Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Da li je skotna ili nije?

    dejan_punk
    dejan_punk


    Broj poruka : 2
    Godina : 35
    ime psa : Marly
    Datum upisa : 20.01.2012

    Da li je skotna ili nije? Empty Da li je skotna ili nije?

    Počalji  dejan_punk Pet 20 Jan 2012, 18:23

    Kao prvo pozdrav svima i unapred hvala na odgovorima...Imam zaista HITNO pitanje.Kerusa(Marly) se u poslednje vreme cudno ponasa,samo bi da se mazi i ne trci za lopticom ili plisanim igrackama kao obicno(divlje),u sustini srecna je(mase repom).Sto se tice apetita,za sada je ok,bili smo kod veterinara al on bez ultrazvuka ne moze nista da utvrdi....Pa me zanima da li je neko imao zankicu sa tim simptomima i da li su to uopste ti simptomi...
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Da li je skotna ili nije? Empty Re: Da li je skotna ili nije?

    Počalji  ViPns Pon 23 Jan 2012, 19:27

    Moja kuja je trenutno skotna,i to za par dana bice prinova. Sto se tice ponasanja nije se menjalo u pocetku.Prvo smo primetili da joj rastu sise,onda je poceo i stomak i tek u poslednje tri nedelje postala je neverovatno troma i samo spava. Naravno to "troma" ne vazi kada vidi povodac Very Happy . Eto kako se nasa kuja ponasa pa ti sam uporedi,naravno nije svaki pas isti. A kada je parena?
    dejan_punk
    dejan_punk


    Broj poruka : 2
    Godina : 35
    ime psa : Marly
    Datum upisa : 20.01.2012

    Da li je skotna ili nije? Empty Re: Da li je skotna ili nije?

    Počalji  dejan_punk Sub 04 Feb 2012, 14:40

    ViPns ::Moja kuja je trenutno skotna,i to za par dana bice prinova. Sto se tice ponasanja nije se menjalo u pocetku.Prvo smo primetili da joj rastu sise,onda je poceo i stomak i tek u poslednje tri nedelje postala je neverovatno troma i samo spava. Naravno to "troma" ne vazi kada vidi povodac Very Happy . Eto kako se nasa kuja ponasa pa ti sam uporedi,naravno nije svaki pas isti. A kada je parena?
    Pa problem je u tome sto je u boksu sa dosta mladjim muzjakom,tj kuceto od tek 1godinu....ali...on nju ni nezna da zaskoci....Ali izgleda po stomaku da cu ipak imati prinoovu ili se ugojila,i dalje je mirna,ne trckara...ali sva sreca evo snega pa ko nova...Pa cemo videti,hoce li biti malih ili ce da smrsa....u svakom slucaju hvala...I srecno sa malisanima....to je uzivancija....

    Sponsored content


    Da li je skotna ili nije? Empty Re: Da li je skotna ili nije?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet 17 Maj 2024, 07:48