Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+26
Berna
Labrador<3
Milica90
Acilim22
Ben_Bella
Cone*
Straja
Sirk
Leo III
dona
vlada66
JovanaJoja
Meli
Ferhatinho
Cezar
cikajoca
anazakon
FREJA
ikica163
ogithepas
Charolija
minchy
Luthiena
TyKy
jasmina79
johnyAstor
30 posters

    koliko ste zadovoljni forumom?

    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  jasmina79 Sre 31 Dec 2008, 09:50

    Dosta sa svadjom!Ja cu opet da se slozim sa Luthienom u vezi ne pisanja postova u zadnjih par dana.Evo idu praznici,mnogi ljudi su svoje vrijeme posvetili bliznjima,putovanjima,slavljem...znas i ti kako to ide.Ni tebe niko nije kritikovao kad si bio na ekskurziji pa se nisi javljao par dana.

    Sad bih voljela da se dogovorim sa svima o pisanju komentara.Jos jednom molim da se drzi tema u kojima ste da se ne dovodimo u ovakve situacije.Vi se necete buniti zbog nepreglednosti i ostalih stvari a mi necemo morati da brisemo postove(neko bi to mogao pogresno shvatiti).Naravno da se treba drzati pravila ali neke sitne greske ipak mozemo previdjeti Smile Ja svoju ulogu moderatora ne dozivljavam kao ulogu policajca koji ce za svaku gresku nekoga kazniti.Mislim da je moj "posao" moderatora da ovaj forum vodim u nekom pravcu i da to pokusam pokazati i ostalim clanovima.Mozda cete se nasmijati ali sebe vidim kao dirigenta a vi ste moj orkestar.Moramo da radimo u harmoniji. Very Happy

    A ti,johny,si me malo iznenadio!Molim te da se malo smris.Svi mi dolazimo na ovaj forum jer volimo labove(iako ih neki nemaju).Sto se mene tice to je ok.Pa ima ovdje dosta tema koje su vezane za pse uopšteno,a koje nam svima mogu biti korisne.Njega,odgoj,zdravlje,dresura,razna iskustva....su ista za labove ali i za ostale pasmine.

    Ijos jedna stvar,ovaj forum je bio za mene poseban bas zato sto nema svadja,prepucavanja.....i nije mi bitno sto nema puno clanova.Vazno je to da se mi slazemo,razmjenjujemo iskustva,stvaramo prijateljstva...

    A sto se tice prijetnji sa gasenjem foruma,time ces napraviti samo gore.Nastavili se ovo razvijati u ovom pravcu ja cu otici i prije nego sto ga ugasis.

    Jos jednom vas molim da prestanete sa prepucavanjem.

    Hvala jos jednom Smile
    TyKy
    TyKy


    Broj poruka : 801
    Godina : 35
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : REA
    ime psa : IGNIS, KALIOPI
    Datum upisa : 13.09.2008

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  TyKy Sre 31 Dec 2008, 10:23

    Jasmina
    Rado bismo prestali sa prepucavanjem , ali posto ovdje ima nekih koji sire lazni moral, mora i to da se dogodi.

    A ja cu sad citirati sebe:

    Johny,
    kao prvo - nadji mi temu u predstavite svog labradora gdje nema labradora!?
    kao drugo - ako ti smetaju Sladjina Megi, Vjesticina Luna i moj Ignis,trebao si da kazes prije 3 mjeseca, a ne sad, u trenutku bijesa!?
    kao trece - jesam, postavio sam temu o kinezima. Ako joj ovdje nije mjesto, trebao si da izbrises. Ipak si ti Admin ovdje!!?
    kao cetvrto - NI PTICE NISU LABRADORI!!!!!!!
    kao peto - sa ovakvim satavom samo tjeras narod odavde.
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  johnyAstor Sre 31 Dec 2008, 16:27

    e,ovako,posto vidim da sam ja kriv za sve ovo,za prepucavanja,za off,za pisanja o necemu drugom,a ne o labovima,posto sam imao pticu,i napisao nesto o njoj,posto u mojoj temi ima par slika jednog boksera,posto pretim,posto se ne drzim pravila....itd....ja cu,ako se ovako nastavi,napustiti forum,a Jasmini ga prepustam,posto ja sam cudan,bezobrazan,genije,senilan,svojim komentarina podrzavam lose stvari...itd....

