Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+50
Ras is best dog for me
tami_lab
zampa
hanibani
Oskar 15.03.
Ampi
Milica90
casillas
Acilim22
Cone*
Labrador<3
MikiH
bjulija
Ben_Bella
vlajko
ViPns
Nade
bojdzo.kv
bajkolino
Ljubi
jajdukovic
banex
Redpass
rebbelion
SaraSU
marin01234
arpades
Cezar
Straja
Leo III
MRio
paun
gangsta50
just_labs
vlada66
ljubicnn
Milla333
milica88
DarkoNS
shljucka
Sasska
thedule
JovanaJoja
Jepur0
shma
anazakon
nikolla
yovanna
Berna
Senada
54 posters

    Buma

    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  Senada Uto 04 Dec 2012, 23:41

    Evo, taman smo imali jedan shooting zadnji dan prije snijega, da ne ispada da se slikamao od sezone do sezone Very Happy

    A ovako mi provodimo tmurne dane

    Buma - Page 22 Img5647x

    Buma - Page 22 Img5640i

    Buma - Page 22 Img5672p

    Buma - Page 22 Img5682c

    A ni sama ne znam kako je uspio da izduzi vrat kao zirafa, nabere kozu kao shar pei, i pri tome bude sa sve 4 u zraku...ah, loptica cini cuda... Very Happy

    Buma - Page 22 Img5687y

    Buma - Page 22 Img5743ut

    Buma - Page 22 Img5737s

    A mora se malo i pozirati, znate nas Very Happy

    Buma - Page 22 Img5759os

    Buma - Page 22 Img5773l

    I nekoliko slika sa drustvom

    Buma - Page 22 Img5780o

    Buma - Page 22 Img5782mp

    Buma - Page 22 Img5805p

    Buma - Page 22 Img5792u

    Buma - Page 22 Img5795ov

    Buma - Page 22 Img5802yx

    Buma - Page 22 Img5809d

    Buma - Page 22 Img5845jh

    Buma - Page 22 Img5839x

    Jedna divljacka (sramota me zbog face ali sta cu, tako je to kad bacam lopticu Very Happy )

    Buma - Page 22 Img5874j

    Buma - Page 22 Img5827dv

    Buma - Page 22 Img5832d

    Buma - Page 22 Img5888ku

    Buma - Page 22 Img5705z

    A ovako izgledamo kad pokisnemo Very Happy

    Buma - Page 22 Img5586sz

    I Bumin mali osmijeh za forumase Very Happy

    Buma - Page 22 Img5588sr
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  Ben_Bella Sre 05 Dec 2012, 09:46

    Senadaaaaa, pa bilo je i vreme, Buma je prelep, na svakoj novoj slici mi je sve lepsi i lepsi Slike su divne, k'o za razglednicu, drustvo super, vidi se da je Buma pravi atleticar. Very Happy Vi zaista uzivate zajedno i vidi se da ste jako secni sto imate jedno drugo! I love you
    zampa
    zampa


    Broj poruka : 260
    Godina : 40
    ime psa : Badu
    Datum upisa : 29.04.2012

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  zampa Sre 05 Dec 2012, 10:31

    Auuuuu al je Buma lep pas! I meni se cini da je sve lepsi! Mnogo mi se svidja!!!
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  Berna Sre 05 Dec 2012, 10:47

    Super fotkice! Buma je jedan divan i srecan pas!

    Imate snega? Ajde fotkice lol!
    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  Senada Sre 05 Dec 2012, 14:58

    Hvala drustvance! Snijega je bilo, jedan CITAV dan. Rolling Eyes Otopio se za dan i na to sve kisa ne prestaje, ali cekamo da opet zabijeli. Very Happy
    Cone*
    Cone*


    Broj poruka : 405
    Godina : 27
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : Lea
    Datum upisa : 01.02.2012

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  Cone* Čet 20 Dec 2012, 18:50

    Buma je prelijep kao i slike,a slika sa sve cetiri noge u zraku je presmijesna lol!
    blesa
    blesa


    Broj poruka : 88
    Godina : 33
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : Aron
    Datum upisa : 04.08.2011

