Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Peticija za formiranje policije za zastitu zivotinja u Srbiji

    Jepur0
    Jepur0
    moderator


    Broj poruka : 534
    Godina : 29
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 09.01.2010

    Peticija za formiranje policije za zastitu zivotinja u Srbiji  Empty Peticija za formiranje policije za zastitu zivotinja u Srbiji

    Počalji  Jepur0 Sre 13 Jul 2011, 22:38

    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Peticija za formiranje policije za zastitu zivotinja u Srbiji  Empty Re: Peticija za formiranje policije za zastitu zivotinja u Srbiji

    Počalji  Berna Sre 13 Jul 2011, 22:52

    Ma jes kao u Srbiji postoji policija za ljude sad ce da je formiraju za zivotinje Rolling Eyes

    Sa komunalnom policijom su toliko smarali pa vidim, nema ih nigde, svi psi odvezani i ludilo Cool

    Mislim lepo sto se pise peticija ali... come on, this is Serbia Suspect
    Jepur0
    Jepur0
    moderator


    Broj poruka : 534
    Godina : 29
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 09.01.2010

    Peticija za formiranje policije za zastitu zivotinja u Srbiji  Empty Re: Peticija za formiranje policije za zastitu zivotinja u Srbiji

    Počalji  Jepur0 Sre 13 Jul 2011, 23:38

    Pa u pravu si. Ali uvek treba pokusavati, mozda stoti put odustanes a taj put je mozda usped.. Razz Nadam se da me razumes :X
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Peticija za formiranje policije za zastitu zivotinja u Srbiji  Empty Re: Peticija za formiranje policije za zastitu zivotinja u Srbiji

    Počalji  Berna Čet 14 Jul 2011, 15:28

    Ono "vredi pokusati mada je ideja otkacena"? Very Happy

    Ma prvo treba da se stekne mogucnost nekih bazicnijih promena... ekonomskih, mentaliteta.. da bi ovaj poduhvat uopste bio moguc.. dakle prvo treba da se menjaju neke druge stvari. Ako me razumes Wink
    Jepur0
    Jepur0
    moderator


    Broj poruka : 534
    Godina : 29
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 09.01.2010

    Peticija za formiranje policije za zastitu zivotinja u Srbiji  Empty Re: Peticija za formiranje policije za zastitu zivotinja u Srbiji

    Počalji  Jepur0 Čet 14 Jul 2011, 20:33

    Ma razumem te ja. Ja to samo reklamiram posto volim zivotinje... prepravio sam komentar jer sam se malo pre pogresno izrazio, ispao sam skot.. -.-


    Poslednji izmenio Jepur0 dana Pet 15 Jul 2011, 00:26, izmenjeno ukupno 1 puta
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Peticija za formiranje policije za zastitu zivotinja u Srbiji  Empty Re: Peticija za formiranje policije za zastitu zivotinja u Srbiji

    Počalji  Berna Čet 14 Jul 2011, 21:20

    Ma ne kazem da ne treba da reklamiras Laughing

    Samo sam krenula da filozofiram na temu! Razz

    Sponsored content


    Peticija za formiranje policije za zastitu zivotinja u Srbiji  Empty Re: Peticija za formiranje policije za zastitu zivotinja u Srbiji

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 08:00