    jeste primetili da na forumu nema pravila? Jasmina,TyKy kako je bilo pre svadje oko pudle i labradora,jel posle toga svadjama nikada kraja?ZASTO?
    nesmeta vam tema o kinezima,(ne smeta ni meni) zasto vam onda smetaju off-ovi? sto ste na forumu,ako ce svako otici i pre gasenja?TyKy zasto svaki treci tvoj post je sa vikanjem?...zasto si dvaput rekao ono kao prvo,drugo...(znas na sta mislim)..jesam ja lud ne mogu da ukapiram,nego treba sve dva-put da mi se kaze...jel' moras da me ispravljas oko gramatike i pravopisa...?

    citiram Jacu: "Ijos jedna stvar,ovaj forum je bio za mene poseban bas zato sto nema svadja,prepucavanja.....i nije mi bitno sto nema puno clanova.Vazno je to da se mi slazemo,razmjenjujemo iskustva,stvaramo prijateljstva..."
    zasto ovoga vise nema?
    forum na kojem nema nikakvih drugih postova,sem prepucavanja,kakav je? dobar? pa bas i nije...forum je bio feomenalan do svadaja..

    Jasmina,zbog cega ces da napustis forum(tj. zbog cega su svadje)? pa,opet zbog mene..bio sam na ekskurziji 3 dana,za to vreme vi ste bili na forum,a sada nema nikoga,osim kada dodjete da se raspravljate...
    ma sta se dogadja?zasto svadje samo izbijaju,poceli smo sa _witch_,sada luthiena,pa ko je sledeci,ja?

    u jbt pretim...wow...ja sam rekao da ako forum ne dodje na staro da ce tada biti gasenja...
    luthiena,simpaticna ti je ekipa? na koga tacno mislis?...dalje....
    dragi moji,drage moje,ako vam ja ne odovaram izvolite recite mi,ja cu ga prepustiti Jaci i svima ce biti lepo,zar ne?
    mozda ovo i nije trebalo da napisem,ali prilicno sam besan! i sve je ne povezano....ovo cete svi svatiti kao nesto .ko zna sta. ali ja se samo nadovezujem na ovih par postova....
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  johnyAstor Sre 31 Dec 2008, 16:36

    jos nesto....jel treba i ovu temu da zakljucam,pa da opet bude .svaka cast johny. pa za nekoliko dana nova svadja?
    'ajde sada da se dogovorimo(posto je ovo tema koliko ste zadovolji forumom,a ocigledno niste,i nju ne mogu da brisem) da napisete svi(koji zele,naravno) svoj komentar i da se ovo zavrsi,a ako se nastavi da se povucem sa ovog foruma,moze?
    TyKy
    TyKy


    Broj poruka : 801
    Godina : 35
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : REA
    ime psa : IGNIS, KALIOPI
    Datum upisa : 13.09.2008

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  TyKy Sre 31 Dec 2008, 18:04

    E `vako...

    Posto se blizi Nova godina, a u nju se ne ulazi sa svadjama, ja cu da bacim koju.

    Johny, prvo si ti pomenuo da nekima ne smeta sto neki predstavljaju pse koji nisu labradori. To se (znam, nemoj da porices) konkretno odnosilo na Ignisa. Mene mogu da diraju, ali moje pse NIKAKO. A kad ih neko dira vracam dvostruko. Zasto ti smijes da stavis in memoriam ptici, a ja ne mogu da predstavim Ignisa, jer nije lab!?
    Slike boksera u tvojoj temi niko nije pominjao. btw. bokser je ko med.

