Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+3
just_labs
Saša
Jepur0
7 posters

    Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa.

    Jepur0
    Jepur0
    moderator


    Broj poruka : 534
    Godina : 29
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 09.01.2010

    Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa. Empty Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa.

    Počalji  Jepur0 Uto 17 Maj 2011, 15:29

    http://www.zivotinjsko-carstvo.com/forum/index.php?showtopic=9592



    Pogledajte slike sa ovog sajta. Zena koja vodi ovaj azil se zove Elena Lenard. Elena radi veliko hordasenje zivotinja, samo da bi te zivotinje patile u prljavstini, bez dovoljno xrane, i da bi bile tucene od strane njenih radnika.



    Procitajte ovaj komentar od zene koja je radila za Elenu Lenard.



    "Psi se tuku-to je istina. Zavisno od raspolozenja-kablom, nogom, lopatom, dave ih sajlom...."

    ""Radnici u azilu su se smenjivali brzinom munje. Svi su ''obucavani'' kako da vaspitavaju moje pse. Jos su me docekivali ujutro kad dolazim na posao posalicama o tome ko je od tih jadnicaka najvise batina dobio i cime!!!!!!

    Zbog ''izgradnje'' azila, Elena je srusila boksove u kojima su bili moji psi, pa su se nasli u coporu, gde nikako nisu mogli da se snadju. Uz to mi je i ona rekla da se gubim sa placa, zajedno sa svojim psima. Morala sam da trazim mesto gde cu da ih smestim sto pre-zivoti su im bili ugrozeni!!!"



    Link: http://www.zivotinje.info/forum/viewtopic.php?f=39&t=442&start=10



    Ovo je Elena, sa leve strane, sa velikom potvrdom da je dobila 4, 377 evra za zivotinje, i 250 kg xrane za zivotinje, medjutim njene zivotinje su kost i koza, jedu jedne druge da bi prezivele, su tucene od strane njenih radnika, su u groznim nehigijenskim uslovima gde pate od raznih bolesti.



    Link: http://www.freccia45.org/2010-3.html



    Molim vas, ova zena je bila prijavljena vec nekoliko puta, i jos drzi azil, prijavite ovu osobu i njene radnike, da bi prestala da hordasi, muci, zlostavlja, i zapostavlja zivotinje.



    I nikako, molim vas, nemojte ikad dati neku zivotinju njoj, zato sto se desilo u nekoliko slucajeva, da ona nece da vrati zivotinju nazad, kao sto je zena u prehodnom linku opisala.



    "Uz pomoc gore pomenutih ljudi, nasla sam gde cu smestiti pse, ali taman kada sam uspela da prebacim polovinu,ona je napravila haos, i odjednom je sve stopirano. Nasla sam sledece resenje, i kada sam dosla po preostale pse, dala mi je 3min. da ih pokupim i da se gubim sa placa. Poslala je sekretaricu i svog radnika da se pobrinu da sto pre napustim plac uz recenicu ''ono sto si uzela,uzela si-ostalo ti ne dam''. Ostalo mi je devet pasa, dva su jako stara, jedan je epilepticar i uzela mi je zenkicu Lili koja je upravo bila operisana (neko je dobro udario-polomnjena joj je bila vilica-reci veta koji ju je operisao), da bi zataskala sta se tamo stvarno desava i kako se njeni radnici i ''glavni'' organizator posla ponasaju prema zivotinjama u azilu. Psi se tuku-to je istina. Zavisno od raspolozenja-kablom, nogom, lopatom, dave ih sajlom...."



    Jos jedan sajt sa komentarima o Eleni:

    http://www.blogoye.org/abandoned/49314/
    Saša
    Saša


    Broj poruka : 120
    Godina : 39
    Lokacija : Velika Plana-Zemun
    ime psa : Baster
    Datum upisa : 25.03.2011

    Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa. Empty Re: Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa.

