Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Naziv kapi za usi?

    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Naziv kapi za usi? Empty Naziv kapi za usi?

    Počalji  Senada Pon 01 Avg 2011, 17:05

    Buma je imao upalu usiju sa nekih 4 mjeseca koju smo uspjesno prebrodili sa kapima za usi koje sam davala 7 dana i onda sam pocela redovno cistiti sa Ottifree tecnoscu i bilo je sve super, nikad prljavo, ali zadnjih mjesec dana je bio kod mojih roditelja i usi su mu ciscene nekom drugom tecnoscu kojom se uho prebrise ali ne ubrizgava u uho, i usi mu se uprljaju mnogo svakih par dana i sumnjam na upalu jer trese i glavom. Kako bijase naziv kapi koje se daju u tom slucaju...Ottomax ili tako nesto? Jer mi se ne ide veterinaru, jedino ako naravno ne bi proslo za 7 dana kao i prosli put...i odsad samo Otifree... Sad
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Naziv kapi za usi? Empty Re: Naziv kapi za usi?

    Počalji  Berna Pon 01 Avg 2011, 17:49

    Otomax kapi deluju i na gljivice i na bakterije

    Za ciscenje usiju Otifree i Epi Otic, mi ih stavljamo 1x nedeljno i redovno posle kupanja
    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Naziv kapi za usi? Empty Re: Naziv kapi za usi?

    Počalji  Senada Pon 01 Avg 2011, 19:09

    Berna ::Otomax kapi deluju i na gljivice i na bakterije

    Za ciscenje usiju Otifree i Epi Otic, mi ih stavljamo 1x nedeljno i redovno posle kupanja

    Hvala puno! Ja sam mu cistila cak i 2X sedmicno ali eto, kad mene nema sve se malo poremeti... Embarassed

    Sponsored content


    Naziv kapi za usi? Empty Re: Naziv kapi za usi?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Sub 27 Apr 2024, 05:01