Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+3
Senada
Acilim22
vlajko
7 posters

    Temperatura i bol u repu

    vlajko
    vlajko


    Broj poruka : 28
    Lokacija : Sabac
    Datum upisa : 24.11.2011

    Temperatura i bol u repu Empty Temperatura i bol u repu

    Počalji  vlajko Sre 14 Mar 2012, 12:56

    Badi je dobio temperaturu i slabo jeo juce. Veterinarka mu je dala 3 inekcije za svaki slucaj protiv krpelja. Danas mu je njuskica cas topla cas hladna, ali mi nije nesto veseo, slabo jede i sto je najgore rep je podvio pod noge i ne dize ga. Kada sam pokusao da mu podignem rep-zajaukao je. Secam se da je neko na ovom forumu spominjao slicne simptome, ali ne mogu da pronadjem tu temu. Svaki savet je dobrodosao Smile
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Acilim22 Sre 14 Mar 2012, 13:04

    Da li se tesko krece? Manjak apetita: Kod te pojave najpre izmerite temperaturu psu, proučite izmet, učestalost mokrenja kao i boju mokraće. Ukoliko je temperatura povišena, a opšte stanje psa slabo, treba potražiti veterinara. Manjak apetita često ćete primetiti kod "zaljubljenih" mužjaka i kod prividno skotnih ženki. Naravno, dešava se i da pas jednostavno nije gladan, tako da je potrebno pratiti psa bar dva, tri dana pre nego alarmirate veterinara.To sam negde nasla,sad neznam da li jede supicu ili nesto,ja stvarno neznam sta raditi,nadam se da cete brzo ozdraviti Sad El ima proliv? Evo nesto sto sam nasla : Proliv: Do proliva dolazi najčešće zbog teškoća sa varenjem i pogrešnom ishdranom. Ponekad je dovoljno da pas jede sneg (navika koju je dobro sprečiti). Proliv bez povišene temperature, gubljenja apetita i bez promene u ponašanju obično nije ozbiljna bolest. Drugačije je kada se radi o krvavoj dizenteriji do koje dolazi kada pas unese u organizam neki krvni otrov. Tada morate odmah ići veterinaru. Znam da vam nepomaze ali ako ima proliv....Nos. Njuška psa mora biti vlažna i hladna, iako to nisu pouzdani znaci da je pas uistinu zdrav, kao što ni vruća i suva njuška nije dokaz da je pas bolestan. Njuška nije pouzdan indikator telesne temperature. Mnogi psi kada se probude imaju suvu njušku, a ukoliko i kasnije ostane takva izmerite temperaturu. Stalno oblizivanje obično upućuje na zaključak da nešto nije u redu. Može to biti podražaj u nosu ili bol u grlu. Lizanje njuške nakon uzimanja vode također je znak boli. Upitajte veterinara za savet.
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Acilim22 Sre 14 Mar 2012, 13:07

    vlajko
    vlajko


    Broj poruka : 28
    Lokacija : Sabac
    Datum upisa : 24.11.2011

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  vlajko Sre 14 Mar 2012, 13:53

    Pre svega - puno vam hvala na pomoci.
    Kretanje mu je relativno normalno, osim spomenutog savijenog repa i cini mi se pomalo spustenog zadnjeg dela. Juce je vet. izmerila blago povisenu temperaturu, ali ni ona nije sigurna sta mu je. Sumnja na krpelja. Moguce da je pomalo i 'zaljubljen', ima 10 meseci, ali nikada nisam video da odbija griz bilo kakve hrane, pa me to dodatno zabrinulo. Inace jede i drvece i sve drugo sto mu padne pod njusku. Sinoc je imao normalnu stolicu, koliko sam primetio nije povracao i imao krvi u mokraci. U svakom slucaju danas ga opet vodim kod veterinara na kontrolu. Strasno mi je krivo sto mu nisam ranije kupio ogrlicu protiv krpelja u svakom slucaju.
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Acilim22 Sre 14 Mar 2012, 13:58

    Pa ni ta ogrlica nije pouzdaa,mi smo bili stavili i ogrlicu i front line,ali ponovo krpelj...
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Acilim22 Sre 14 Mar 2012, 13:59

    Pa el si ti video krpelja? Ako nisi verovatno se zakacio i otisao...A mozda i nije krpelj..A da i moj Api kada vidi Britni nece da jede kada ga bnagradim Very Happy
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Acilim22 Sre 14 Mar 2012, 14:01

    Ali sigurno nije zbog toga zato sto ima i temperaturu ...Smile
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Acilim22 Sre 14 Mar 2012, 14:04

    El pije vodu?
    vlajko
    vlajko


    Broj poruka : 28
    Lokacija : Sabac
    Datum upisa : 24.11.2011

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  vlajko Sre 14 Mar 2012, 14:29

