalji  Berna Sub 05 Apr 2014, 16:44

    Ajmo slicice!  I love you 

    Verovatno mislis da je dobio alergiju na ujed buve... i mi smo muku mucili sa tim, 3 nedelje sam prskala kucu.  Evil or Very Mad 

    Dobrodosli!

    Sponsored content


    Don :*  Empty Re: Don :*

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 07:55