    Ponovo cu se citirati
    - kao trece - jesam, postavio sam temu o kinezima. Ako joj ovdje nije mjesto, trebao si da izbrises. Ipak si ti Admin ovdje!!?
    Molim te da izbrises ovu temu, pa cu da je postavim u pricaonicu, jer joj je tamo mjesto.

    P.S. Ja sam mali covjek, a mi mali volimo da vicemo. Tako lijecimo kompleks visine! Very Happy Nema svadje, nema ljutnje.

    POZZ
    SRECNA SVIMA NOVA GODINA!!!
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  jasmina79 Sre 31 Dec 2008, 18:10

    Nema smisla da se svadjamo!Sve sto sam rekla bilo je u cilju pomirenja.Htjela sam da navedem neke stvari da bih opravdala druge.Mi sami,kao i nasi postupci,nismo savrseni.Ima gresaka ali tako beznacajnih da ih se ne vrijedi ni spominjati.
    Tvoju ekskurziju sam navela jer si rekao da u zadnjih par dana nema nikoga na forumu.Htjela sam ti reci da je ovaj period praznika nakon kojih se sigurno svi vracamo,kao sto si se vratio i ti.
    Sto se tice pravila foruma,neke ipak treba postovati.Znas i sam da sam znala reagovati opominjanjem.Jesam nesto pogrijesila?
    Da ja ne duljim,hajde da se smirimo i nastavimo dalje.
    Zar se ovago zapocinje Nova godina?
    Luthiena
    Luthiena


    Broj poruka : 257
    Datum upisa : 13.09.2008

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  Luthiena Sre 31 Dec 2008, 21:02

    Jasmina,zbog cega ces da napustis forum(tj. zbog cega su svadje)? pa,opet zbog mene..bio sam na ekskurziji 3 dana,za to vreme vi ste bili na forum,a sada nema nikoga,osim kada dodjete da se raspravljate...
    ma sta se dogadja?zasto svadje samo izbijaju,poceli smo sa _witch_,sada luthiena,pa ko je sledeci,ja?

    u jbt pretim...wow...ja sam rekao da ako forum ne dodje na staro da ce tada biti gasenja...
    luthiena,simpaticna ti je ekipa? na koga tacno mislis?...dalje....
    dragi moji,drage moje,ako vam ja ne odovaram izvolite recite mi,ja cu ga prepustiti Jaci i svima ce biti lepo,zar ne?
    mozda ovo i nije trebalo da napisem,ali prilicno sam besan! i sve je ne povezano....ovo cete svi svatiti kao nesto .ko zna sta. ali ja se samo nadovezujem na ovih par postova....[/b][/quote]

    izvini sta ti znaci ovo?
    zao mi je,meni izgleda praznici ne znace nista ali eto...
    koju sam svadju zapocela ja?pogledaj malo moje a pogledaj malo svoje postove?
    koja ekipa mi je simpaticna?ekipa ovog foruma ali si ti na dobrom putu da sto se mene tice odes u drugu krajnost.
    sto si otvorio temu za kritike ako kritike ne mozes da podneses osim tako sto ces da se duris i pises svasta.
    pa eto da ne bih zapocinjala svadje moju temu mozes da izbrises.
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  johnyAstor Čet 01 Jan 2009, 01:41

    @TyKy,meni ne smeta sto je Ignis na predstavite svog labradora,ignis je presladak i prelep je,sto je kineski cubasti pas u uopste o labradorima,itd....meni to ne smeta,shvati NE smeta,i nemoj mi nabijati na nos,to sam uzeo kao primer(u fazonu:"ne smeta vam ovo,a smeta vam ono")...to sto si ti nizak ne znaci da mi moramo da trpimo vikanja Smile ....i NE poricem ono sto sam rekao....
    @luthiena,jer ti bas toliko smetam? kritike prihvatam,i ne durim se(znam,izgleda ti tako)...
    @Jasmina,naravno da nema smisla da se svadjamo,ali koliko god ja pokusavao da prestanem da se svadjam,(ima post o tome)vi samo napadate....!