    Juce je pio sasvim lepo, danas po gutalj na cesmici i to je to.
    Pregledao sam ga i juce i danas i nisam nasao krpelja. Moguce da ga je samo ujeo i otpao, ali moguce i da nije do krpelja. U svakom slucaju sam bas zabrinut.
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Acilim22 Sre 14 Mar 2012, 14:41

    Sad zao mi je sto ste bas vi tako zaribali Sad Zelja mi je da se brzo oporavi..Kada idete kod veta?
    vlajko
    vlajko


    Broj poruka : 28
    Lokacija : Sabac
    Datum upisa : 24.11.2011

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  vlajko Sre 14 Mar 2012, 22:43

    Bili smo danas kod doce. U pitanju su paranalne zlezde, bar sto se tice povijenog repa. Sumnjao sam pomalo i na to, ima posebna tema na forumu, ali nisam primetio da je neko spominjao savijen rep. Kaze veterinarka da je dobra prevencija da jednom sedmicno pojede veliku kosku. A sto se tice ogrlice protiv krpelja cuo sam za neku malo skuplju, 1700 dinara, ali kazu da je mrak i da traje 6 meseci. Icicu sutra da vidim o kojoj se tacno radi.
    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Senada Sre 14 Mar 2012, 23:04

    vlajko ::Bili smo danas kod doce. U pitanju su paranalne zlezde, bar sto se tice povijenog repa. Sumnjao sam pomalo i na to, ima posebna tema na forumu, ali nisam primetio da je neko spominjao savijen rep. Kaze veterinarka da je dobra prevencija da jednom sedmicno pojede veliku kosku. A sto se tice ogrlice protiv krpelja cuo sam za neku malo skuplju, 1700 dinara, ali kazu da je mrak i da traje 6 meseci. Icicu sutra da vidim o kojoj se tacno radi.

    Koja ti je veterinarka rekla da treba da pojede veliku kosku i to jednom sedmicno?! affraid Boze sacuvaj...
    Svaki normalan veterinar ce ti reci da ne dajes koske, jer smo mi upravo zbog 1 koske, i to velike, imali situaciju opasnu po Bumin zivot, jer moze da dodje do takvog zatvora da se pas stavlja pod anesteziju da bi se te naslage odstranile, a mogu i da ostete crijeva. Govorim iz loseg iskustva.
    Da bi se zlijezde pravilno praznile ne daje se kost nego pravilna ishrana koja ce dovesti do cvrste i kompaktne stolice, sto pomaze pri praznjenju analnih zlijezda. Ako psa hranis granulama koje mu odgovaraju ne bi trebalo biti problema, anekim se psima ipak moraju prazniti bez obzira na pravilnu ishranu, ali to se sigurno ne rijesava kostima, jer mogu da naprave vise stete nego koristi...
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Acilim22 Čet 15 Mar 2012, 09:32

    Kooost neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! Berna je sto puta govorila...Moj tata drzi rotvajlere,i slucajno kada je davao meso sa granulama,jednom psu se zaglavilo,i operacija...No ja necu da te plasim,samo nemoj da mu dajes kosti...Kojom ga hranom hranis?
    Leo III
    Leo III
    moderator


    Broj poruka : 1259
    Godina : 28
    Lokacija : Zrenjanin
    ime psa : Ejmi
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 17.04.2011

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Leo III Čet 15 Mar 2012, 09:37

    Senada,koja kost je bila u pitanju?
    Ja znam da je juneća mesnata kost dobra da glođu zbog zuba,da ih recimo isčiste i to...
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Acilim22 Čet 15 Mar 2012, 09:47

    Da ,mozda...Ali neke kosti nisu dobre,mogu da ih progutaju i da im se zaglave,pogotovo one male Very Happy
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  ViPns Čet 15 Mar 2012, 19:44

    Juneca kost mozda samo sirova,termicki obradjena kost ,cak i juneca lomi se u nepravilne komade koje pas (narucito ako je halav) moze progutati i ostetiti creva. Za koskom i nema neke velike potrebe jer kvalitetne granule ako se daju suve vrlo su dobre za zube,uostalom postoji milion proizvoda namenjenih za zvakanje,koji i nisu puno skupi,a s'obzirom na rasprostranjenost vestackih vitamina i minerala ni zbog kalcijuma nije potrebna kost,o hranljivoj vrednosti da i ne govorim jer je vrlo mala,skoro zanemarljiva.
    vlajko
    vlajko


    Broj poruka : 28
    Lokacija : Sabac
    Datum upisa : 24.11.2011

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  vlajko Čet 15 Mar 2012, 20:08

