Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    ćao svima

    avatar
    Bubi_NS


    Broj poruka : 29
    Godina : 44
    ime psa : Bubi
    Datum upisa : 13.05.2011

    ćao svima Empty ćao svima

    Počalji  Bubi_NS Pet 13 Maj 2011, 23:33

    Ćao svima. Ime moje kuce je Bubi. Ima 8 nedelja, pre 7 dana je stigla u moj dom. Iz dana u dan je sve lepša i lepša. Moj prvi izbor nije bio labrador, ali sestra ima malog klinca (2 godine), pa sam izabrala baš labradora jer sam čitala da su dobri sa decom i da su to psi apsolutno lišeni bilo kakve agresivnosti. A inače, kuca mi je iz dana u dan sve lepša i lepša. I sigurna sam da nisam pogrešila. E sad, jedno pitanje, ako iko zna neka pošalje odgovor, ili bilo kakav savet.Ja živim sama i radim 10 sati dnevno, ali blizu mene žive mama i sestra i one će je obilaziti i šetati dok sam ja na poslu, pa me zanima kako će Bubi da se snađe u tom 'čoporu'. Znam da je psima potrebna rutina, hrana i šetnja u određeno vreme, ali kod mene će to ići malo teže jer ja radim po smenama I, II, III, ali nakon posla naravno da ću biti stalno sa njom. Već je obožavam i spremna sam da puno radim sa njom, da je učim svemu i da je dosta šetam i istrčavam uz vožnju bicikla. Takođe, svi saveti o zdravoj i pravilnoj ishrani labradora su više nego dobrodošli. Planiram naravno da je hranim samo granulama neće dobijati naše ostatke i začinjenu hranu, ali nešto malo sumnjam da je ta ishrana zasnovana samo na granulama apsolutno zdrava za psa.
    za sad toliko.
    JovanaJoja
    JovanaJoja


    Broj poruka : 1241
    Godina : 26
    ime psa : Bobi I love you Very Happy

    ime psa : Beri I love you Very Happy
    Datum upisa : 21.10.2010

    ćao svima Empty Re: ćao svima

    Počalji  JovanaJoja Ned 15 Maj 2011, 07:50

    Prvo dobrodosli! Very Happy

    Sve sto te zanima o ishrani idi u odeljak gde pise ISHRANA.Smile
    A kad si na poslu,pa jedino tako,ako je u stanu puno istrcavanja i svega ostalog.. Very Happy
    A kada dodjes posveti joj paznju...
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    ćao svima Empty Re: ćao svima

    Počalji  yovanna Ned 15 Maj 2011, 07:56

    Dobrodosli,jedva cekam da vidimo slicice.
    Moram da vam skrenem paznju,da sva pitanja i odgovore postavljate u odredjene teme ili otvorite novu ako tema na foumu ne postoji.
    Posto ipak je ovo odeljak za predstavljanje clanova odnosno vas.
    Velika dobrodoslica vama i Bubi.Smile
    avatar
    Bubi_NS


    Broj poruka : 29
    Godina : 44
    ime psa : Bubi
    Datum upisa : 13.05.2011

    ćao svima Empty Re: ćao svima

    Počalji  Bubi_NS Ned 15 Maj 2011, 08:47

    yovanna ::Dobrodosli,jedva cekam da vidimo slicice.
    Moram da vam skrenem paznju,da sva pitanja i odgovore postavljate u odredjene teme ili otvorite novu ako tema na foumu ne postoji.
    Posto ipak je ovo odeljak za predstavljanje clanova odnosno vas.
    Velika dobrodoslica vama i Bubi.Smile
    Ok, hvala, još samo da skontam kako se postavljalu slike :-)
    avatar
    vlada66


    Broj poruka : 109
    Godina : 57
    ime psa : LEA
    Datum upisa : 03.03.2011

    ćao svima Empty Re:cao svima

    Počalji  vlada66 Uto 17 Maj 2011, 23:15

    Cao cheers

    Sponsored content


    ćao svima Empty Re: ćao svima

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon 20 Maj 2024, 11:10