    jer vama toliko znaci da se svadjate?sta se desava u poslednje vreme?
    avatar
    minchy


    Broj poruka : 1
    Godina : 39
    ime psa : atos,
    ime psa : twister
    Datum upisa : 20.12.2008

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  minchy Čet 08 Jan 2009, 22:13

    meni je ovaj forum jako simpatican i iako nemam vremena sada da se javljam zelim vam čestitati novu godinu i nadam se da cemo se lijepo druziti.
    Charolija
    Charolija


    Broj poruka : 122
    Godina : 49
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Edi
    ime psa : Edi Mocca House
    Datum upisa : 19.08.2010

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  Charolija Pet 20 Avg 2010, 14:39

    Forum je fenomenalan. Very Happy S obzirom da sam tek od juče tu, ne znam koliko ima aktivnih članova, ali sve teme o kojima se do sada pisalo su odlične i žao mi je što ne mogu da postignem sve da pročitam. Smile
    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  jasmina79 Pet 20 Avg 2010, 16:11

    Hvala.... Very Happy
    avatar
    ogithepas


    Broj poruka : 433
    Godina : 26
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Ogi
    ime psa : Aron
    Datum upisa : 25.05.2010

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  ogithepas Pet 20 Avg 2010, 22:03

    meni se ovaj forum mnogo svidja zato sto ima mnogo korisnih informacija Very Happy
    ikica163
    ikica163


    Broj poruka : 115
    Godina : 34
    Lokacija : Vršac
    ime psa : Bella
    ime psa : Luna
    Datum upisa : 11.06.2010

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  ikica163 Pet 20 Avg 2010, 22:31

    Koji facebook...Ovaj nas Lab fun club je zakon! Very Happy ...ozbiljno
    avatar
    ogithepas


    Broj poruka : 433
    Godina : 26
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Ogi
    ime psa : Aron
    Datum upisa : 25.05.2010

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  ogithepas Pet 20 Avg 2010, 22:45

    jos kad bi samo bilo ljudi na chatu... Rolling Eyes
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  johnyAstor Sub 21 Avg 2010, 13:18

    Hvala, hvala... Very Happy Very Happy
    FREJA
    FREJA


    Broj poruka : 250
    Godina : 47
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Anabela
    ime psa : Anabela
    Datum upisa : 23.12.2010

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  FREJA Pon 27 Dec 2010, 13:18

    Svaka vam cast!

    Posebna pohvala sto brzo dobijem odgovore kad se pogubim,sto odlicno vodite clanove, brzo korigujete kad neko zaluta i sto imate strpljenja za novajlije Very Happy
    I moram da kazem da su korisnici vaseg sajta zaista divni i da ste mi svi skupa mnoooogo pomogli u mnogo cemu!Pogotovu sto sam ja bila u totalnoj panici i malo uplasena pa ste me svi vi vratili tamo gde treba!

    Da nije bilo vaseg sajta, nadrljala bih sa onom "odgajivacnicom" Shocked
    I ne bih nasla Bokija koji nam je doveo ovu nasu radost u nasim zivotima!


    Very Happy
    Vidi se koliko mi treba ovaj sajt, svaki dan sam ovde

    Very Happy
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  johnyAstor Sre 05 Jan 2011, 18:19

    Hvala mnogo... Very Happy Very Happy trudimo se... Smile
    anazakon
    anazakon


    Broj poruka : 395
    Godina : 43
    ime psa : Marli
    Datum upisa : 24.11.2010

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  anazakon Sre 05 Jan 2011, 18:45

    FREJA ::Svaka vam cast!

