Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
thedule
The_Kop
6 posters

    Mesara za kucne ljubimce

    The_Kop
    The_Kop


    Broj poruka : 18
    Godina : 41
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Lea
    Datum upisa : 04.07.2011

    Mesara za kucne ljubimce Empty Mesara za kucne ljubimce

    Počalji  The_Kop Sub 24 Sep 2011, 14:52

    Dakle, u Zemunu, Filipa Visnjica 12, otvorena je mesara SAMO za kucne ljubimce(odmah pored mesare, u okviru istog objekta je i pet shop). 011/31-66-625 Pet mesara "Almax"

    Valjda su je tek otvorili, rekose mi da ce od ponedeljka svakodnevno dobijati sveze konjsko i govedje meso. Kilogram konjskog ociscenog mesa ce biti 180 din sto je po meni razumna cena. Imaju i :

    - susene(dimljene) kosti (vise vrsta), usi, pilece nogice, kostani stick

    - kobasice i salame (kuvane govedje i pilece), virsle

    - neku njihovu gotovu kuvanu hranu (oko 80 din/kg, ne mogu da se setim tacnih sastojaka ali mislim da od mesa sadrzi piletinu i govedinu)

    - imace i mleveno meso (mesano govedje i konjsko meso)

    - grkljan u komadu

    - mesni mus, pileci mus

    - mlevena crna dzigerica

    - mesni i cokoladni keksi


    Sve u svemu, extra stvar. Nadam se da ce cena konjskog mesa biti trajna, da ovo nije samo marketinski potez pa posle par nedelja dupliraju cenu Rolling Eyes




    Nadam se da nisam prekrsio neko od pravila foruma :/ Nemam nikakvu korist od reklamiranja doticne mesare, samo sam zeleo sa vama da podelim ovu novinu (bar je za mene ovo nesto novo) Embarassed cheers
    thedule
    thedule


    Broj poruka : 400
    Godina : 44
    Lokacija : Pozarevac
    ime psa : Alba
    ime psa : Bardo
    Datum upisa : 30.11.2009

    Mesara za kucne ljubimce Empty Re: Mesara za kucne ljubimce

    Počalji  thedule Ned 25 Sep 2011, 15:29

    ovo zvuci stvarno dobro...

    SaraSU
    SaraSU


    Broj poruka : 43
    Godina : 27
    Lokacija : Subotica
    ime psa : Mima
    Datum upisa : 24.07.2011

    Mesara za kucne ljubimce Empty Re: Mesara za kucne ljubimce

    Počalji  SaraSU Uto 04 Okt 2011, 16:39

    To je bas super .. Mi ovde u Subotici mozemo da kupimo samo neke kao salame za pse ..
    Saša
    Saša


    Broj poruka : 120
    Godina : 39
    Lokacija : Velika Plana-Zemun
    ime psa : Baster
    Datum upisa : 25.03.2011

    Mesara za kucne ljubimce Empty Re: Mesara za kucne ljubimce

    Počalji  Saša Sub 08 Okt 2011, 14:22

    mi smo danas bili tamo, cekamo da se govedja salama odmrzne... pa javljamo rezultate degustacije... bounce mada mi malo deluje "ne higijenska" oseca se na iznutrice i ako je barena sumnjicav sam.... scratch
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Mesara za kucne ljubimce Empty Re: Mesara za kucne ljubimce

    Počalji  Berna Sub 08 Okt 2011, 17:42

    Saša ::mi smo danas bili tamo, cekamo da se govedja salama odmrzne... pa javljamo rezultate degustacije... bounce mada mi malo deluje "ne higijenska" oseca se na iznutrice i ako je barena sumnjicav sam.... scratch

    Pa sta si ocekivao, sve sto nije za ljudsku upotrebu ide tamo, sto da se baci kad moze da se proda Neutral
    The_Kop
    The_Kop


    Broj poruka : 18
    Godina : 41
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Lea
    Datum upisa : 04.07.2011

    Mesara za kucne ljubimce Empty Re: Mesara za kucne ljubimce

    Počalji  The_Kop Ned 09 Okt 2011, 02:57

    Ma kakve salame, samo sveze meso. Nazalost, jos uvek nisu poceli da dobivaju sveze meso, nadaju se da ce ove nedelje dobiti konjsko meso.
    Saša
    Saša


    Broj poruka : 120
    Godina : 39
    Lokacija : Velika Plana-Zemun
    ime psa : Baster
    Datum upisa : 25.03.2011

    Mesara za kucne ljubimce Empty Re: Mesara za kucne ljubimce

    Počalji  Saša Ned 09 Okt 2011, 22:19

    sve u svemu nije losa prase jede ko lud... ali nisam za tu varijantu. mada u mesari imaju i kosti i neka barena mesa. ipak sam za svoju proverenu varijantu. a Berna veruj mi ni granule i gotova hrana nisu boljeg kvaliteta i sastava, ma kolika im cena bila.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Mesara za kucne ljubimce Empty Re: Mesara za kucne ljubimce

    Počalji  Berna Pon 10 Okt 2011, 14:26

    Saša ::sve u svemu nije losa prase jede ko lud... ali nisam za tu varijantu. mada u mesari imaju i kosti i neka barena mesa. ipak sam za svoju proverenu varijantu. a Berna veruj mi ni granule i gotova hrana nisu boljeg kvaliteta i sastava, ma kolika im cena bila.

    Znam, zato izbegavam ko djavo krst one na kojima pise u sastavu "meso i mesne preradjevine".
    jajdukovic
    jajdukovic


    Broj poruka : 301
    Godina : 43
    Lokacija : Loznica
    ime psa : Beta
    Datum upisa : 03.10.2011

    Mesara za kucne ljubimce Empty Re: Mesara za kucne ljubimce

    Počalji  jajdukovic Čet 13 Okt 2011, 19:40

    Mi ovde u Loznici imamo par klanica zivine.Pa u pjedinim mesarama nude mlevenu piletini koja kosa od 30 do 50 din po kilogramu.Imali neko iskustvo sa tim.

    Sponsored content


    Mesara za kucne ljubimce Empty Re: Mesara za kucne ljubimce

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 11:57