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  blesa Uto 25 Dec 2012, 15:20

    preeeemeden jee ^^ I love you
    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  Senada Ned 21 Jul 2013, 01:00

    Obzirom da nas nije dugo bilo, moramo malo da osvjezimo temu. Evo nekoliko slicica:

    Buma - Page 22 S58y
    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  Senada Ned 21 Jul 2013, 01:12

    Buma - Page 22 Tfjv

    Buma - Page 22 Vxor

    Buma - Page 22 Vl3c

    Buma - Page 22 Jtvm

    Buma - Page 22 G812

    Buma - Page 22 6nkg

    Buma - Page 22 7wcz

    Buma - Page 22 F7n2

    Buma - Page 22 Sl1h

    Buma - Page 22 6u54

    Buma - Page 22 Bq36

    Buma - Page 22 O8e5

    Buma - Page 22 Dx7b

    Buma - Page 22 Cgqr

    Buma - Page 22 I9jz

    Iako sam mislila da ce Buma vremenom biti mirniji, sve je ludji i ludji...sto se vidi iz prilozenog. Cool 
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  Berna Ned 21 Jul 2013, 09:19

    WOW mesto je fantasticno! Jos samo da kupimo kombi i dolazimo u posetu Very Happy 

    Po jednoj teoriji labradori sazrevaju tek nakon trece godine. Po mojoj teoriji, ne sazrevaju dok su zivi. Na kraju se pomiris sa tim, i cak pocinje da ti se dopada I love you 
    zampa
    zampa


    Broj poruka : 260
    Godina : 40
    ime psa : Badu
    Datum upisa : 29.04.2012

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  zampa Ned 21 Jul 2013, 14:21

    O, evo nama brata našeg Very Happy 
    Baš je stasao, predivan je a rekla bih i prepametan! Baš mu je upala kašika u med sa vama i sigurno i vama sa njim cheers
    Srećne i prelepe sličice sunny
    I dalje mi se čini da je Buma sve lepši kako vreme prolazi, sad ima kao malo zreliji izraz, šmekerski Wink
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  Ben_Bella Pon 22 Jul 2013, 10:40

    zampa ::O, evo nama brata našeg Very Happy 
    Baš je stasao, predivan je a rekla bih i prepametan! Baš mu je upala kašika u med sa vama i sigurno i vama sa njim cheers
    Srećne i prelepe sličice sunny
    I dalje mi se čini da je Buma sve lepši kako vreme prolazi, sad ima kao malo zreliji izraz, šmekerski Wink
    Ooooo, napokon slicice naseg Bume, prelep je, mesto je fantasticno, vidi se da Buma uziva samo tako! I love you Zampa, rekla bih da mu je upala lopata u med... Very Happy
    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  Senada Sub 05 Okt 2013, 00:29

    Drustvance, hvala vam. Very Happy Da vam saopstim odluku koju smo donijeli. Kastriracemo Bumu ovog mjeseca. Mnogi kazu da je steta za takvog psa, ali tako je kako je.  Premisljali smo se ali sada je pala odluka. Razlog je jednostavan. Nije agresija ili takvo nesto, nego je zaskakivanje zenki (i onih koje su sterilisane, i onih koje nisu u tjeranju) a i desi se da zaskoci katriranog muzjaka, jastuk, komsinicu neki dan.... Jednostavno gledam koliko on pati pod svojim pretjeranim seksualnim nagonom i ne zelim da se to desava. On kao da padne u neki trans i nestane u tom trenutku i zelja za igrom i za hranom i samo mu je bitno da se "istrese". Nema bas ponuda od zenki labradorki (koje su ocijenjene i po standardu) a ne mogu od savjesti da ga parim samo da se on olaksa...previse sam zaljubljena u ovu rasu i zelim da takva i ostane. Zbog toga cemo mu olaksati zivot, jer je divan u svim aspektima zivota, sa ljudima i psima svim...ali kada dobija taj nagon, setnja je patnja, igranje na livadi se pretvori u skidanje Bume sa pasa, i moja je duznost da mu pomognem. Shvatila sam da ce mu zivot biti manje stresan bez tog viska testosterona. Nadam se da nije to problem sto on ima skoro 3 godine i nadam se da time ne ugrozavam njegovo zdravlje. Mnogo sam citala, razgovarala sa nekoliko veterinara, a kap je prelila casu dok je bio kod mojih roditelja dok sam bila na moru. Zena je mojima bukvalno kuci dosla sa zlatnom retriverkom koja je bila u tjeranju i zeljela je da se pari sa Bumom jer je "tako krasan" i skontala je da zeli tu kombinaciju iako ima i muzjaka zlatnog retrivera i Buma se pario sa tom zenkom. Ja sam naravno dobila skoro infarkt kad sam se vratila. Jedva pisem. Sta je tu je. Mislim, halo, ganjam izlozbe, odbijam ljude cije zenke nisu ocijenjene, skupljam novac da u srbiji snimim kukove i laktove  i onda ovo...Eto, pomislili, sto ne bi, smirice se. Nije se smirio.  Nimalo. Samo ce doci na svijet leglo golden labradora...a realno nema potrebe za tim. Tako da je odluka konacna. Ne mogu ja vise da slusam primitivne stavove da je to skrnavljene prirode i da ga pustim sa bilo cim da se pari. Ne zelim i necu. Tako da se vodim recenice iz "marley and me": sooner or later, we all lose our balls...

