Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+5
Ben_Bella
milica88
Berna
Acilim22
sdinulovic
9 posters

    Mom labu nije dobro :(

    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Mom labu nije dobro :( - Page 2 Empty Re: Mom labu nije dobro :(

    Počalji  Acilim22 Čet 08 Mar 2012, 20:32


    Suupeer,supeer,supeer...Smile
    avatar
    BenB


    Broj poruka : 3
    Godina : 39
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 11.06.2012

    Mom labu nije dobro :( - Page 2 Empty Re: Mom labu nije dobro :(

    Počalji  BenB Pon 11 Jun 2012, 13:01

    Pozdrav,novi sam clan.Imam labradora starog 3 godine i ponasa cudno proteklih dva dana,tuzan je,ne igra se,cudan mu je pogled,stolica mu nije bas redovna,nema krpelja,jede,ali stalno je u boxsu,a inace samo trci i samo je po noci u boxsu. Jedino sto sam mogao da primjetim jesu cudni pokreti glave,polako i pazljivo se okrece,imam osjecaj da ga vrat boli ili nesto sl. Dali je neko imao slican problem??? Sta da radim? Hvala
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Mom labu nije dobro :( - Page 2 Empty Re: Mom labu nije dobro :(

    Počalji  Ben_Bella Pon 11 Jun 2012, 13:04

    BenB ::Pozdrav,novi sam clan.Imam labradora starog 3 godine i ponasa cudno proteklih dva dana,tuzan je,ne igra se,cudan mu je pogled,stolica mu nije bas redovna,nema krpelja,jede,ali stalno je u boxsu,a inace samo trci i samo je po noci u boxsu. Jedino sto sam mogao da primjetim jesu cudni pokreti glave,polako i pazljivo se okrece,imam osjecaj da ga vrat boli ili nesto sl. Dali je neko imao slican problem??? Sta da radim? Hvala
    Najbolje je otice kod veterinara, recite mu simptmome, ponasanje, a on ce vam reci prognozu. Wink
    avatar
    BenB


    Broj poruka : 3
    Godina : 39
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 11.06.2012

    Mom labu nije dobro :( - Page 2 Empty Re: Mom labu nije dobro :(

    Počalji  BenB Pon 11 Jun 2012, 14:23

    hvala,ali otisao bih ja veterinaru da oni znaju,jer prosli put kad sam vodio astora na cipovanje veterinar me pitao koja je ovo rasa Very Happy ,katastrofa,sve krmecari,vjerujem da ovde ima strucnijih ljudi
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Mom labu nije dobro :( - Page 2 Empty Re: Mom labu nije dobro :(

    Počalji  Berna Pon 11 Jun 2012, 14:51

    Preko interneta se ne lece psi, nadji veterinara koji kako tako zna svoj posao i odvedi psa. To sto nisi nasao krpelja ne znaci da ga nije krpelj ujeo.. A moze da bude i bilo sta drugo..
    Milla333
    Milla333


    Broj poruka : 236
    Godina : 35
    Lokacija : Niš
    ime psa : Nala
    ime psa : Nora
    Datum upisa : 22.03.2011

    Mom labu nije dobro :( - Page 2 Empty Re: Mom labu nije dobro :(

    Počalji  Milla333 Pon 11 Jun 2012, 17:08

    Berna ::Preko interneta se ne lece psi, nadji veterinara koji kako tako zna svoj posao i odvedi psa. To sto nisi nasao krpelja ne znaci da ga nije krpelj ujeo.. A moze da bude i bilo sta drugo..

    Tacno. U osmom razredu sam prelezala lajmsku bolest, a nikad nisam nasla krpelja na sebi.
    avatar
    BenB


    Broj poruka : 3
    Godina : 39
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 11.06.2012

    Mom labu nije dobro :( - Page 2 Empty Re: Mom labu nije dobro :(

    Počalji  BenB Pon 11 Jun 2012, 20:12

    veterinar misli da ima upalu grla,ali danas je vec bolje. Slazem se,ali nervira kad nemaju veze svom poslu. Pitao sam za misljenje,a ne za dijagnozu

    Sponsored content


    Mom labu nije dobro :( - Page 2 Empty Re: Mom labu nije dobro :(

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet 17 Maj 2024, 07:01