Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+5
nikolla
Straja
Sasska
JovanaJoja
zmise
9 posters

    lajanje - ne zna da laje?

    avatar
    zmise


    Broj poruka : 2
    Godina : 54
    ime psa : bongo
    Datum upisa : 20.07.2011

    lajanje - ne zna da laje? Empty lajanje - ne zna da laje?

    Počalji  zmise Sre 20 Jul 2011, 07:46

    eto poslije dva njemačka ovčara i lijepo provedenih 25 godina sa njima nabavio sam znatno karakterno drugačije pse - labradora- kako mi je ovo nešto novo prije nabavke sam pročitao sve dostupno o njima, pas je prekrasan ima 8mjeseci - traži jako blagu dresuru bez agresije i nedajbože vike, i sve je to ok - naučio sam ga dosta stvari i box po noći i nuždu i boravak u prizemlju i katu kuće međutim nikad ali baš nikada do sada nisam ga čuo da je zalajao - učenje naredbe daj glas ili slične nikako nije otelo ni jedan zvuk iz njega možda samo cvilež------ jeli normalno ovo da pas od 8 mjeseci ni ne zalaje nikad?
    hvala
    JovanaJoja
    JovanaJoja


    Broj poruka : 1241
    Godina : 26
    ime psa : Bobi I love you Very Happy

    ime psa : Beri I love you Very Happy
    Datum upisa : 21.10.2010

    lajanje - ne zna da laje? Empty Re: lajanje - ne zna da laje?

    Počalji  JovanaJoja Sre 20 Jul 2011, 08:31

    To je normalno.. Ja imam malg mesanca kao labradora on laje stalno,a imam velikog koji nije lajao uopste do svoje 1 pa cak i sada d 2 god,laje sam na macke,i nekad na pse... Nikada ga nsiam cula da laje ovako...
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    lajanje - ne zna da laje? Empty Re: lajanje - ne zna da laje?

    Počalji  Sasska Sre 20 Jul 2011, 09:13

    zmise ::eto poslije dva njemačka ovčara i lijepo provedenih 25 godina sa njima nabavio sam znatno karakterno drugačije pse - labradora- kako mi je ovo nešto novo prije nabavke sam pročitao sve dostupno o njima, pas je prekrasan ima 8mjeseci - traži jako blagu dresuru bez agresije i nedajbože vike, i sve je to ok - naučio sam ga dosta stvari i box po noći i nuždu i boravak u prizemlju i katu kuće međutim nikad ali baš nikada do sada nisam ga čuo da je zalajao - učenje naredbe daj glas ili slične nikako nije otelo ni jedan zvuk iz njega možda samo cvilež------ jeli normalno ovo da pas od 8 mjeseci ni ne zalaje nikad?
    hvala

    Slicno iskustvo imam sa zlatnim retriverom koji je imao oko 7 meseci kada je dosao kod nas. Mislili smo da nesto nije uredu sa njim, mesecima bez ikakvog zvuka (lajanje). Sedimo gledamo film i iz dvorista se cuje nama nepoznato lajanje i prva pomisao usao neki pas u dvoriste i svi k'o opareni istrcimo napolje a Kiki sedi ispod drveta i laje na macku Very Happy i onda tako opet mesecima ni glasa... prosto je takav pas.
    Ra je izrazito tih pas, retko retko kada zalaje mora da bude nesto velikooo da bi on zalajao i nikada ne laje bezveze. Sto je makar meni jako dobro jer onda znam da se nesto ''ozbiljno'' desava.

    Straja
    Straja


    Broj poruka : 344
    Godina : 28
    Lokacija : Srbija, Beograd
    ime psa : Astor
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 11.06.2011

    lajanje - ne zna da laje? Empty Re: lajanje - ne zna da laje?

    Počalji  Straja Sre 20 Jul 2011, 09:17

    Astor ima 3 meseca i kada cuje da neko laje odmah istrci na terasu i ispusti onaj krestavi lavez "AV" tako samo jednom i onda gleda.
    Posto je jos mali kada sretnemo nekog velikog psa tada isto obicno malo laje u toku igra, kao da ga izaziva da ga ovaj veci juri, jer su ti veci obicno smoreni kad ga vide jer je on jako, ali jako dosadan. Pre neki daj je bukvalno pokusao da udje u usta jednom Vucjaku Smile
    nikolla
    nikolla


    Broj poruka : 270
    Godina : 36
    Lokacija : Ugrinovci - Zemun
    ime psa : Beti
    ime psa :
    Datum upisa : 11.08.2010

    lajanje - ne zna da laje? Empty Re: lajanje - ne zna da laje?

    Počalji  nikolla Sre 20 Jul 2011, 13:05

    Beti laje samo kada se neko nepoznat priblizi dvoristu ali i to traje samo par sekundi.
    paun
    paun


    Broj poruka : 375
    Godina : 47
    Lokacija : Negotin
    ime psa : Ben....
    Datum upisa : 23.01.2011

    lajanje - ne zna da laje? Empty Re: lajanje - ne zna da laje?

    Počalji  paun Sre 20 Jul 2011, 13:16

    I Bena sam cuo jedva 10 puta i to kada bas nesto tresne....
    Leo III
    Leo III
    moderator


    Broj poruka : 1259
    Godina : 28
    Lokacija : Zrenjanin
    ime psa : Ejmi
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 17.04.2011

    lajanje - ne zna da laje? Empty Re: lajanje - ne zna da laje?

    Počalji  Leo III Sre 20 Jul 2011, 14:20

    Ejmi ne laje u dvorištu aman ni malo,ni jednom je nisam čuo...Ona se izležava dok Leo čuva kuću...xD
    A inače napolju da,uglavnom laje na pse koji laju na nju,mada i kada ne laju,međutim kad je približim samo želi da se igra...
    marin01234
    marin01234


    Broj poruka : 131
    Godina : 27
    ime psa : Roki
    Datum upisa : 17.04.2011

    lajanje - ne zna da laje? Empty Re: lajanje - ne zna da laje?

    Počalji  marin01234 Sre 20 Jul 2011, 20:14

    on zna da laje samo nece
    avatar
    zmise


    Broj poruka : 2
    Godina : 54
    ime psa : bongo
    Datum upisa : 20.07.2011

    lajanje - ne zna da laje? Empty Re: lajanje - ne zna da laje?

    Počalji  zmise Pet 29 Jul 2011, 22:21

    hvala ljudi slično sam i mislio --- ali baš bi ga volio čuti kako laje--- pomalo ipak odrasta i obilježava svoj teritorij - mrko promatra prolaznike blizu dvorišta onako kao fol--- ma super je valjda če zalajati to bi mi se baš svidilo inače da znate ono lajanje na zapovijed kod njega ne mogu postići----- svejedno hvala na odgovorima i uživajte u svojim ljubimcima Very Happy Very Happy
    anazakon
    anazakon


    Broj poruka : 395
    Godina : 43
    ime psa : Marli
    Datum upisa : 24.11.2010

    lajanje - ne zna da laje? Empty Re: lajanje - ne zna da laje?

    Počalji  anazakon Sub 30 Jul 2011, 00:02

    Ja sam za mog Marlija do njegovog 11 meseca života nisam znala da zna da laje. Zato sada nadoknađuje sve!!! Very Happy Very Happy Very Happy

    Sponsored content


    lajanje - ne zna da laje? Empty Re: lajanje - ne zna da laje?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 23:24