    P.s. U rubrici "PRIČAONICA" sam postavila video o psima lutalicama koji je moja sestra napravila pa zavirite ako zelite. Zelja nam je da sto vise ljudi to vidi.
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  Ben_Bella Sub 05 Okt 2013, 11:26

    Senada ::Drustvance, hvala vam. Very Happy Da vam saopstim odluku koju smo donijeli. Kastriracemo Bumu ovog mjeseca. Mnogi kazu da je steta za takvog psa, ali tako je kako je.  Premisljali smo se ali sada je pala odluka. Razlog je jednostavan. Nije agresija ili takvo nesto, nego je zaskakivanje zenki (i onih koje su sterilisane, i onih koje nisu u tjeranju) a i desi se da zaskoci katriranog muzjaka, jastuk, komsinicu neki dan.... Jednostavno gledam koliko on pati pod svojim pretjeranim seksualnim nagonom i ne zelim da se to desava. On kao da padne u neki trans i nestane u tom trenutku i zelja za igrom i za hranom i samo mu je bitno da se "istrese". Nema bas ponuda od zenki labradorki (koje su ocijenjene i po standardu) a ne mogu od savjesti da ga parim samo da se on olaksa...previse sam zaljubljena u ovu rasu i zelim da takva i ostane. Zbog toga cemo mu olaksati zivot, jer je divan u svim aspektima zivota, sa ljudima i psima svim...ali kada dobija taj nagon, setnja je patnja, igranje na livadi se pretvori u skidanje Bume sa pasa, i moja je duznost da mu pomognem. Shvatila sam da ce mu zivot biti manje stresan bez tog viska testosterona. Nadam se da nije to problem sto on ima skoro 3 godine i nadam se da time ne ugrozavam njegovo zdravlje. Mnogo sam citala, razgovarala sa nekoliko veterinara, a kap je prelila casu dok je bio kod mojih roditelja dok sam bila na moru. Zena je mojima bukvalno kuci dosla sa zlatnom retriverkom koja je bila u tjeranju i zeljela je da se pari sa Bumom jer je "tako krasan" i skontala je da zeli tu kombinaciju iako ima i muzjaka zlatnog retrivera i Buma se pario sa tom zenkom. Ja sam naravno dobila skoro infarkt kad sam se vratila. Jedva pisem. Sta je tu je. Mislim, halo, ganjam izlozbe, odbijam ljude cije zenke nisu ocijenjene, skupljam novac da u srbiji snimim kukove i laktove  i onda ovo...Eto, pomislili, sto ne bi, smirice se. Nije se smirio.  Nimalo. Samo ce doci na svijet leglo golden labradora...a realno nema potrebe za tim. Tako da je odluka konacna. Ne mogu ja vise da slusam primitivne stavove da je to skrnavljene prirode i da ga pustim sa bilo cim da se pari. Ne zelim i necu. Tako da se vodim recenice iz "marley and me": sooner or later, we all lose our balls...

