Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    sampon nije dobro ispran

    avatar
    Jana


    Broj poruka : 81
    Godina : 34
    ime psa : Role
    Datum upisa : 15.02.2011

    sampon nije dobro ispran Empty sampon nije dobro ispran

    Počalji  Jana Ned 03 Apr 2011, 16:11

    kupala sam danas Roleta ,i napunila korito vodom,on se je skakao,lezao u vodi....
    i kad je izasao nasapunjala sam ga samponom za pse....
    i onda je posle ulazio u vodu,ali mu se sampon nije dobro isprao....
    a nece da stoji dok ga polivam....sta da radim????
    i zasto on kada se okupa kao sumanut trci po dvoristu,krene sve da vuce.... i jako bude bezobrazan???
    da li da napunim ponovo korito,cistom vodom?
    pa nek ponovo skace,pa ce se vremenom isprati?????
    anazakon
    anazakon


    Broj poruka : 395
    Godina : 43
    ime psa : Marli
    Datum upisa : 24.11.2010

    sampon nije dobro ispran Empty Re: sampon nije dobro ispran

    Počalji  anazakon Pon 04 Apr 2011, 11:23

    Jana ::kupala sam danas Roleta ,i napunila korito vodom,on se je skakao,lezao u vodi....
    i kad je izasao nasapunjala sam ga samponom za pse....
    i onda je posle ulazio u vodu,ali mu se sampon nije dobro isprao....
    a nece da stoji dok ga polivam....sta da radim????
    i zasto on kada se okupa kao sumanut trci po dvoristu,krene sve da vuce.... i jako bude bezobrazan???
    da li da napunim ponovo korito,cistom vodom?
    pa nek ponovo skace,pa ce se vremenom isprati?????
    Moraš lepo da ga ispereš, ne sme da ostaje šampon tako, jer može da dođe do iritacije. a pas kao i svaki drugi, čim se okupa i lakne mu, on skače odmah u blato da bi neutralisao miris šampona. P.s. To je dreser rekao. E, sad, ne znam koji si šampon uzela, ja koristim onaj bez mirisa i nemam tih problema, mada i ja sam u stanu i zatvorim kupatilo dok se Marli kupa tako da nema gde Very Happy

      Sada je Pet 17 Maj 2024, 08:39