Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    nece na zadnje noge

    buraz.ki
    buraz.ki


    Broj poruka : 4
    Godina : 48
    ime psa : maza_labrador retriver
    Datum upisa : 20.03.2011

    nece na zadnje noge Empty nece na zadnje noge

    Počalji  buraz.ki Pon 18 Apr 2011, 22:53

    evo mene a samnom i jedan problem! ostenila mi se kuja ima 5 kucica a danas sam video da jedna zenkica nikako nece na zadnje noge.cetiri vec polako idi ali ona nikako kako da je pomognem,ima li tu leka?HVALA UNAPRED
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    nece na zadnje noge Empty Re: nece na zadnje noge

    Počalji  Sasska Uto 19 Apr 2011, 09:53

    Pozdrav, koliko su kuce stare? Da li je to stene sitnije od ostalih? Ne razvijaju se svi istim tempom i brzinom. Pricekajte malo (par dana) ako se stvari ne poboljsaju pozovite veterinara.
    nikolla
    nikolla


    Broj poruka : 270
    Godina : 36
    Lokacija : Ugrinovci - Zemun
    ime psa : Beti
    ime psa :
    Datum upisa : 11.08.2010

    nece na zadnje noge Empty pomereni postovi

    Počalji  nikolla Uto 19 Apr 2011, 09:58

    buraz.ki :: evo mene a samnom i jedan problem! ostenila mi se kuja ima 5 kucica a danas sam video da jedna zenkica nikako nece na zadnje noge.cetiri vec polako idi ali ona nikako kako da je pomognem,ima li tu leka?HVALA UNAPRED

    E sad, nisi nam napisao da li stene pomera nogice. Ako ih pomera ne bi trebalo da ima problema, verovatno ce prohodati malo kasnije od ostalih.
    buraz.ki
    buraz.ki


    Broj poruka : 4
    Godina : 48
    ime psa : maza_labrador retriver
    Datum upisa : 20.03.2011

    nece na zadnje noge Empty Re: nece na zadnje noge

    Počalji  buraz.ki Uto 19 Apr 2011, 19:31

    nikolla ::
    buraz.ki :: evo mene a samnom i jedan problem! ostenila mi se kuja ima 5 kucica a danas sam video da jedna zenkica nikako nece na zadnje noge.cetiri vec polako idi ali ona nikako kako da je pomognem,ima li tu leka?HVALA UNAPRED

    E sad, nisi nam napisao da li stene pomera nogice. Ako ih pomera ne bi trebalo da ima problema, verovatno ce prohodati malo kasnije od ostalih.
    pozdrav stene pomera noge tj vuce ih izgleda mi kao da hoce ali nemoze,naj slicnije kao bambi u crtacu kad ode na led,pokusa da se digne na zadnje ali sklizne na stomak.
    buraz.ki
    buraz.ki


    Broj poruka : 4
    Godina : 48
    ime psa : maza_labrador retriver
    Datum upisa : 20.03.2011

    nece na zadnje noge Empty Re: nece na zadnje noge

    Počalji  buraz.ki Uto 19 Apr 2011, 19:37

    Sasska ::Pozdrav, koliko su kuce stare? Da li je to stene sitnije od ostalih? Ne razvijaju se svi istim tempom i brzinom. Pricekajte malo (par dana) ako se stvari ne poboljsaju pozovite veterinara.
    pozdrav kuze su stare 25 dana,stene je naj krupnije ili mozda drugo po redu.kuja mi je ostenila 7 komada ,ali je prvo odmah nakon stenjenja odstranila,kao da je bio falican.a nakon 5 dana uginuo je naj manji sto je bio.neznam razlog.imala je idealne uslove za stenjenje.a i hranim je odlicno! dali je neko imao slican problem?
    nikolla
    nikolla


    Broj poruka : 270
    Godina : 36
    Lokacija : Ugrinovci - Zemun
    ime psa : Beti
    ime psa :
    Datum upisa : 11.08.2010

    nece na zadnje noge Empty Re: nece na zadnje noge

    Počalji  nikolla Sre 20 Apr 2011, 12:36

    Nemas razloga za brigu...sve ce biti u redu.
    A sto se tice uginuca - cesto se desava da ugine jedno stene u roku od 2-3 dana. Meni je prosle godine uginulo stene posle dva dana, nije htelo da prihvati ni sisu a ni flasicu.
    buraz.ki
    buraz.ki


    Broj poruka : 4
    Godina : 48
    ime psa : maza_labrador retriver
    Datum upisa : 20.03.2011

    nece na zadnje noge Empty Re: nece na zadnje noge

    Počalji  buraz.ki Sre 20 Apr 2011, 19:33

    nikolla ::Nemas razloga za brigu...sve ce biti u redu.
    A sto se tice uginuca - cesto se desava da ugine jedno stene u roku od 2-3 dana. Meni je prosle godine uginulo stene posle dva dana, nije htelo da prihvati ni sisu a ni flasicu.
    pozdrav nosio sam stene kod dva vetrinarai oba su konstatovala iscesenje zadnij kukova.jedan mi je rekao da probam da mu stegnem zadnje kukova sa kaisecem u fazonu da bih se ti ligameti polako vatili na svoje mesto.probao sam sa tim ali nemoze ili sklizne napred ili spadne sa steneta.sad cu probati da mu namestim od koze u fazonu kao gacice sa dzepovima za noge koje ce moci da se stegnu.neznam ima li kupovna neka proteza ili slicno?
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    nece na zadnje noge Empty Re: nece na zadnje noge

    Počalji  Sasska Sre 20 Apr 2011, 20:16

    ufff pa to bi trebali oni da ti pomognu... nzm
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    nece na zadnje noge Empty Re: nece na zadnje noge

    Počalji  Berna Sre 20 Apr 2011, 21:13

    Ako tako malo stene ima iscasenje kukova, sigurno mu nece biti lako u zivotu... No

    Sponsored content


    nece na zadnje noge Empty Re: nece na zadnje noge

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon 06 Maj 2024, 17:49