    P.s. U rubrici "PRIČAONICA" sam postavila video o psima lutalicama koji je moja sestra napravila pa zavirite ako zelite. Zelja nam je da sto vise ljudi to vidi.
    Bravo Senada! I love you Bice Bumi mnogo lakse, da vidis samo kako se Ben smiriou roku od deset dana. U pocetku posle kastracije ce da divlja, ceruj mi, jer mu luduju hormoni, ali posle toga neces moci da ga prepoznas! Wink Sada je uopste mnogo poslusniji, videces i sama, javljaj kako je, srecno! I love you 
    marec
    marec


    Broj poruka : 154
    Godina : 53
    ime psa : Arci
    Datum upisa : 20.11.2012

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  marec Sub 05 Okt 2013, 17:32

    Senada, fotografije su odlicne. Buma je veoma lep i ocigledno veoma srecan pas.
    paun
    paun


    Broj poruka : 375
    Godina : 47
    Lokacija : Negotin
    ime psa : Ben....
    Datum upisa : 23.01.2011

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  paun Sub 05 Okt 2013, 20:58

    Potpuno te razumem a kad još dodam i lizanje trave gde je neka ženka mokrila, iznenadno uzbuđenje iz čista mira, moj doduše doda i jaku dominantnost prema drugim mužjacima. Podržavam te u odluci, ja sam 100% za kastriranje ali ne mogu ženu da ubedim i to ti je.
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  ViPns Sub 05 Okt 2013, 22:54

    Ne bih zeleo da podrzim niti da osudim takvu odluku jer je to ipak vrlo teska i odgovorna odluka. Mislim da Senada nabolje zna sta joj je ciniti sa Bumom i sta bi za njega kao i njih bilo najbolje. Koliko sam uspeo da vidim po slikama i pisanju Buma je voljen i sretan pas i zbog toga ni malo ne sumljam da ce Senada doneti pravu odluku koja ce biti u interesu i psa i njegove okoline.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  Berna Ned 06 Okt 2013, 22:15

    Senada, kad je u pitanju zaskakivanje dosta je i do dresure, ono sto hocu da kazem je da neke probleme ponasanja kastracija "mozda" nece resiti sama po sebi. Mislim da se skoro svako ko ima muzjaka susreo sa tim problemom, nije to samo seksualni nagon u pitanju (mislim da je najmanje to), ali i uzbudjenje, dominacija, visak energije i dosada. Naravno u tim slucajevima vika i dreka ne pali, ali vezivanje da - napustanje livade, parka i slicno. Sklanjanje jastuka koje naskace, slanje psa "na mesto". U svakom slucaju treba biti uporan.

    Sto se tice parenja - sta reci. Shvatam da si u tom slucaju bila nemocna. Ne zelim da se pretvaram, protivnik sam sterilizacije i kastracije, kad je u pitanju zdravlje samog psa, ali - ako nisi u mogucnosti da ga konstantno kontrolises i ako si primorana da ga ostavljas drugima na cuvanje, onda pozdravljam tvoju odluku. Kamo srece da vecina ljudi razmislja kao ti.

    Daj neke slike, nisi odavno Wink
    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  Senada Ned 06 Okt 2013, 23:11

    Ljudi, hvala na podrsci ali ja cu jos dooobro razmisliti o svemu. Naravno da kastracija sama ne moze rijesiti taj problem ali vjerujem da moze olaksati sam napor dresure. Medjutim...zdravlje, priroda...e to su vec neke stvari sto me brinu, naravno, jer mi je stalo do mog psa, volim ga najvise na svijetu. Sto se tice nesretnog prvog parenja koje nisam bas tako zamislila...vala bas, sta reci. Ali i moji ocito nisu smatrali da je to big deal. E pa sad sam im nacrtala da kad me nema 7 dana u godini (jer ga nikad nikom ne ostavljam - ili ga vodim sa sobom, ili ne idem jednostavno) i dodje neka ludjakinja sa psom kuci da je Buma zaskoci, recite NE! Mislim, tako vaznu odluku su donijeli bez mene. Znaci, ne smiju mu dati komad mesa a da ne pitaju smije li on to jesti, ali ovo je ocito moglo...Ma vjerujem da je tata odgovoran...nek je njegovom Bumi dobro. Ja jos ispala negativac u svemu...vjestica. Eeee...Mad  A slicice cu postaviti, stvarno nisam odavno. Imamo par novih. Very Happy
    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  Senada Pon 07 Okt 2013, 15:48