    Posebna pohvala sto brzo dobijem odgovore kad se pogubim,sto odlicno vodite clanove, brzo korigujete kad neko zaluta i sto imate strpljenja za novajlije Very Happy
    I moram da kazem da su korisnici vaseg sajta zaista divni i da ste mi svi skupa mnoooogo pomogli u mnogo cemu!Pogotovu sto sam ja bila u totalnoj panici i malo uplasena pa ste me svi vi vratili tamo gde treba!


    Very Happy
    Sa ovim ću totalno da se složim. Našla sam sve odgovore ovde, sve što mi je trebalo kad sam uzela svog psa, a posle sam svojim iskustvima nadam se pomogla i drugim ljudima. Forum je fenomenalan, i ja sam non stop ovde Smile. kad bi bilo ovakvih foruma za sve rase pasa, život bi svima bio mnogo lepši Smile
    cikajoca
    cikajoca


    Broj poruka : 125
    Godina : 63
    Lokacija : Brčko DC
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 29.11.2010

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Congratulations! pitanje

    Počalji  cikajoca Čet 06 Jan 2011, 22:12

    Pitanje za admine: Da li je ova reklama koja nas dočeka svaki put pri logovanju plaćena ili se sama naselila ovdje (congratulations) . Ako od nje forum nema neke koristi, trebalo bi je skinuti jer je dosta iritirajuća. (izvinjavam se ako je neko već pitao)
    Cezar
    Cezar


    Broj poruka : 283
    Godina : 27
    ime psa : Cezar
    Datum upisa : 11.07.2010

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  Cezar Pet 07 Jan 2011, 02:51

    Meni je forum bas super. Smile
    Ima svih odgovora na jednom mestu,i pomaze kada se zabrinem za neku glupost(kao npr,za onaj odvojeni jastucic,iznad sape)a glupo mi je da za to pitam naseg veterinara. Very Happy
    Super je,i nemojte ga iskljucivati.! Smile
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  johnyAstor Pet 07 Jan 2011, 12:13

    @ cikajoca, reklama nije placena, ali se ni ne moze skinuti... to je reklama koju je postavio vlasnik hosta, i ta ko je... Sad

    Hvala vam mnogo svima na lepim recima... cheers
    cikajoca
    cikajoca


    Broj poruka : 125
    Godina : 63
    Lokacija : Brčko DC
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 29.11.2010

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  cikajoca Pet 07 Jan 2011, 23:24

    Pa dobro, šta se može, i ne smeta baš toliko kad se čovek navikne Razz
    Ferhatinho
    Ferhatinho


    Broj poruka : 343
    Godina : 38
    Lokacija : Visoko, BiH
    ime psa : Eddie
    ime psa : eddie
    Datum upisa : 05.08.2009

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  Ferhatinho Sre 12 Jan 2011, 10:46

    Da ne otvaram novu temu predložit ću ovdje.

    Da li je moguće da se ova opcija "Obavijesti me u slučaju odgovora na komentar" naštima tako da automatski bude deselektovana pa ako neko želi da je onda selektuje, jer nekada zaboravim da odznačim i onda mi se inbox maila puni prilikom svakog odgovora na teme
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  johnyAstor Sre 12 Jan 2011, 13:44

    moze naravno, imas u opciji "profil", u ovoj zelenoj traci... gore na vrhu strane...
    Meli
    Meli


    Broj poruka : 56
    Godina : 28
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Meli
    Datum upisa : 10.03.2011

    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  Meli Ned 13 Mar 2011, 11:40

    Forum je stvarno super! Very Happy
    Mnogo mi se svidja jer ovde mogu da nadjem sta god da me zanima Razz
    Sve pohvale I love you

    Sponsored content


    koliko ste zadovoljni forumom? - Page 2 Empty Re: koliko ste zadovoljni forumom?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Čet 09 Maj 2024, 15:28