    Za kost kaze da je dobra prevencija za analne zlezde, i nisam samo od nje to cuo, mada i ona kaze da treba biti pazljiv zbog zatvora. Slazem se za granule, ali mi je preskupo da mu kupujem rojal kanin, a nisam nesto prezadovoljan sa ovim jeftinijim. Resio sam da mu pravim sam mesavinu -grkljane,pirinac,kukuruzno brasno,susam,girice i jos po nesto. To mi se vise isplati a trebalo bi da je dosta kvalitetno. Ipak sve polazi od dobre ishrane i vezbe.
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Acilim22 Čet 15 Mar 2012, 20:13

    Moj u svakom obroku dobija meso,pirinac,da mu bude ukusnije,vise mi se to isplati...A da li planiras da ga time hranis,ili ga vec hranis? Very Happy
    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Senada Čet 15 Mar 2012, 20:30

    Moj pas je sve te probleme imao zbog velike, sirove junece kosti, tako da nisu samo pilece opasne. Exclamation
    Skoro da smo ostali bez Bume, doslo je do razine na kojoj crijeva pucaju, a i ostali smo laksi za 150 eura, pa ko zeli da rizikuje, i na svojoj kozi to osjeti, neka izvoli. A govorim s dobrom namjerom, da se drugim psima ne desi isto sto i mom Bumi. I da, u danasnje vrijeme postoje mnogo bolje stvari za zube i probavu psa, i za kalcijum, nego sto je kost, anisu rizicne. I veterinar mi rece: "Kost da valja ne bi zapala psa". Toliko.

    A ne moras ga hraniti Royal Caninom. To je super hrana, medju najboljim ali imas hrana koje nisu u tom rangu, ali nisu ni smece,vec jako dobre. Imas i jeftinijih granula koje su ok. Recimo, Brit Care je odlicna. Ecopet i Josera nisu lose. Ja licno dajem Cibau (janjetina i riza-za osjetljivu kozu i probavu). Vreca od 15 kg koja mu bude mjesec dana kosta 35 eura, sto je bas povoljno. Ne znam sta se psu moze skuhati za te pare. Nekad mu granule polijem jogurtom, tunjevinom, sirovim zumancetom, supicom od piletine i junetine sa mrkvom, karfiolom i brokulijem, dodam voce...i stolica mu je totalno cvrsta, ne smrdi, dlaka i koza super, a i lijepo se razvija.
    Ali opet, zavisi sta psu odgovara.
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Acilim22 Čet 15 Mar 2012, 20:34

    U potpunosti se slazem sa Senadom...Svakom psu odgovara drugacija hrana....Recimo moj pas nevoli da jede nikakvo voce,nevoli sangarepu Smile Pa ja njemu sve posebno ispasiram,da mu bude lepo...A ta kost ,sto ti vet preporucuje,nemoze nista poboljsati,samo moze pogorzati Smile
    paun
    paun


    Broj poruka : 375
    Godina : 47
    Lokacija : Negotin
    ime psa : Ben....
    Datum upisa : 23.01.2011

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  paun Čet 15 Mar 2012, 23:42

    Ako bas moraju kosti kupite pileća ledja u mesari, dajte presna i bez bojazni da će psu bilo šta da se desi, stolica će sigurno biti jako tvrda, ja mom posle svega pročitanog o kostima jedino se usuđujem to da dam
    vlajko
    vlajko


    Broj poruka : 28
    Lokacija : Sabac
    Datum upisa : 24.11.2011

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  vlajko Čet 15 Mar 2012, 23:57

    Za kost cu vas def poslusati, vidim da se moze dosta iskomplikovati pa necu da rizikujem. Nisam bio kuci poslednjih mesec dana pa su mu roditelji svasta davali, ali ga ja vracam ponovo na stari rezim. Davao sam mu vec navedenu hranu i pokazala mi se bas dobro, s tim sto cu da pojacam malo voce i povrce, kao i jogurt. U principu 10kg kuvane hrane me izadje 10tak eura. Nije mi preskupa ni ta Cibau hrana ako je stvarno dobra, ali kod nas je nisam nasao za sada. Kod nas je bas veliki jaz cena jeftinijih i skupljih hrana. Jeftinije su oko 2 eura po kg, a skuplje preko 5. Davao sam mu Josera junior, ali nisam bio preterano zadovoljan,pogotovo u poslednje vreme. Naredna 2 dana je na supici, jogurtu i pirincu zbog zdravstvenih problema, a i malo da smrsa Smile
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Ben_Bella Sre 04 Apr 2012, 22:44

