Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    povisena temperatura

    Beki
    Beki


    Broj poruka : 14
    Godina : 49
    ime psa : Baby Doll / Beki
    Datum upisa : 08.11.2011

    povisena temperatura Empty povisena temperatura

    Počalji  Beki Sre 09 Nov 2011, 09:56

    Juce me je posteno isprepadala. Izmerim joj temp kad ono 40.4 Shocked
    Odvedem je do vet/a, dobije dve boce i racunam bice sve ok, kad ono neee Crying or Very sad
    nakon 4 sata od bockica ona opet temp 40.1 Shocked
    Pozovem prijatelja odgajivaca (jer je to vec bilo oko ponoci) i on mi kaze da joj smem dati brufen i stavljati hladne obloge na prednje shape. Uradim tako i tem spadne odlicno i jutros je imala 37.6 Very Happy

    zelela bih da cujem vasa iskustva. Ja imam tu nesrecu da se moj vet odselio u inostranstvo pa sad lutam dok ne nadjem pravog, sto je znate i samo vrlo nezahvalno.

      Sada je Pon 13 Maj 2024, 11:58