Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Vakcine

    Straja
    Straja


    Broj poruka : 344
    Godina : 28
    Lokacija : Srbija, Beograd
    ime psa : Astor
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 11.06.2011

    Vakcine Empty Vakcine

    Počalji  Straja Sub 25 Jun 2011, 20:40

    Moj Astor je primio za sada 2 vakcine jedna je valjda protiv stenecaka a druga ne znam nekih 5 bolesti, ne znam da li sam dobro shvatio. 12.07.11. treba da primi revakcinu, pa me zanima da li je posle te revakcine gotovo sa vakcinama do one protiv besnila ili ima jos neka. Ako neko ko je prosao sve ovo moze da mi odgovori bio bih mu zahvalan... Wink
    Ja sam ovde otvorio ovu temu posto nisam nasao na forumu, pa ako ima vec otvorena tema izvinjavam se Smile
    Evo i link slike https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/38/p1050436w.jpg/
    Leo III
    Leo III
    moderator


    Broj poruka : 1259
    Godina : 28
    Lokacija : Zrenjanin
    ime psa : Ejmi
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 17.04.2011

    Vakcine Empty Re: Vakcine

    Počalji  Leo III Sub 25 Jun 2011, 20:50

    Baš sad gledam ovo...Ejmi ima vakcinu i revakcinu,ali ne znam ,nema uopšte ovako,ona ima knjižicu i skroz je drugačije od ovoga?
    Straja
    Straja


    Broj poruka : 344
    Godina : 28
    Lokacija : Srbija, Beograd
    ime psa : Astor
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 11.06.2011

    Vakcine Empty Re: Vakcine

    Počalji  Straja Sub 25 Jun 2011, 20:55

    Pa ne znam nama su dali ovo i papire mislim onaj rodovnik... Mozda nije svakom isto ne znam... Sta misle ostali? A evo kako izgleda ta knjizica s polja https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/42/p1050437nq.jpg/
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Vakcine Empty Re: Vakcine

    Počalji  Berna Sub 25 Jun 2011, 21:19

    Treba da primi jos 2 revakcine. Dakle 12.7. i 12.8.

    Vakcina protiv besnila i cipovanje najranije sa navrsena 3 meseca.
    Straja
    Straja


    Broj poruka : 344
    Godina : 28
    Lokacija : Srbija, Beograd
    ime psa : Astor
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 11.06.2011

    Vakcine Empty Re: Vakcine

    Počalji  Straja Sub 25 Jun 2011, 21:21

    A kada primi tu revakcinu prvu hocu li moci konacno da ga pustam sa psima da se druzi? bounce
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Vakcine Empty Re: Vakcine

    Počalji  Berna Sub 25 Jun 2011, 21:24

    Straja ::Pa ne znam nama su dali ovo i papire mislim onaj rodovnik... Mozda nije svakom isto ne znam... Sta misle ostali? A evo kako izgleda ta knjizica s polja https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/42/p1050437nq.jpg/

    To i mi imamo i tu smo u pocetku lepili vakcine, to je knjizica za izlozbe. Ali ako planirate da putujete sa psom u inostranstvo u buducnosti savetujem da od veterinara uzmete "pasos", i da tu lepite nalepnice od vakcina.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Vakcine Empty Re: Vakcine

    Počalji  Berna Sub 25 Jun 2011, 21:26

    Straja ::A kada primi tu revakcinu prvu hocu li moci konacno da ga pustam sa psima da se druzi? bounce

    Mi smo tek kad je primio trecu, 9.10. tad je imao 3 meseca. Ja ne kapiram zasto se sad toliko kasno pocinje sa prvom vakcinom? Kuki je rodjen 12.7, prvu vakcinu je dobio 23.8., drugu 9.9. i trecu 9.10.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Vakcine Empty Re: Vakcine

    Počalji  Berna Sub 25 Jun 2011, 21:29

    A ne, pardon, na drugu vakcinu nismo cekali mesec dana kao sto su vama rekli da cekate. confused

    Ne znam, mi smo bili otisli na veterinarski i vakcinisali, tako nam je bilo receno. Da li se nesto promenilo, ne znam.
    Straja
    Straja


    Broj poruka : 344
    Godina : 28
    Lokacija : Srbija, Beograd
    ime psa : Astor
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 11.06.2011

    Vakcine Empty Re: Vakcine

    Počalji  Straja Sub 25 Jun 2011, 21:48

    Nama je veterinar rekao da ima samo da primi ovu 1 revakcinu, a ne 2 mozda se promenilo kao sto ti kazes mozda je sada jaca vakcina ili nesto drugo ne znam, ali mislim da nam je rekao da samo 1 treba da primi pre cipovanja i besnila...

    Sponsored content


    Vakcine Empty Re: Vakcine

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon 06 Maj 2024, 20:17