Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+4
Berna
gangsta50
Tomas Srbija
tamara95
8 posters

    ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :)

    tamara95
    tamara95


    Broj poruka : 2
    Godina : 28
    Lokacija : Sid
    ime psa : Maza <3
    Datum upisa : 19.09.2011

    ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :) Empty ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :)

    Počalji  tamara95 Pon 19 Sep 2011, 20:02

    dobila sam pre tri dana stene od 6 ipo nedelja,zanima me sta on sme sada jesti,da li samo mlecne proizvode ili moze jos nesto?? Exclamation
    veterinar mi je rekao da je vakcinisem sa 2 meseca,ali sam od nekih ljudi cula da to rade i ranije?? Question

    ***Hvala unapred*** Question
    Tomas Srbija
    Tomas Srbija


    Broj poruka : 43
    Godina : 35
    Lokacija : Sombor
    ime psa : Bos
    Datum upisa : 07.06.2011

    ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :) Empty Re: ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :)

    Počalji  Tomas Srbija Pon 19 Sep 2011, 22:25

    gangsta50
    gangsta50


    Broj poruka : 386
    Godina : 34
    ime psa : Oskar
    ime psa : Amadeus
    Datum upisa : 16.08.2010

    ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :) Empty Re: ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :)

    Počalji  gangsta50 Pon 19 Sep 2011, 23:12

    Mlecne proizvode bi cak trebala izbegavati,mleko pogotov.Najbolje ti je da ga hranis kvalitetnijim granulama(znaci nikako pedigre,chappy i ostalo iz marketa) ili da mu kuvas meso(piletina junetina) nikako ostaci od vase hrane.Eto..nadam se da vam je nesto jasnije sada...
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :) Empty Re: ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :)

    Počalji  Berna Uto 20 Sep 2011, 13:15

    gangsta50 ::Mlecne proizvode bi cak trebala izbegavati,mleko pogotov.Najbolje ti je da ga hranis kvalitetnijim granulama(znaci nikako pedigre,chappy i ostalo iz marketa) ili da mu kuvas meso(piletina junetina) nikako ostaci od vase hrane.Eto..nadam se da vam je nesto jasnije sada...

    Zasto da izbaci mlecne proizvode? Mleko da, ali mlecne proizvode ne mora. Jogurt je cak i dobar za crevnu floru.
    gangsta50
    gangsta50


    Broj poruka : 386
    Godina : 34
    ime psa : Oskar
    ime psa : Amadeus
    Datum upisa : 16.08.2010

    ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :) Empty Re: ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :)

    Počalji  gangsta50 Uto 20 Sep 2011, 13:51

    Berna ::
    gangsta50 ::Mlecne proizvode bi cak trebala izbegavati,mleko pogotov.Najbolje ti je da ga hranis kvalitetnijim granulama(znaci nikako pedigre,chappy i ostalo iz marketa) ili da mu kuvas meso(piletina junetina) nikako ostaci od vase hrane.Eto..nadam se da vam je nesto jasnije sada...

    Zasto da izbaci mlecne proizvode? Mleko da, ali mlecne proizvode ne mora. Jogurt je cak i dobar za crevnu floru.
    pa znas da ljudi misle da macke i psi trebaju jesti samo mlecne proizvode..slazem se sa tobom...nego,ja okiju samo sirutku dajem Smile
    tamara95
    tamara95


    Broj poruka : 2
    Godina : 28
    Lokacija : Sid
    ime psa : Maza <3
    Datum upisa : 19.09.2011

    ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :) Empty Re: ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :)

    Počalji  tamara95 Uto 20 Sep 2011, 16:50

    hvala na informacijama...kupila sam joj neke granule,pa cu joj za pocetak to davati...
    i zanima me kako je nauciti da se ne ujeda,jer je pocela da nas gricka... Very Happy
    Redpass
    Redpass


    Broj poruka : 30
    Godina : 36
    Lokacija : Velika Plana
    ime psa : Ari
    Datum upisa : 17.09.2011

    ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :) Empty Re: ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :)

    Počalji  Redpass Uto 20 Sep 2011, 17:31

    Mlad sir je dobar.
    Leo III
    Leo III
    moderator


    Broj poruka : 1259
    Godina : 28
    Lokacija : Zrenjanin
    ime psa : Ejmi
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 17.04.2011

    ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :) Empty Re: ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :)

    Počalji  Leo III Uto 20 Sep 2011, 21:18

    Mlečne proizvode poput jogurta,mladog neslanog sira,kiselog mleka..surutka,palenta (iako ne znam šta je to tačno,i to je dobro)
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :) Empty Re: ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :)

    Počalji  Berna Uto 20 Sep 2011, 21:49

    Palenta iliti kacamak je od kukuruza koliko ja znam i nije mlecni proizvod? Neutral
    Leo III
    Leo III
    moderator


    Broj poruka : 1259
    Godina : 28
    Lokacija : Zrenjanin
    ime psa : Ejmi
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 17.04.2011

    ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :) Empty Re: ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :)

    Počalji  Leo III Uto 20 Sep 2011, 22:07

    Berna ::Palenta iliti kacamak je od kukuruza koliko ja znam i nije mlecni proizvod? Neutral
    Nisam rekao da je mlečni proizvod.
    Napisao sam mlečne proizvode pa ''..'' pa palenta i surutka i to je dobro Wink
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :) Empty Re: ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :)

    Počalji  Berna Uto 20 Sep 2011, 22:10

    Ja sam davala tu palentu jer su mi rekli da je dobro, al kad smo provalili da pas ima proliv od tih gluposti odmah smo izbacili. Sad se pitam zasto bi palenta (kukuruz) bio dobar za psa. scratch Svi pricaju svasta.
    Leo III
    Leo III
    moderator


    Broj poruka : 1259
    Godina : 28
    Lokacija : Zrenjanin
    ime psa : Ejmi
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 17.04.2011

    ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :) Empty Re: ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :)

    Počalji  Leo III Uto 20 Sep 2011, 22:13

    ne znam,koriste ponekad na BK..
    arpades
    arpades


    Broj poruka : 127
    Godina : 50
    Lokacija : zrenjanin
    ime psa : Dollores
    Datum upisa : 11.03.2011

    ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :) Empty Re: ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :)

    Počalji  arpades Čet 13 Okt 2011, 08:19

    kačamak, se pravi kod nas od kukuruznog griza (palente), mada pravi kačamak se kuva od brašna i spada u tradicionalna jela Balkana.
    koristi se i u isharni krupnijih pasa, ali se kuva kao griz i to tvrdji. Ne bi trebao on da izaziva proliv, evenualno ako niste preterali sa nekim drugim dodatcima, jer masa ljudi kuva to sa kožurom ili pilećim glavama...
    avatar
    petrovic snezana


    Broj poruka : 1
    Godina : 39
    ime psa : roki
    Datum upisa : 06.10.2011

    ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :) Empty Re: ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :)

    Počalji  petrovic snezana Pet 28 Okt 2011, 20:58

    cao svima treba mi hitno savet!imam labradora koja je sad okotila 4 stenada,problem sto je izgleda na jedno stala pa mu je povredila nogu ,zvala sam i veterinara i on mi samo rekao kako ce to samo od sebe da prodje medjutim kuce su stare 25 dana i bas su napredovali samo je to sto je bilo zgaseno jos uvek malo i nemoze da stoji na zadnje noge i vidi se da bas pati,veterinar mi je rekao da ga dohranjujem sa kravlje mleko da bi se sto pre oporavio,dali moze neko da mi pomogne?i jos nesto kad trebam da pocnem da im dajem granule i dali smeju uopste da piju mleko?

    arpades
    arpades


    Broj poruka : 127
    Godina : 50
    Lokacija : zrenjanin
    ime psa : Dollores
    Datum upisa : 11.03.2011

    ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :) Empty Re: ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :)

    Počalji  arpades Ned 30 Okt 2011, 18:26

    možda bi bilo bolje odneti ga i kod drugog veterinara, videti i nečije drugo stručno mišljenje.
    ja mislim da bi ga trebalo odvojiti, da ga ne gnječe dalje i da prilikom sisanja budeš uz njih da ona može na miru da se najede... a ako treba dohranjivati možda je pametnije pokušati sa sitnim komadićima sira, pavlake ili jogurta....
    Želim maleckom sve naj i da nam ozdarvi Smile

    Sponsored content


    ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :) Empty Re: ishrana stenaca i vakcinacija...potrebna pomooc...!!! :)

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 15:13