    Počalji  Saša Uto 17 Maj 2011, 16:08

    kome da ih prijavis? ovakvoj drzavi? boli ih uvo za bolesne i gladne ljude, mislis da ce se neko okrenuti za psom??? zao mi je tih pasa, stravicno, ako je tekst istinit.


    Jepur0
    Jepur0
    moderator


    Broj poruka : 534
    Godina : 29
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 09.01.2010

    Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa. Empty Re: Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa.

    Počalji  Jepur0 Uto 17 Maj 2011, 16:17

    Tekst sam prekopirao sa fb.
    Istina je da drzavu boli uvo za ovakve stvari. Sad(
    Saša
    Saša


    Broj poruka : 120
    Godina : 39
    Lokacija : Velika Plana-Zemun
    ime psa : Baster
    Datum upisa : 25.03.2011

    Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa. Empty Re: Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa.

    Počalji  Saša Uto 17 Maj 2011, 16:26

    Jepur0 ::Tekst sam prekopirao sa fb.
    Istina je da drzavu boli uvo za ovakve stvari. Sad(

    znas kako daju ti cip i vakcinu za male pare, a onda te roknu porezom.... pa ti naplate sve sto su ti dali 10-ostruko, da mogu i oko bi ti uzeli. ja sam davno digo ruke od ove drzave lopova.

    kad sam udario psa koji je napao dete na ulici u komsiluku, zamalo ja da naj...em. ni kriv ni duzan jer je vlasnik psa neki faktor u takvoj drzavi. DETE NIJE IZGLEDA BILO BITNO U SVEMU TOME.... AAAAAAAAAAAAAAAAAA dodjemi da vristim kad se setim toga.... jedva se izvuko iz suda, jos hteli da mi naplate 20000 zbog remecenja javnog reda i mira. da nije bilo normalnih ljudi da svedoce NAAAAJ.....BOOOO BIIIII.
    just_labs
    just_labs


    Broj poruka : 247
    Godina : 26
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Viki
    Datum upisa : 13.01.2011

    Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa. Empty Re: Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa.

    Počalji  just_labs Uto 17 Maj 2011, 20:29

    uzass.... bas mi zao ovih pasa Sad
    Straja
    Straja


    Broj poruka : 344
    Godina : 28
    Lokacija : Srbija, Beograd
    ime psa : Astor
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 11.06.2011

    Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa. Empty Re: Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa.

    Počalji  Straja Ned 26 Jun 2011, 18:00

    Ovo je strasno Crying or Very sad
    JovanaJoja
    JovanaJoja


    Broj poruka : 1241
    Godina : 26
    ime psa : Bobi I love you Very Happy

    ime psa : Beri I love you Very Happy
    Datum upisa : 21.10.2010

    Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa. Empty Re: Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa.

    Počalji  JovanaJoja Pon 27 Jun 2011, 13:24

    Grrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!! Evil or Very Mad Mad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
    DinaSweet
    DinaSweet


    Broj poruka : 28
    Godina : 32
    Lokacija : Pezos
    ime psa : Dina
    ime psa : Dina
    Datum upisa : 27.08.2011

    Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa. Empty Re: Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa.

    Počalji  DinaSweet Sub 27 Avg 2011, 15:04

    Ne mogu da verujem.
    just_labs
    just_labs


    Broj poruka : 247
    Godina : 26
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Viki
    Datum upisa : 13.01.2011

    Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa. Empty Re: Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa.

    Počalji  just_labs Ned 15 Jan 2012, 16:15

    u onom ,,azilu'' se vodi politika: KO PREZIVI PRICACE.. Sad
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa. Empty Re: Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa.

    Počalji  Ben_Bella Ned 15 Jan 2012, 18:08

    Ovi ljudi nemaju osecanja!!! Sad Sad

    Sponsored content


    Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa. Empty Re: Zlostavljac i mucitelj zivotinja: ELENA LENARD i njena ekipa.

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 11:49