Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    lajanje

    avatar
    Jana


    Broj poruka : 81
    Godina : 34
    ime psa : Role
    Datum upisa : 15.02.2011

    lajanje  Empty lajanje

    Počalji  Jana Pon 21 Feb 2011, 12:44

    Role sada ima godinu i jos nekolika meseci...
    pocinjem da vidim promene u njegovom ponasanju : pocinje da vuce ka zenkama,i drugim psima vise nego ikada, cak je i na jednog psa zalajao dok sam ga setala, juri zenke i jedva ga zaustavljam,nenormalno vuce povodac...to i nije neki veliki problem ali me zanima kako da sprecim da ih juri??
    LAJANJE
    e sad,ovo vec pocinje da me zabrinjava... na primer,na mog druga je poceo da laje iz sveg glasa, do duse bio je u drugom dvoristu,kada smo usli tamo js malo je lajao ali je on poceo da ga mazi i sve je bilo u redu...on nikada nije zaskakao ljude, a sada mi se cini da to radi, poceo je strasno da me njusi,i ne prestaje... i onda skoci na mene dok sedim na stolici ili setam... svuda po telu me njusi,i pogotovo mi se zabije u zadnjicu njuseci... znam da zvuci glupo,ali to on radi... ne znam sta mu je.... i onda tako me nusi i skoci na mene,uglavnom od pozadi,i ja ga odgurnem i on automatski sedne,i gleda me... kad ja njega gledam jedno 5 sekundi on krene da laje.... i tako mozda 2 puta na dan to uradi.. ne shvatam zasto? i da,nekad laje kada ga gledam dugo u oci...
    LOPTA
    ovo je radio kad je bio mali,oduvek.... ja mu dam lopticu ,bacam mu je,on je hvata i da mi je... ali nekad nece da mi da ,legne na beton i zvace je.... ja mu se priblizim i krenem da priblizavam ruku ka loptici,a i on me ujede,mislim jako slabo... nista ni ne osetim,ali mi ne da da pridjem loptici...
    pomoc,i molim vas na sva pitanja mi odgovorite... pozdrav
    avatar
    Jana


    Broj poruka : 81
    Godina : 34
    ime psa : Role
    Datum upisa : 15.02.2011

    lajanje  Empty Re: lajanje

    Počalji  Jana Pon 21 Feb 2011, 14:02

    niko nece da odgovori?
    zar niko ne zna odgovor, zaista ne znam sta da radim?
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    lajanje  Empty Re: lajanje

    Počalji  Berna Pon 21 Feb 2011, 16:40

    Procitajte po forumu, morate da ga naucite osnovnim komandama poslusnosti: dodji, sedi, fuj. Procitajte o tome kako covek postaje vodja copora i kako se uce komande. O svemu je vec pisano.
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    lajanje  Empty Re: lajanje

    Počalji  milica88 Pon 21 Feb 2011, 18:38

    Pa ocigledno te ne postuje kao vodju...moras da se izboris za mesto vodje...za sada je on po celoj toj prici,a sto se njuskanja tice ja mislim da je to normalno...ako sam van kuce i kada se vratim onjusi me od glave do pete kao da me pita gde sam isla i sta sam radila...

    Sponsored content


    lajanje  Empty Re: lajanje

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 12:26