Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Lizanje, češanje, opadanje dlake

    Nemke
    Nemke


    Broj poruka : 7
    Godina : 30
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Rex
    Datum upisa : 05.10.2013

    Lizanje, češanje, opadanje dlake Empty Lizanje, češanje, opadanje dlake

    Počalji  Nemke Čet 11 Avg 2016, 01:29

    Pozdrav, imam problem već drugu godinu za redom i čini mi se da se to dešava samo leti, odnosno kada je toplo vreme dok je preko zime sve u redu. Kao što sam naveo u naslovu teme, pas se često gricka, češe i liže, i na tim mestima mu opada dlaka. Uglavnom je to predeo pazuha i prepona mada sam primetio i na repu malo mesto gde mu je opala dlaka, tu ima i neku krasticu... Zanima me da li neko zna šta bi moglo da bude? scratch
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Lizanje, češanje, opadanje dlake Empty Re: Lizanje, češanje, opadanje dlake

    Počalji  Berna Čet 11 Avg 2016, 15:25

    Mogla bi da bude neka alergija, a mogle bi da budu bakterije i/ili gljivice. Ja bih otisla kod nekog veterinara koji bi mogao da odradi bris.

      Similar topics

      -

      Sada je Pet 17 Maj 2024, 09:53