    Znam da se tema zove "Temperatura i bol u repu", ali ja cu malo da je izmenim... Ben i Bella su danas popodne okupani, sredjeni, sve je bilo normalno, a onda posle jedno sat vremena, krenuli sm u setnju, primetila sam da Ben ne mase repom i da ga stalno drzi dole, medjutim mislila sam da mu je tako doslo. Kada smo stigli kuci nije podizao rep, pa sam mu ga ja podigla, on je cvilnuo i krenuo ka mojoj ruci da je skloni. Jako sam se uplasila, pa sam pozvala veta, koji mi je rekao da mu kazem koji sam mu lek davala prosle godine za iste simptome i da mu dam, prosle godine mu se isto desilo, samo sto je to, uz pomoc leka proslo za sat vremena, a njemu jos ne prestaje. Lek se zove "Ospamox" i za ljude je, valjda protiv bolova. Zelela bih da pitam da li je jos neko imao ovako grozno iskustvo i kako mogu da pomognem Benu. Temperaturu mu nisam merila, izgleda veselo, nije kunjav, njuska mu je mokra, ispod pazuha mu nije vruce, samo taj rep... Svaki savet je dobrodosao... Hvala unapres...
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Acilim22 Sre 04 Apr 2012, 22:52

    Ben_Bella ::Znam da se tema zove "Temperatura i bol u repu", ali ja cu malo da je izmenim... Ben i Bella su danas popodne okupani, sredjeni, sve je bilo normalno, a onda posle jedno sat vremena, krenuli sm u setnju, primetila sam da Ben ne mase repom i da ga stalno drzi dole, medjutim mislila sam da mu je tako doslo. Kada smo stigli kuci nije podizao rep, pa sam mu ga ja podigla, on je cvilnuo i krenuo ka mojoj ruci da je skloni. Jako sam se uplasila, pa sam pozvala veta, koji mi je rekao da mu kazem koji sam mu lek davala prosle godine za iste simptome i da mu dam, prosle godine mu se isto desilo, samo sto je to, uz pomoc leka proslo za sat vremena, a njemu jos ne prestaje. Lek se zove "Ospamox" i za ljude je, valjda protiv bolova. Zelela bih da pitam da li je jos neko imao ovako grozno iskustvo i kako mogu da pomognem Benu. Temperaturu mu nisam merila, izgleda veselo, nije kunjav, njuska mu je mokra, ispod pazuha mu nije vruce, samo taj rep... Svaki savet je dobrodosao... Hvala unapres...



    Ja stvarno nemam iskustva i nemam pojma sta moze biti,a el si primetila da se udario negde ili ogrbao bilo sta? Izmeri mu temperaturu i vidi da li je udarac ili neki virus...Pokusala sam da nadjem nesto ne internetu ,pa,evo sta sam nasla:Neobično držanje repa je znak povrede. Možda su upaljene analne vrećice ili je, kod mužjaka, povećana prostata. Može se raditi i o prelomu repa. Kod svih tih simptoma treba otići veterinaru.
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Ben_Bella Sre 04 Apr 2012, 22:56

    Acilim22 ::
    Ben_Bella ::Znam da se tema zove "Temperatura i bol u repu", ali ja cu malo da je izmenim... Ben i Bella su danas popodne okupani, sredjeni, sve je bilo normalno, a onda posle jedno sat vremena, krenuli sm u setnju, primetila sam da Ben ne mase repom i da ga stalno drzi dole, medjutim mislila sam da mu je tako doslo. Kada smo stigli kuci nije podizao rep, pa sam mu ga ja podigla, on je cvilnuo i krenuo ka mojoj ruci da je skloni. Jako sam se uplasila, pa sam pozvala veta, koji mi je rekao da mu kazem koji sam mu lek davala prosle godine za iste simptome i da mu dam, prosle godine mu se isto desilo, samo sto je to, uz pomoc leka proslo za sat vremena, a njemu jos ne prestaje. Lek se zove "Ospamox" i za ljude je, valjda protiv bolova. Zelela bih da pitam da li je jos neko imao ovako grozno iskustvo i kako mogu da pomognem Benu. Temperaturu mu nisam merila, izgleda veselo, nije kunjav, njuska mu je mokra, ispod pazuha mu nije vruce, samo taj rep... Svaki savet je dobrodosao... Hvala unapres...



    Ja stvarno nemam iskustva i nemam pojma sta moze biti,a el si primetila da se udario negde ili ogrbao bilo sta? Izmeri mu temperaturu i vidi da li je udarac ili neki virus...Pokusala sam da nadjem nesto ne internetu ,pa,evo sta sam nasla:Neobično držanje repa je znak povrede. Možda su upaljene analne vrećice ili je, kod mužjaka, povećana prostata. Može se raditi i o prelomu repa. Kod svih tih simptoma treba otići veterinaru.
    Ben inace ima suljeve, da nije od toga, on moze kao malo da mase repom dole, ali ne sme da ga podigne... Naravno Mico hvala na brzom odgovoru...

    Sponsored content


    Temperatura i bol u repu Empty Re: Temperatura i bol u repu

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 28 Apr 2024, 14:59