Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    Mona

    avatar
    Owl


    Broj poruka : 2
    Godina : 29
    ime psa : Mona
    Datum upisa : 16.01.2012

    Mona Empty Mona

    Počalji  Owl Pon 16 Jan 2012, 21:50

    Imam nekoliko pitanja sto se tice nabavke steneta Very Happy
    - Dobicu stene petog februara
    - Zenka je, i posto ih stalno posecujem(leglo) primetio sam crvenilo oko ociju. Sta je to i kako to da uklonim? Hteo bih da znam kad je u pitanju hrana, koja je najbolja?
    - Zelim je kao ljubimca ne zelim da je vodim na izlozbe. Hvala!
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Mona Empty Re: Mona

    Počalji  Ben_Bella Pon 16 Jan 2012, 22:12

    Owl ::Imam nekoliko pitanja sto se tice nabavke steneta Very Happy
    - Dobicu stene petog februara
    - Zenka je, i posto ih stalno posecujem(leglo) primetio sam crvenilo oko ociju. Sta je to i kako to da uklonim? Hteo bih da znam kad je u pitanju hrana, koja je najbolja?
    - Zelim je kao ljubimca ne zelim da je vodim na izlozbe. Hvala!

    Za crvenilo oko ociju, mozda je neka infekcija, ali najbolje je posavetovati se sa veterinarom.
    Mislim da je najbolje da vidite kojom se hranom stene sada hrani, da nastavite sa tom hranom jedno 15 dana, a kasnije ako zelite da promenite hranu bilo bi najbolje da mesate sa prvobitnom hranom posto onako moze da joj se poremeti stolica. Po mom misljenu najbolja hrana za stene tog uzrasta je Josera junior. Sto se izlozbi tice nije bitno. ustvari bas je lepo sto je zelite kao kucnog ljubimca.
    avatar
    Owl


    Broj poruka : 2
    Godina : 29
    ime psa : Mona
    Datum upisa : 16.01.2012

    Mona Empty Mona

    Počalji  Owl Pon 16 Jan 2012, 22:27

    Jos nesto sto se tice ishrane
    Da li smem da joj dajem neko kuvano povrce.
    Moj ujak daje svom crnom labradoru jogurt sa zumancetom i hlebom uz granule moze li to??? Hvala!
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Mona Empty Re: Mona

    Počalji  Ben_Bella Pon 16 Jan 2012, 22:29

    Owl ::Jos nesto sto se tice ishrane
    Da li smem da joj dajem neko kuvano povrce.
    Moj ujak daje svom crnom labradoru jogurt sa zumancetom i hlebom uz granule moze li to??? Hvala!

    Mislim da joj nece smetati.
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Mona Empty Re: Mona

    Počalji  milica88 Sre 18 Jan 2012, 17:42

    Josera junior nije najbolja hrana za stene tog uzrasta Very Happy to je neka zlatna sredina po momm misljenju... bolje hrane su ti: Hill's, Royal Canin, Cibau,Bento... U prevodu sve one skuplje kad udjes u pet shop Very Happy moja preporuka je da krenes sa nekom boljom hranom dok je mali,nema veze da li ce biti izlozbeni pas ili ljubimac,zbog njegovog zdravlja i razvoja treba da jede sto kvalitetnije,s druge strane ako ne mozes da mu priustis neku od tih hrana vidi da to nadoknadis tako sto ces mu kuvati iznutrice,meso,povrce,pirinac,makarone...imas dosta ovde na forumu o ishrani,recepte,zabranjene namirnice i sl,pa procitaj Wink
    jajdukovic
    jajdukovic


    Broj poruka : 301
    Godina : 43
    Lokacija : Loznica
    ime psa : Beta
    Datum upisa : 03.10.2011

    Mona Empty Re: Mona

    Počalji  jajdukovic Sre 18 Jan 2012, 18:34

    Ja sam mog psa hrano od prvog dana sa Josera junior sada sam kupio Josera aktiv i prezadovoljan sam naravno kuvano povrce nece nikako da smet.
    paun
    paun


    Broj poruka : 375
    Godina : 47
    Lokacija : Negotin
    ime psa : Ben....
    Datum upisa : 23.01.2011

    Mona Empty Re: Mona

    Počalji  paun Sre 18 Jan 2012, 19:05

    jajdukovic ::Ja sam mog psa hrano od prvog dana sa Josera junior sada sam kupio Josera aktiv i prezadovoljan sam naravno kuvano povrce nece nikako da smet.

    Dobrodošli Very Happy Very Happy Sigurno si mu dodavao domaću hranu, kreni sa kvalitetnijim granulama ako tako planiraš da ga hraniš a posle može i ta slabija joserina linija hrane

    Sponsored content


    Mona Empty Re: Mona

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon 20 Maj 2024, 10:03