    A evo i obecanih slika. Very Happy Ovoga puta nista spektakularno...vise smo pozirali. Cool 

    Buma - Page 22 Lmc8

    Buma - Page 22 Ajwr

    Buma - Page 22 8ncr

    Buma - Page 22 2v7t

    Buma - Page 22 F7va

    Buma - Page 22 Ev7q

    Buma - Page 22 Pmu8

    Buma - Page 22 I2wg
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  Ben_Bella Pon 07 Okt 2013, 17:02

    Senada ::Ljudi, hvala na podrsci ali ja cu jos dooobro razmisliti o svemu. Naravno da kastracija sama ne moze rijesiti taj problem ali vjerujem da moze olaksati sam napor dresure. Medjutim...zdravlje, priroda...e to su vec neke stvari sto me brinu, naravno, jer mi je stalo do mog psa, volim ga najvise na svijetu. Sto se tice nesretnog prvog parenja koje nisam bas tako zamislila...vala bas, sta reci. Ali i moji ocito nisu smatrali da je to big deal. E pa sad sam im nacrtala da kad me nema 7 dana u godini (jer ga nikad nikom ne ostavljam - ili ga vodim sa sobom, ili ne idem jednostavno) i dodje neka ludjakinja sa psom kuci da je Buma zaskoci, recite NE! Mislim, tako vaznu odluku su donijeli bez mene. Znaci, ne smiju mu dati komad mesa a da ne pitaju smije li on to jesti, ali ovo je ocito moglo...Ma vjerujem da je tata odgovoran...nek je njegovom Bumi dobro. Ja jos ispala negativac u svemu...vjestica. Eeee...Mad  A slicice cu postaviti, stvarno nisam odavno. Imamo par novih. Very Happy
    Znam jednu stvar sigurno. Ako kastriras psa i nista posle toga ne radis sa njim, desavace se apsolutno iste stvari (isto to su uradili nasi prijatelji), to je kao "druga sansa" da pocnes ne bukvalno ispocetka, ali da neke stvari mnogo lakse ispravis, to ti potpisujem. Razmisli dobro, sigurna sam da ces se odluciti za pravu stvar. Wink
    PS: Buma je kao lutka, izmazi ga od mene i ekipe... Very Happy
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  Berna Pon 07 Okt 2013, 22:29

    Lepe slike, ove zajednicke su za ram Wink
    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  Senada Uto 08 Okt 2013, 00:49

    Hvala Very Happy 
    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  Senada Ned 15 Dec 2013, 22:46

    Cao drustvo. Svi znate za Buminu "nezakonitu vezu" sa zlatnom retriverkom. E, poslala mi je njena vlasnica jednog malog muzjaka od 7 sedimca i nekoliko dana da bude par dana kod mene i da ga udomim posto se mjesanci ne prodaju, tako da sam gledala da nadjem sto bolji dom za "malog Bumu"  flower i nasla sam ga. Jutros su ga moji roditelji prebacili u jednu divnu porodicu, usput, vrlo imucnu  Very Happy tako da bebari nece nista faliti sa te strane,mislim na ishranu i zdravstvenu njegu i uslove uopste, a imaju jos 2 psa tako da ce imati i drustvo. Zivi u stanu i vec ima svoj krevetac i igracke. Ja samo mogu reci da je to malo stvorenje andjeo...nista drugo. Nesto nevjerovatno koliko je slatko...eto. Malo sam i plakala za njim  Sad ali lakse je kad znam da je otisao u dobre ruke i da je u porodici koja je zaludjena zivotinjama. Odmah su ga izljubili. I love you 

    Buma - Page 22 X708
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  Ben_Bella Pon 16 Dec 2013, 13:34

    Malisa je presladak, a ima i na koga,drago mi je da je nasao dobar dom!  I love you 

    Sponsored content


    Buma - Page 22 Empty Re: Buma

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Ned 19 Maj 2024, 07:17